Forum Polityka, aktualnościKraj

Renata Pałys pisze list do Leszka Millera: "Dosyć mam przygłupich polityków!"

Renata Pałys pisze list do Leszka Millera: "Dosyć mam przygłupich polityków!"

Wyświetlaj:
ANDRE779 / 51.175.24.* / 2017-10-14 12:38
BRAWO ,MOŻE TAK BĘDZIE ZA 200 LAT
borys szopka / 94.240.38.* / 2017-10-13 10:10
...dzięki za list dzięki ,za prawdę... prosto w pysk, układowi który rozbijał Polskę od 1989 do 2015 roku...to jest głos normalnej Polki z krwi i kości
B-52 / 31.183.12.* / 2017-10-13 19:34
Obawiam się że jesteś pisowskim kretynem, bo NIC nie zrozumiałeś z tego co napisała Pani Renata.
B-52 / 31.183.12.* / 2017-10-13 19:34
Obawiam się że jesteś pisowskim kretynem, bo NIC nie zrozumiałeś z tego co napisała Pani Renata.
Leszek CK / 94.246.169.* / 2017-10-13 08:36
Treść listu powinna krążyć po Polsce jak widmo komunizmu czyli manifest komunistyczny obecnie zakazany bo niebezpieczny dla władz. Brawo Pani Renato.
ekonom4 / 87.205.208.* / 2014-11-27 18:36
Podpisuję się pod treścią tego listu oburącz i również z pełną świadomościa znaczenia każdego słowa, zaawartego w tymże, zarówno w odniesieniu do idei tego państwa, jak i - a może przede wszystkim - rzzeczywistych celw, realizowanych przez tzww. elity polityczne, zaś w znakomitej większości reprezentujące wyłącznie krzykliwe i egoistycczne szumowiny marginesu społecznego.
Stanisław Sochacki / 37.190.129.* / 2015-01-13 16:06
Świetny list Pani Renato, Napisany po aktorsku, wyretuszowany też po aktorsku, Tylko Pani Renato, zero wiedzy Pani posiada, kto tym skomplikowanym światem rządy sprawuje, kto temu światu dał do dźwigania taką klątwę która ma imię światowy KRYZYS? Kto tak zadręcza mieszkańców "Tej ziemi jak lubił wspominać J.P.II". Nie ma takiego cudotwórcy, by nie niszcząc kryzysu, mógł gospodarkę na tym świecie pobudzić do życia, by człowiek otrzymał pracę i nic mu więcej do szczęścia nie potrzeba, ,a o tym nam przypomina Sokrates."Jeżeli masz pracę to już powinieneś być szczęśliwy" I tej pracy zabrakło i nie rządy ponoszą odpowiedzialność, tylko ten kto świat obdarował tak potężnym kryzysem, którego i Pani nie rozumie, bo tak można z Pani listu do człowieka, którego nie można posądzać,że on był darczyńcą tego jak ośmiornica kryzysu. Który dosięgną każdą dziedzinę życia na tej ziemi ,a najwięcej umysł człowieka. Co Pani na to mi powie? "USA przygotowuje się do III wojny światowej". Czy może większy debilizm umysłowy jak III wojna ATOMOWA. to jest śmierć Pani Renato to jest śmierć " tej ziemi"
A że mi dano poznać kto ma władzę nad tym światem nie oskarżam ,żadnego człowieka ,bo nie człowiek był stworzycielem, tego wszechświata i nie człowiek zmagazynował w tej ziemi takie minerały ,że przez ich wydobycie i też użył człowieka, by nimi, tak potwornie uzbroił ten świat ,że można zasobami zamienić w pył.Ten świat Pani Renato już nie może być uleczony przez człowieka, bo człowiek 8% używa swego rozumu by przetrwać to kiepskie życie i zamienić się w proch. I takich komentarzy czy listów pisanych do drugiego człowieka,który ma tyle do gadania co i Nasza Pani Renata, bo z tej samej ziemi został stworzony. Jezus powiedział ,że Bogiem twego świata jest Szatan". I niech się Pani do niego uda z listem i jego oczernia,dlaczego tak poniżył człowieka odbierając mu rozum. OK.
chichit / 89.73.70.* / 2014-11-23 21:31
Jak jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle? Po co te akcje dobroczynne w Polsce. Chyba Pani,czegoś nie rozumie
aaa790 / 178.235.58.* / 2014-11-23 17:48
Szanowana Pani Renato jest pani wielką aktorką klasy pani Szaflarskiej. Tak nie przesadzam. To że występuje Pani w rolach komediowych nie oznacza, że w normalnym życiu też robi Pani żarty. Powodzenia na aktorskiej drodze życia wielu ról i sukcesów w życiu prywatnym
Jan ek 1917 / 88.199.31.* / 2014-11-24 08:46
Brawo P.RENATO !!! to co pani pisze to szczera prawda !! jeżeli politycy sie nie opamiętają to w najbliższych wyborach wszscy tak zrobimy jak Pani !!!
Jan Pałys / 78.8.126.* / 2014-11-23 16:12
A Jan Pałys ma dość przygłupich wypowiedzi na forach , nie wszędzie jest bagno , to zależy
tylko od cenzora strony . Portal godny i obleśny . Ludzie mają emocje , ale dlaczego w tym
najlepszym sondażu exitpolu czy jak go zwą nie wykazano poparcia PSL , dlaczego ludzie
nie przyznali się do omyłek lub oddania nieważnego głosu , jest jeszcze parę zagadek i jest
też jasne że wyniki są niejasne i niewiarygodne . A teraz rozliczmy tych nieuczciwych . J. P.
jędrek grabowski / 83.6.246.* / 2014-11-23 13:09
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - e.w.]
zima2012 / 89.65.225.* / 2014-11-23 13:40
Oddałam ważny głos,ale zgadzam się z tym co pisze Pani Renata
też mam dość tych przygłupich i obłudnych polityków z lewa i prawa
jak się ich słucha robi się człowiekowi niedobrze pycha ,buta i fałsz....
Zwłaszcza Pan Miller i Pan Kaczyński powinni zniknąć z polityki= leśne dziadki-przynoszą wstyd Polsce
Platforma nieObywatelska / 83.5.113.* / 2014-11-23 19:00
a ja uważam inaczej. Przede wszystkim powinien zniknąć Tusk i cała Platforma. Jak rządził Miller i Kaczyński, to było duuuużo lepiej. Natomiast Tusk przez 7 lat zniszczył kraj gospodarczo i obywatelsko (Platforma OBYWATELSKA????). Oczywiście to wyniszczenie miało swój cel - jego kariera w UE. POzdrawiam
Nana23 / 156.17.118.* / 2014-11-26 14:00
Tylko czekać jak obaj panowie wezmą się do rządzenia. :)
sajgonka / 46.253.221.* / 2014-11-22 21:47
BRAWO PANI RENATO
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wyborca świadomy / 91.233.159.* / 2014-11-22 18:14
Racja tylko dlaczego nie można pogodzić się z porażką robiąc z Polaków debili. Nieważny głos jest również ważny. Ja taki oddałem wszędzie gdzie były listy. Gdzie była możliwość na konkretnego kandydata oddałem ważny. Zlikwidować listy bo dlaczego liderzy i wpływowi partii mają wciąż zapewniać sobie etaty na plecach innych. Do sejmu też zlikwidować listy wprowadzić imienne. Ilu z darmozjadów załapie się na następną kadencję. Bardzo dobrze ludzie zrobili wybory z głosowaniem na listę są nie demokratyczne i wreszcie naród to pokazał a politycy chcą to zmazać. Głos nie ważny musi być zaliczony jako brak akceptacji dla jedynek dwójek i trójek na listach. Bo każdy z dalszym miejscem musi zapewnić najpierw głosy nierobom z pierwszych miejsc których Polacy mają dość zarówno w samorządach jak i w sejmie i senacie.
Teresa_Jakubowska / 93.105.236.* / 2014-11-22 13:11
Można się zgodzić z panią Pałys pod warunkiem, ze unieważnia swój głos w inny sposób a nie przez postawienie dwóch krzyżyków na jednej karcie wyborczej.

Niestety norma polega na tym, ze głos jest unieważniany nie przez wyborce tylko przez członka komisji obwodowej niezadowolonego z glosowania danego wyborcy. Dlatego Leszek Miller ma rację. Szkoda tylko, że dopiero teraz dotarło to do niego. Pisałam o tym do PKW, rządu itd. już 8 lat temu, bez efektu.

P. Pałys powinna przeczytać artykuł w Gazecie Wyborczej z 25 października 2014 pt. TAJEMNICZA PLAGA DWÓCH KRZYŻYKÓW NA MAZOWSZU.
lebero51 / 46.229.157.* / 2014-11-22 09:36
Pani Kiepska!!!
List Pani oddaje uczucia Narodu. Tylko dlaczego wysłała Pani list tylko do Millera. Ten list winien dostać co najmniej również Kaczyński z jego schozofreniczną skłonnością do osłabiania Państwa, którego stery chce przejąć.
Co do świadomego unieważniania swojego głosu, to uważam, że w proteście ok. 10% ludzi oddawało nieważne głosy. 90% jednak nie kuma. Mniej więcej odpowiada to skali czytelnictwa gazet i ksiązek - 10% czyta co najmniej jedną książkę reszta nie.
Odnosnie jakości wyborczego systemu informatycznego. Moja matka zmarła w czerwcu br. a na liscie uprawnionych do głosowania nadal figuruje, a przecież USC wystawił świadectwo zgonu!!!
Naród / 91.233.159.* / 2014-11-22 18:30
Bez jaj. Wielu chłopów, roboli po zawodówkach sprzedało by naprodukowanych mgr inż. bez ich wiedzy. A książki można czytać te interesujące. Ludzi nie zawracają sobie głowy książkami bo muszą kombinować jak przeżyć i dzieci wyżywić. Nie róbcie z narodu idiotów i debili. Jak będę miał czas i nie będę musiał zapier.. od rana do nocy by godnie żyć to siądę przy kominku i poczytam. A uczucia pis czy sld nie są uczuciami Narodu. Uczucie Narodu widać na ulicach , w pracy, w szkołach publicznych, w sklepach i polityce gdzie nieroby z układami i ochroną prawną gnębią ludzi pracujących na nich bo rząd łamiąc konstytucję pozwala na to nie wyłączając NFZ i lekarzy, ZUS, ubezpieczenia i wszystko ustawowo zmuszające do opłat i Skarbówki (rzetelność kontroli firm i przyznawanie im wszelkich ulg i praw do odliczeń), które mają głęboko ludzi finansujących swoją pracą to wszystko. Jednym słowem w Plsce najlepiej być bezwzględnym kombinatorem, złodziejem i politykiem,
Bogusław Brzostowski / 95.108.69.* / 2014-11-22 06:58
W pełni solidaryzuje się z treścią. listu Pani Renaty Pałys.. Gratuluję odwagi.Bogusław
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy