Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Rewolucyjna zmiana w ubezpieczeniach zdrowotnych

Rewolucyjna zmiana w ubezpieczeniach zdrowotnych

misterrr / 2008-08-14 15:37
http://www.zdrowie.senior.pl/75,0,Rewolucyjna-zmiana-w-ubezpieczeniach-zdrowotnych,1863.html
co myślicie na temat zmian w ubezpieczeniach??
Wyświetlaj:
Crus44 / 193.108.206.* / 2008-08-14 15:57
Kolego, artykuł ciekawy ale trochę nieaktualny :))) Koncepcja dodatkowych ubezpieczeń jest jak najbardziej ciekawa, ale kolejne składki do NFZ już nie. Ostatnio robi się głośno o prywatyzacji szpitali, coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych oferuje dodatkowe polisy zdrowotne, wiec ja bym bardziej uderzał w tym kierunku.
misterrr / 2008-08-18 10:50
Szanowny Crusie 44. Szukam właśnie tych polis w necie, i jako wiadomo dużo jest różnych firm oferujących te polisy. Wiesz może jakie można polecic?? i jakie pakiety warto brać?? bo są za pare złotych a są za kilkaset złotych. Nie ukrywam że chodzi mi też o koszty takich składek, żeby była nie bardzo droga ale żeby były spoko warunki też.

Kolego, artykuł ciekawy ale trochę nieaktualny :))) Koncepcja dodatkowych ubezpieczeń
jest jak najbardziej ciekawa, ale kolejne składki do NFZ już nie. Ostatnio robi się
głośno o prywatyzacji szpitali, coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych oferuje
dodatkowe polisy zdrowotne, wiec ja bym bardziej uderzał w tym kierunku.

Najnowsze wpisy