Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rewelacyjna sesja na Wall Street. Kolejne rekordy wszech czasów

Rewelacyjna sesja na Wall Street. Kolejne rekordy wszech czasów

Wyświetlaj:
filand / 2013-05-18 21:59
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
lukaszwych.niel / 37.209.130.* / 2013-05-18 22:21
ciekawy byłem na ile czasu cie uprzejmości starczy na tym forum.
te posty to jedna osoba pisze, nie wiem po co się tak ekscytujesz.

Choć akurat też uważam że w stanach kończy się hossa, Stany też zastanawiają się nad podniesieniem stóp procentowych bo taki będzie efekt zakończenia drukowania. lepiej żeby to wcześniej zrobili i weszli w łagodną besse niż sztucznie podwyższali wyceny akcji, które faktycznie mogą się skończyć krachem jeżeli dojdą do kosmicznych wycen.
filand / 2013-05-18 22:45
Dziękuję za odniesienie sioę do mojego wpisu. Róznica między tym zjawiskiem a moją skromną osobą polega na tym, ża ja znam znaczenie słowa PRZEPRASZAM.
Pozdrawiam
ps. I jako bonusik
Przychodzi karzeł do biblioteki.
"Gdzie znajdę książkę na temat ironii?"
"Na górnej półce"
stary cinkciarz / 78.8.246.* / 2013-05-18 12:46
te wpisy ponizej to juz pod antysemityzm podpadaja jak nic :)
janiub / 31.63.170.* / 2013-05-18 12:29
na to wygląda że działania Fed służą przede wszystkim spekulacją na giełdzie...gdzie tu ma sie rzeczywistość gospodarki na świecie z tym co sie dzieje na rynkach w Europie i USA????
celsjus / 2013-05-18 08:27 / Bywalec forum
To wszystko dowodzi tylko jedego, jak szkodliwym jest obecny systam finasnowy, ktory zyje juz wlasnym zyciem.
Bankowosc i wspomniany system tworza machine wyniszczajaca cale narody tu juz nie chodzi o pojedyncze osoby. Ten przestepczy proceder obejmuje juz powoli caly swiat.
Zakazac bankowosci!!! pozwalac gnojkom bankrutowac!!
To klamstwo ze jesli pozwolimy im upasc to bedzie tragedia, wystarczy ze pieniadze na ich ratowanie oddamy ludziom ktorzy w wyniku ich bankructwa traca. W ten sposob traca gownia...ne benki nie zwykli ludzie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy