Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rice: Moskwa nie zablokuje tarczy antyrakietowej

Rice: Moskwa nie zablokuje tarczy antyrakietowej

Wyświetlaj:
gogo22 / 83.27.12.* / 2007-05-16 10:49
Imć p. Rice wraz z chórem bezczelnych popleczników zachowują się tak, jakby nie mieli zielonego pojęcia, że Polska jest krajem autonomicznym i nikt, ani Rosja, ani USA, ani kosmici nie mają prawa podejmować decyzji za nas. Polska, w przeciwieństwie do obydwu mocarstw (mimo chwilowych zapędów autokratycznych opcji rządzącej wbrew woli większości), jest krajem wolnych obywateli, którzy zadecydują, czy chcą amerykańską tarczę na swoim terenie, czy jej nie chcą, a p. Rice wraz ze swoim agresywnym, chciwym lobby wojennym, żeby nawet stanęła na rzęsach, albo na uszach, nic na to nie poradzi.
marek 19-53 / 83.24.65.* / 2007-05-17 00:27
Opcja rządząca, szanowny(a) gogo została wybrana wolą większości. W demokratycznych wyborach nie istnieje możliwość wybrania "OPCJI" wbrew woli większości.
Kraj wolnych obywateli tak zdecydował.
I właśnie rząd i parlament wybrany przez wolnych obywateli o tym zdecyduje. Nie Rosja czy USA.

A to że USA (inwestor) i Rosja (oponent ) dyskutują to jest w miarę normalne. Aczkolwiek zasadniczymi partnerami w tej dyskusji jest Polska i USA. A reszcie wara.

Ja, jako wolny obywatel oddaję głos - tak.

Proszę nie uprawiać demagogii.
Obywatel Polski / 89.228.31.* / 2007-05-22 19:59
Ja nie popieram tej inwestycji w Polsce. Nasz rząd napewno ją poprze, Polska prowadzi politykę proamerykańską. Gdyby Polska przestała prowadzić taką politykę mielibyśmy wiele korzyści. Rosja (która "nienawidzi" USA) odwołałaby embargo na polskie mięso, zapewniłaby umowy na gaz.

Najnowsze wpisy