Forum Polityka, aktualnościKraj

Rodzina Gosiewskiego żąda ekshumacji

Rodzina Gosiewskiego żąda ekshumacji

Money.pl / 2010-07-13 12:02
Komentarze do wiadomości: Rodzina Gosiewskiego żąda ekshumacji.
Wyświetlaj:
Gall# / 178.181.210.* / 2010-07-15 05:53
Czytam te komentarze i oczom nie wierze; co to za ludzie?! - niech was szlag trafi - brzydze sie wami
nknk / 217.75.56.* / 2010-07-14 10:46
Gdzie go szukać? Może na Wawelu?
ździcho / 87.205.35.* / 2010-07-14 11:15

Gdzie go szukać? Może na Wawelu?

Czemu akurat na Wawelu? Dysponujesz jakimiś poszlakami w tym kierunku, czy tylko się wyzłośliwiasz?
zniesmaczona2 / 91.146.240.* / 2010-07-13 22:21
widziałas kobieto porozrywane ciała podczas katastrofy samalotowej, masz wyobrażenie jak to wygląda?
przeciez zwłoki p.Kaczynskiej rozpoznano po lakierze na paznokciach i grawerce na obrączce, o czym to świadczy??
zwłoki??w trumnie?? do ubrania w garnitur??...........kobieto,rozumiem że ta ogromna rozpacz pozbawiła cię możliwości myślenia
te szczątki które powkładali napewno nie nadawały się do granituru a co najwyżej do dobrego szczelnego worka
a śp Gosiewski z tego co pamiętam był odesłany na samym koncu czyli ............
lepiej chyba jednak nie otwierać
a poza tym , jak już to zapłać sama za tę " imprezę" kobieto
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 22:28
Pleciesz bzdury bo Kopacz twierdzila ze rozpoznala cialo Gosiewskiego a pozniej wlasciwe cialo zostalo rozpoznane przez czlonka rodziny.

kobieto,rozumiem że ta ogromna rozpacz pozbawiła cię możliwości myślenia

Co Ciebie pozbawilo zdolnosci logicznego myslenia "zniesmaczona2"
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 22:51

Pierwszy raz cialo rozpoznala Kopacz i odmowila rodzinie prawa do rozpoznania ciala.
Dopiero jak sie okazalo ze plotla bzdury pozwolono rodzinie zblizyc sie do cial.


Pleciesz bzdury bo Kopacz twierdzila ze rozpoznala cialo

No to w końcu wierzysz w to, co twierdzi pani Kopacz, czy uważasz, ze plotła bzdury? Ja raczej skłaniam się ku "teorii" zniesmaczonej, że:
zwłoki??w trumnie?? do ubrania w garnitur??..


te szczątki które powkładali napewno nie nadawały się do granituru a co najwyżej do
dobrego szczelnego worka

No to byśmy już coś mieli. Garnitur jednak został odesłany. Z powodów, o których pisze "zniesmaczona2". Zatem nikt zmarłego Gosiewskiego w tym garniturze nie widział. To jakby zmienia postać rzeczy. Gosiewska zatem ZOSTAŁA (i nadal pozostaje) okłam(yw)ana, sory. Ciągle nurtuje mnie jednak, dlaczego (czy) został on odesłany dopiero po trzech miesiącach. Nadal widzę tu manipulację.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 23:10
Twoim problemem jest to ze komentujesz ten temat na podstawie wypowiedzi osob trzecich.
Nie slyszales co powiedziala zona Gosiewskiego ale jestes pewny ze klamala, bo byla niby pod presja, ktora zreszta sam wymysliles aby uprawdopodobnic swoje wyssane z palca teorie.

Kopacz plotla bzdury ze rozpoznala cialo Gosiewskiego tylko po to aby uniemozliwic rodzinie dostep do ciala. Kiedy sie okazalo ze cialo rozpoznane przez Kopacz to nie cialo Gosiewskiego wtedy laskawie dopuszczono rodzine do mozliwosci identyfikacji.


Zatem nikt zmarłego Gosiewskiego w tym garniturze nie widział.

Czy ktokolwiek kiedyklowiek napisal/powiedzial ze go w nim widzial?
Po rozpoznaniu ciala rodzina zostawila garnitur aby go w nim pochowano.

To jakby zmienia postać rzeczy. Gosiewska zatem ZOSTAŁA (i nadal pozostaje) okłam(yw)ana, sory.

Dlatego wystapila o ekshumacje.

Ciągle nurtuje mnie jednak, dlaczego (czy) został on odesłany dopiero po trzech miesiącach. Nadal widzę tu manipulację.

Moze dlatego ze ktos kto go odsylal mial nadzieje ze jest na tyle pozno ze juz wszystko pozamiatane.
Nadal brakuje notesu i telefonu Gosiewskiego pomimo ze pozostala zawartosc teczki Gosiewskiego (notes byl w teczce) zostala zwrocona.
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 23:22

Czy ktokolwiek kiedyklowiek napisal/powiedzial ze go w nim widzial?
Po rozpoznaniu ciala rodzina zostawila garnitur aby go w nim pochowano.

Zatem rodzina wyjechała w przekonaniu, że ktoś go jednak w ten garnitur ubrał. Garnitur jednak wrócił i wtedy Gosiewska wpadła w panikę, bo nie napisano jej dlaczego go wysłali. Problem w tym, że ona ciągle trwa w zamiarze ekshumacji, mimo ze sprawa w zasadzie jest już jasna przede wszystkim dla niej. Może faktycznie mnie przekonasz, ze za tym nie stoi nikt trzeci, ale pogadamy jutro. Jest już późno, trzeba iść spać.
Obywatel Okradany / 79.187.34.* / 2010-07-13 18:12
Ta żona może wszystko z nim zrobić, byle na swój koszt a nie mój czyli podatnika! Dosyć te rodziny wyrwały naszej kasy, a słychać, że występują o odszkodowania, bo wciąż im mało było nachapać. Niech im płacą sprawcy wypadku czyli Kaczyńscy, tj. Jaro i Marta jako spadkobierczyni Lecha skoro głabnęła 3 mln naszej kasy, no i mamusia Jadwisia, która żarła wiecznie na nasz koszt!
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 18:48
Trzeba bylo wyslac swoich rodzicow tym samolotem.
Tez bys sie nachapal tych milionow.

Niech im płacą sprawcy wypadku czyli Kaczyńscy

Idz sie leczyc bo z tej nenawisci zylka ci peknie.
miszczu / 89.78.213.* / 2010-07-13 16:38
IPN też pochował Sikorskiego bez ubrania w mundur (w świetle jupiterów i pisowców) i nikt nie rządza tej ekshumacji!!!!!! Jak ekshumować to obydwu!!!!!
Junosza / 83.4.226.* / 2010-07-13 17:48
Ludzie, takie brednie jak tu wypisujecie świadczą o zaniku zdrowego rozsądku w Waszych głowach. Fakt, że ktoś z rodziny chce ekshumacji swego bliskiego oznacza jakąś poważną wątpliwość, czy pochowany w grobie trup to rzeczywiscie ta właśnie grzebana osoba.
Skoro najpierw Każą rozpoznawać ciało ubrane w konkretne rzeczy, a potem po pogrzebie przysyłają te rzeczy jako odnalezione, to musi to budzić poważne wątpliowości.

Cała ta rządowo-ruska maskarada p.t. "Sledztwo" to przekręt i zniewaga Polski i Polaków.
Konfident / 89.74.10.* / 2010-07-18 14:05
Przeżył i wcielili go do KGB, to takie proste !
xdyicho / 77.253.113.* / 2010-07-13 18:01

Fakt, że ktoś z rodziny chce ekshumacji swego bliskiego oznacza jakąś poważną
wątpliwość, czy pochowany w grobie trup to rzeczywiscie ta właśnie grzebana osoba.

Spróbuj spojrzeć na to z perspektywy wdowca. Naprawdę chciałbyś tego? Na uwagę zasługuje też fakt, że Gosiewska nie precyzuje PO CO chce to zrobić, tylko plecie to co jej podpowiada sufler, któremu zajęło aż trzy miesiące, by ją w końcu przekonać, slogany typu: "Katastrofa smoleńska jest wielką zagadką, budzi wątpliwości..." Katastrofa to katastrofa a pochówek to pochówek. Czemu ona mówi o katastrofie? Z tym garniturem to mi tez nie pasuje. Przyslali po trzech miesiacach? Dopiero?
Przekonany o spisku / 89.74.10.* / 2010-07-14 11:27
Wiadomo, że to zamach, najpierw agenci KGB rozstrzelali pasażerów w samolocie, a potem mała bombka z zewnątrz i po ptokach. Oczywiścuie to robota Tuska, a Pani Gosiewska na polecenie kursupla będzie szukać ran postrzałowych na prochu, w który obrócił sie trzeci kurdupel. Ot cała prawda i II wojna polska-ruska w wydaniu Kaczystanu.
Posdrawiam Porąbanych Pisuarów
Andrzej STAWSKI
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 18:52

Z tym garniturem to mi tez nie pasuje. Przyslali po trzech miesiacach?
Dopiero?

Co Ci nie pasuje?
Fakty Ci do Twojej chorej teorii nie pasuja?
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 20:00
Masz pewność, że z tym garniturem to prawda? W ten garnitur ubrano zwłoki,a potem go zdjęto? Następnie odczekano trzy miesiące, żeby go wysłać? Może Gosiewska mówi to, co jej ktoś każe mówić (trąbić!), albo jej ktoś coś za to obiecuje. Ja nie mam żadnej teorii na ten temat. Po prostu to wszystko nie trzyma się kupy. Albo ktoś pieprzy, że widział zwłoki Gosiewskiego w tymże garniturze, albo nikt niczego nie wysyłał.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 20:20

Ja nie mam żadnej teorii na ten temat

Chyba zartujesz.
A to:

Masz pewność, że z tym garniturem to prawda? W ten garnitur ubrano zwłoki,a potem go zdjęto? Następnie odczekano trzy miesiące, żeby go wysłać? Może Gosiewska mówi to, co jej ktoś każe mówić (trąbić!), albo jej ktoś coś za to obiecuje.

Albo to:

Albo ktoś pieprzy, że widział zwłoki Gosiewskiego w tymże garniturze, albo nikt niczego nie wysyłał.

To sa wlasnie teorie ktore maja na celu poddanie w watpliwosc slow zony Gosiewskiego.

Zastanow sie zani cos napiszesz bo sie osmieszasz.
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 20:52

To sa wlasnie teorie ktore maja na celu poddanie w watpliwosc slow zony
Gosiewskiego.

Nie wątpię przecież w to, że tak powiedziała, bo przecież powiedziała. Wątpię w to, że mówi prawdę w kwestii garnituru i w kwestii tego, że sama chce tej ekshumacji. I żadne teorie. Przy teoriach nie stawia się znaków zapytania. Robi się to przy wątpliwościach.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 21:05
Cos mataczysz.
Wg Ciebie nie jest zadna teoria pytanie:
Czy to prawda ze Tusk zorganizowal zamach na Lecha Kaczynskiego i czy Rosjanie mu w tym pomagali?
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 21:14

Czy to prawda ze Tusk zorganizowal zamach na Lecha Kaczynskiego i czy
Rosjanie mu w tym pomagali?

Naprawdę tak napisałem???Kiedy???
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 21:19
Czy Ty naprawde nie rozumiesz czy udajesz?

To Ty twierdzisz ze pytania nie sa teoriami.
Ja twierdze ze zadawanie pytania to tez propagowanie teorii.

Jako przyklad zadalem pytanie.

Czy to prawda ze Tusk zorganizowal zamach na Lecha Kaczynskiego i czy Rosjanie mu w tym pomagali?

Jest w nim teoria tak jak w Twoich pytaniach jest teoria ze zona Gosiewskiego klamie.

Mialem Cie za inteligetniejszego.
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 21:41
Nie obchodzi mnie, co myślisz o mojej inteligencji. Ja teorię rozumiem tak: "Tusk zorganizował zamach na Lecha Kaczyńskiego i Rosjanie mu w tym pomagali". Natomiast sformułowanie: "Czy to prawda, ze Tusk zorganizował zamach na Lecha Kaczyńskiego i czy Rosjanie mu pomagali?" rozumiem jako formę poddania w wątpliwość tej teorii. Ja swoimi pytaniami poddaję w watpliwość to co lansują media na temat pani Gosiewskiej. Owszem, stawiam teorię, że ona kłamie. Jednak jest to kłamstwo pod naciskiem, pod presją i wcale nie mam jej tego za złe (jeżeli moja teoria jest słuszna), bo biedactwo jest skołowane. Co innego kłamstwo dla korzyści lub ze świadomym zamiarem skrzywdzenia kogoś. Ani pomyślałem, żeby podejrzewać o to panią Gosiewską. Owszem można formułować teorie w formie pytań, ale bez kontekstu są one tylko pytaniami. Tak jak pytanie, które Ty zadałeś dla przykładu.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 22:05

Jednak jest to kłamstwo pod naciskiem, pod presją i wcale nie mam jej tego za złe (jeżeli moja teoria jest słuszna), bo biedactwo jest skołowane.

A Ty ciagle swoje.
Propagowanie teorii nie popartych w faktach nazywa sie klamaniem i Ty to wlasnie robisz.

kłamstwo dla korzyści

Jakie masz z tego klamania korzysci?

Owszem można formułować teorie w formie pytań,

Oto Twoje pytania.

Masz pewność, że z tym garniturem to prawda?

Twoja teoria to to ze to nieprawda.
A ponizej to juz nawet teoria ktora nie ma formy pytania.

Może Gosiewska mówi to, co jej ktoś każe mówić (trąbić!), albo jej ktoś coś za to obiecuje.

Mataczysz kolego mataczysz.
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 22:13
No to dobra. Wałkujmy to jeszcze raz od początku. Nie wierzę jakoby Beata Gosiewska była pomysłodawcą i inicjatorem ekshumacji zwłok swojego męża. Mogę nie wierzyć?
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 22:23
Mozesz nie wierzyc ale nie masz prawa nazywania jej klamca.
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 22:36

nie masz prawa nazywania jej
klamca.

Przecież nie nazwałem jej kłamcą. Czytaj uważnie:
Owszem, stawiam
teorię, że ona kłamie. Jednak jest to kłamstwo pod
naciskiem, pod presją i wcale nie mam jej tego za złe
(jeżeli moja teoria jest słuszna), bo biedactwo jest
skołowane. Co innego kłamstwo dla korzyści lub ze
świadomym zamiarem skrzywdzenia kogoś. Ani pomyślałem,
żeby podejrzewać o to panią Gosiewską.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 22:42

Przecież nie nazwałem jej kłamcą

Dlaczego klamiesz?
To Ty napisales:

Masz pewność, że z tym garniturem to prawda?

Tylko nie probuj mi wmowic ze ten znak zapytania na koncu cos zmienia.

Sosujesz jakas pokretna logike/moralnosc.
Napisanie ze ktos klamie pod presja nie jest wg Ciebie zarzutem klamstwa.

Znowu mataczysz.
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 22:57

Napisanie ze ktos klamie pod presja nie jest wg Ciebie
zarzutem klamstwa.

Nie jest. Spójrz na te dwa zdania: "Ona jest kłamcą." oraz "Ona kłamie pod presją". Widzisz róznicę?
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 23:13
Nie widze poniewaz to "presje" tez sam wymysliles.
Twierdzisz ze ona klamala pod presja na ktora to presje dowodow nie masz.
Wszystko wiec wymysliles ale oskarzenie o klamstwo pozostalo.
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 23:27
No dobra. No to masz analogię: "On jest trębaczem" i "On trąbi". Teraz może zauważysz róźnicę w znaczeniach, bo te zdania abstrahują od sytuacji, o której rozmawiamy i bez emocji będzie Ci łatwiej. Do jutra.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 23:34

No dobra. No to masz analogię: "On jest trębaczem" i "On trąbi"

Wybacz ale ta analogia nie pasuje.

Ja Ci nie zarzucam ze napisales ze ona jest klamca (trebaczem).
Ja Ci zarzucilem ze bezpodstawnie napisales ze ona klamie (trabi)

Owszem, stawiam teorię, że ona kłamie. Jednak jest to kłamstwo pod
naciskiem...

Na ten nacisk nie masz zadnych dowodow wiec pozostaje tylko Twoje stwierdzenia/teoria ze "ona klamie".
ździcho / 87.205.35.* / 2010-07-14 11:13

Ja Ci zarzucilem ze bezpodstawnie napisales ze ona
klamie (trabi)

Z tym zarzutem zgadzam się, tym bardziej, że moja "teoria" o jej kłamstwie legła jeszcze wczoraj, gdy napisałeś:
Czy ktokolwiek kiedyklowiek napisal/powiedzial ze go w nim widzial?
Po rozpoznaniu ciala rodzina zostawila garnitur aby go w nim pochowano.

Do tego momentu byłem przekonany, że ktoś upiera się jakby te zwłoki widział e to-to ubrane. A zatem wychodzimy z punktu, że Gosiewska nie kłamała. Ciągle jednak jest dziwne, jakoby przysłanie tego ciucha skłoniło ją do podjęcia tak drastycznej decyzji. Nie wiem też jakie były okoliczności wywiadu udzielonego TRWAM i kto ją do niego naklonił, alev wydaje mi się mało prawdopodobne, by ona pierwsza do nich zadzwoniła i powiedziała; "Słuchajcie, chcę wam udzielić wywiadu, żeby Polska dowiedziała się, że chcę ekshumować swego męża z powodu licznych niejasności wokół katastrofy smoleńskiej". Trudno mi uwierzyć w to, że ona sama ze swojej sprawy osobistej chce uczynić Sprawę Polską.
Z innej beczki: Kłamca to jest ten, kto kłamie przez całe życie bez względu na okoliczności niszcząc kłamstwami innych w dążeniach do swoich egoistycznych celów. Ktoś o kim mówię, że kłamie, robi to ZE WZGLĘDU na jakąś okoliczność zewnętrzną np. presję, szantaż lub manipulację, wskutek której sam zaczyna wierzyć, że to co mówi jest prawdą, choć tak nie jest. Właśnie to miałem na myśli, ale to już nieaktualna sprawa.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-14 18:00
Ok. Posumowujac.
Pani Gosiewska oczywiscie sama tej decyzji nie pojela poniewaz zrobila to po konsultacjach ze swoim prawnikiem.
Niedawno czytalem gdzies ze jej prawnik wystapil o ekshumacje zwlok nie tylko z powodu tego garnituru ale glownie z powodu nie otrzymania od strony rosyjskiej wynikow sekcji zwlok Gosiewskiego. Poniewaz tych wynikow nie ma, zdecydowali zrobic swoje badania a do tego potrzebna jest ekshumacja.
ździcho / 77.255.49.* / 2010-07-14 18:44
Aaa! Takie buty. To nie mogłeś od razu? Wierz mi lub nie, ale przez cały czas trzymam jej stronę. Ciągle jednak pozostaje kwestia tego wywiadu dla TRWAM. Jakby nie było, to przecież sprawa osobista. Ale może i ten prawnik ją do tego wywiadu nakręcił. To by wiele tłumaczyło.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-14 19:17

To nie mogłeś od razu?

Ta informacje przeczytalem dziasiaj rano wiec wczoraj nie moglem o niej napisac.

Jakby nie było, to przecież sprawa osobista

Masz racje i gdybys tego wywiadu sluchal to bys zauwazyl jak jej sie w niektorych momentach glos lamal.

Ale może i ten prawnik ją do tego wywiadu nakręcił

Prawnik jak kazdy inny probuje dzialac na korzysc klienta.
ździcho / 77.253.84.* / 2010-07-14 19:49

to bys zauwazyl
jak jej sie w niektorych momentach glos lamal.

Ani przez chwilę w to nie wątpiłem. Nie widziałem, bo mam kiepską (z czego się cieszę) antenę. Prawnik jak każdy inny próbuje działać na korzyść klienta z uprzednim uwzględnieniem priorytetu kieszeni własnej. Media (w tym TRWAM) szukają z kolei swojej korzyści i osobista sprawa urasta do rangi publicznej. Jakby nie było, jeżeli ona na tę ekshumację się faktycznie w końcu zdecyduje, to dopiero dostanie obuchem w głowę i co gorsze, zostanie z tym problemem sama jak palec już bez prawników, bez TRWAMów i wszystkich dotąd WIELCE UCZYNNYCH.
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 17:40

Jak ekshumować to obydwu!!!!!

Może właśnie o to chodzi. Tu się zacznie. Skoro ekshumowano tamtych dwóch, to proszę ekshumować tego też!!! A w ogóle to wszystkich!!! To zakrawa na nakręcanie poruty Polsko-Rosyjsko-Polskiej. Nie dość, że powyrzynali naszych w tym samolocie to jeszcze pozamieniali zwłoki! A Moskalom zaprzedana lewica patrzyła na to spokojnie! I znowu u nas za spokojnie, trzeba nam zrobić nową chryję! Czyżby mogła ona mieć jakiś związek z rozwiązaniem rządu Tuska?
waz(USA) / 213.172.178.* / 2010-07-13 16:09
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
mm7 / 178.36.151.* / 2010-07-13 15:35
Żal mi jest osób które straciły bliskich w tej tragedii, ale jak można wypowiadać publicznie takie idiotyzmy:
"Nie wiemy tak naprawdę, co się wydarzyło, jaka była przyczyna śmierci- powiedziała Beata Gosiewska."
Niezorientowanym podpowiem że spadł samolot, a przyczyną śmierci raczej było "rozczłonkowania ciał" a nie np. utonięcie.
Może by tak dać spokój zmarłym, jak to wcześniej nawoływali ci sami który teraz chcą ekshumować.
Widać wiatr zawiał z innej strony.
Bodek_ / 95.40.85.* / 2010-07-13 15:56
No, nie można uogólniać. Spośród 96 ofiar większość opłakuje swoich zmarłych bliskich lub stara się ułożyć życie w nowych okolicznościach.

Niestety są tacy, którym ciągle zależy na podgrzewaniu atmosfery - albo poprzez takie żądania, albo poprzez wyrzucanie własnych posłów z ich miejsc (mają pracować na stojąco?), albo poprzez organizowanie cząstkowych rocznic (ostatnia - ćwierć-rocznica), albo poprzez niedomówione oskarżenia czy to rządu, czy "przyjaciół Rosjan" (cyt: Kaczyński).
Na szkodę Państwa i spokoju rodzin pogrążonych w żałobie.
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 17:05

poprzez wyrzucanie własnych posłów z ich miejsc

Myślisz, że głównym celem Gosiewskiej jest przede wszystkim brużdżenie w parlamencie (bo to o niej jest ten artykuł) a konkretnie siudania kogoś ze stołków? Jakie mogłaby mieć tu osobiste korzyści? Jeżeli jednak ktoś używa jej jako narzędzia, to tu się z Tobą zgodzę, co do podgrzewania atmosfery o której piszesz.
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 15:48

Może by tak dać spokój zmarłym, jak to wcześniej nawoływali ci sami który teraz chcą ekshumować.
Widać wiatr zawiał z innej strony.

Oczywiście! Właśnie mówię, że jest wysoce nieprawdopodobne, by wdowa SAMA kazała wybebeszyć z powrotem zwłoki swego męża nawet w obliczu pomyłki pochówku. Chyba, ze jest nekrofilem, w co też nie wierzę. Każdy normalny człowiek przecież chciałby, żeby zwłok jej najbliższej osoby nie bezcześcić bez względu na okoliczności, a Beata Gosiewska wygląda na normalnego człowieka. Tu ktoś inny bruździ i tyle. Tak jak zresztą piszesz:

ale jak można wypowiadać publicznie takie
idiotyzmy:
"Nie wiemy tak naprawdę, co się wydarzyło, jaka była przyczyna śmierci- powiedziała Beata
Gosiewska.

Jakieś rządowe bydlaki manipulują tą kobietą i tyle.
mm7 / 178.36.151.* / 2010-07-13 15:58
A jaki interes miałby w tym rząd?
Raczej stawiam na opozycję. Tu interes jest ewidentny.
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 16:39
Źle się wyraziłem. Też myślę tak jak piszesz. Ale świat wywrócił się do góry nogami stosunkowo niedawno, bo tydzień temu, więc jeszcze mylą mi się pojęcia.
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 15:31
Jakoś nie wierzę, żeby to była stuprocentowa inicjatywa Beaty Gosiewskiej. Gdyby tak było, to żądałaby tego o wiele wcześniej. Tym bardziej, że przecież rodzina zidentyfikowała zmarłego. Coś mi się zdaje, ze jakaś interesowna świnia nakręca tę nieszczęsną kobiecinę dla własnych korzyści, albo żeby coś udowodnić i wystawia ją na strzał.
Żona zmarłego podkreśliła, że w śledztwie wokół katastrofy smoleńskiej jest więcej znaków zapytania niż odpowiedzi

Przecież to nie są jej własne słowa, tylko nagłówki. Dajcie jej spokój bydlaki!
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 16:01

Jakoś nie wierzę, żeby to była stuprocentowa inicjatywa Beaty Gosiewskiej. Gdyby tak
było, to żądałaby tego o wiele wcześniej. Tym bardziej, że przecież rodzina
zidentyfikowała zmarłego.

Znowu piszesz bzdury nie znajac tematu.
Pierwszy raz cialo rozpoznala Kopacz i odmowila rodzinie prawa do rozpoznania ciala. Dopiero jak sie okazalo ze plotla bzdury pozwolono rodzinie zblizyc sie do cial.
Rodzina zostawila w Moskwie garnitur w ktory cialo mialo byc ubrane.
Gosiewski zostal pochowany a 3 miesiace pozniej Rosjanie zwrocili garnitur w ktorym mial byc pochowany.
Jest wiec usprawiedliwiona watpliwosc kto zostal pochowany.

Daj spokuj bydlaku.
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 16:49

Daj spokuj bydlaku.

Napisałem: "Kiedyś byłeś milszy". Muszę to sprostować. WYDAWAŁO MI SIĘ, ŻE jesteś milszy. Myliłem się. Zadałem sobie przed chwilą trud sprawdzenia, jak traktujesz innych swoich rozmówców. Nie nazwę cię jednak epitetem na jaki sobie zapracowałeś. Nie mam w zwyczaju bluzgania osób, których nie znam.

Jest wiec usprawiedliwiona watpliwosc kto zostal pochowany.

Zastanów się tylko czy jako wdowiec kazałbyś ekshumować zwłoki swojej żony ze względu na jakąś niepoprawność polityczną w sprawach Polsko-Rosyjskich. Bez odbioru
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 18:45

Muszę to sprostować.


Dajcie jej spokój bydlaki

No to sprostuj.
Nie podoba ci sie slowo uzyte przezemnie a sam go uzyles wobec innych.
Kali tez tak mial.

kazałbyś ekshumować zwłoki swojej żony

Ty nadal nie rozumiesz jej problemu.
Ona wlasnie nie jest pewna czy w trumnie jest jej maz.

Czy Ty chodzilbys na grob z kwiatami jesli mialbys watpliwosc czy lezy tam Twoja zona?
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 19:05
No dobra, niech już będzie po Twojemu. Ona nie jest pewna, czy w trumnie jest jej mąż. Tylko czy po upływie tak krótkiego czasu od osobistej tragedii trzeba jej nowych mocnych wrażeń? I to jakich?! Czyżby w jej życie wkradła się monotonia i potrzebuje nowych silnych dreszczy i horrorów? Zrozumiałbym jej motywy, gdyby nie miała pewności CZY ON ŻYJE. Człowiek będący w takiej sytuacji działa konsekwentnie w kierunku tej ekshumacji, ale robi to po cichu i wtajemnicza tylko te osoby. które musi wtajemniczyć, żeby jej pomogły, bo to nie jest normalna sytuacja. A ta trąbi po mediach na prawo i lewo! Mówię Ci, że ktoś ją do tego nakłania i takiego kogoś kto tak robi bez wahania nazwę bydlakiem. A czy chodziłbym z kwiatami na grób mojej żony bez pewności, czy to ona tam leży? Myślę, że tak. Jestem pewien jednak, że raczej starałbym się pamiętać ją żywą, a nie otaczać kultem jej zwłoki. To zbyt bliska więź, by mieszać do tego symboliczne kwiaty. Ożeń się, to się przekonasz, kim jest dla Ciebie ta osoba, kimś bliskim z kim dzielisz uczucia, czy relikwią.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 19:32

No dobra, niech już będzie po Twojemu

Tu nie chodzi o to czy bedzie po mojemu czy Twojemu.
Tu chodzi o cala atmosfere wokol tej katastrofy.
Rzad polski niestety sie zblaznil i dlatego za wszelka cene chce aby wszyscy katastrofe laczyli z PiSem. Przenoszenie krzyza czy usuwanie zdjec z Sejmu to tylko drobne przyklady.
To nie PiS robi kolo tego afere tylko PO.
Nie byloby tematu gdyby nie dzialania PO.
Krzyz by sobie stal przed palacem i harcerze po wakacjach by go przeniesli a zdjecia w Sejmie wyladowalyby po cichu na jakiejs scianie sejmowej i tez nie byloby afery.
PO natomiast potrzebuje afer wokol PiS aby odwrocic uwage spoleczenstwa od obietnic bez pokrycia zlozonych przez Komorowskiego i obietnic wyborczych z przed 3 lat ktorych zdecydowana wieszosc nigdy nie bedzie spelniona.

Zrozumiałbym jej motywy, gdyby nie miała pewności CZY ON ŻYJE

Ciekawe dlaczego zawsze szuka sie ofiar wypadku aby rodziny mogly swoich bliskich pochowac? Dlaczego robi sie badania DNA aby byla pewnosc ze chowana osoba to ta ktorej rodzina stoi nad grobem?
Przeciez mozna byloby powiedziec ze wszyscy zgineli wykopac dol i wszystkie pomieszane szczatki do niego wrzucic. Byloby taniej i wygodniej. Tyko dlatego tak rzad polski nie postapil bo prawdopodobnie PR-owcy PO takie rozwiazanie rzadowi odradzili.

A ta trąbi po mediach na prawo i lewo!

Niestety znowy pleciesz bzdury.
Zona Pana Gosiewskiego udzielila wczoraj jednego wywiadu w telewizji Trwam i tam opisala cala swoja osobista sytuacje zwiazana z katastrofa.
Tam tez pozytywnie odpowiedziala na pytanie redaktora czy bedzie wystepowala o ekshumacje.
Nie bylo wiec zadnego trabienia w mediach na lewo i prawo.
Byla odpowiedz na pytanie.
Ja rozumiem ze ta telewizja jest dzisiaj jedyna nie bedaca pod kontrola PO i stad taki rejwach.
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 20:46

To nie PiS robi kolo tego afere tylko PO.

Ależ ja nie sugeruję, że to PiS robi aferę, czy PO. Afera jest i co róznica kto za nią stoi? Nie wiedziałem też komu ani kiedy pani Gosiewska udzielała wywiadu, ale co za różnica? Huk potworny. Wystarczyło, że ktoś to obejrzał i widzimy te cytaty w Money.pl. Zatem wyraziła zgodę na publikację tego i chyba była świadoma tego co robi i jakie efekty to przyniesie.

Tam tez pozytywnie odpowiedziala na pytanie redaktora czy bedzie
wystepowala o ekshumacje.

To nasuwa wniosek, ze zasugerowano jej ekshumację, bo dalej nie wiemy, czy to ona pierwsza wpadła na ten pomysł. Gdyby odmówiła tego wywiadu miałaby święty spokój, a jednak zrezygnowała ze świętego spokoju. Z kolei zaproszenie jej do udzielania wywiadu w takiej sytuacji i w tak krótkim czasie po tragedii było co najmniej nietaktowne, a jednak ktoś zaryzykował ten nietakt. Po co?

Ciekawe dlaczego zawsze szuka sie ofiar wypadku aby rodziny mogly swoich
bliskich pochowac? Dlaczego robi sie badania DNA aby byla pewnosc ze
chowana osoba to ta ktorej rodzina stoi nad grobem?

Sam piszesz, że takie rzeczy robi się PRZED pochówkiem. A przy okazji. Policja czy inne komórki muszą się nierzadko napocić, by zachęcić rodziny denatów do identyfikacji zwłok, szczególnie wtedy, kiedy wyglądają szokująco. Dlatego nie wierzę w to, jakoby Beata Gosiewska wyrywała się z tym pierwsza. Nie widziałem nigdy ekshumacji na żywo, ale to musi być straszne przeżycie. Jednak to nie to samo co oglądanie denata w kostnicy przed pochówkiem (to akurat widziałem). Nie obchodzi mnie ani PiS ani PO. Nie potępiam też telewizji TRWAM, bo nic o niej nie wiem, nigdy nie oglądałem. Po prostu żal mi pani Gosiewskiej, że znalazła się w takim tyglu afer i robi za czyjeś popychadło, bo ktoś kuje na tym swój interes.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 21:12
Twoje teorie nie maja zadnego poparcia w faktach a jednak nie przeszkadza ci je tutaj propagowac.
Powiem krotko zmyslasz wacpan i szukasz sensacji gdzie jej nie ma.

Afera jest...

Afera sama nie powstaje.
Takie wlasnie teorie jak Ty tu propagujesz sa zrodlem wszelkich afer.
Jaki masz cel w tym aby ta afere podsycac?
Kto cie do tego namawia?
Zal mi ciebie bo dajesz sie komus prowadzic za nos z uszczebkiem dla Twojej reputacji.
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 21:24

Jaki masz cel w tym aby ta afere podsycac?

Ależ ja tylko z Tobą dyskutuję. Ty kontrujesz moje teorie, ja Twoje. Przecież chyba o to chodzi w dyskusji. Zauważ też, ze dłuższy czas dyskutuję TYLKO z Tobą i choć miałem prawo się obrazić, to jednak się nie obraziłem.

dajesz sie komus prowadzic za nos z uszczebkiem dla Twojej
reputacji.

Ależ daję się wodzić za nos Tobie wyłącznie, z tym, że to kontroluję. A o reputację się nie martwię. Czuję się dowartościowany.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 21:32
Nie zalapales dlaczego zadalem Ci te pytania?
Nie wierze.

To sa dokladnie te same pytania jakie Ty zadajesz zonie Gosiewskiego.
Chce Ci tylko uzmyslowic ze tak jak ja nie mam podstaw aby Ci je zadawac tak i TY nie masz podstaw aby je zadawac zonie Gosiewskiego.

Te pytania nie maja zadnych podstaw w faktach co nie przeszkadza Ci aby te pytania/insynuacje propagowac.

Ja to nazywam produkowaniem afer.
Zauwazylem ze sie w tym specjalizujesz.
ździcho / 77.253.113.* / 2010-07-13 21:54

Nie zalapales dlaczego zadalem Ci te pytania?

Które pytania masz na myśli, bo zadajesz ich masę. Ja wcale nie uważam, że nie masz podstaw zadawania mi tych pytań, wręcz przeciwnie. Gdyby było inaczej, to bym się obraził. Zadawaj mi ich jeszcze więcej, tylko pisz jakiemu celowi one służą, a nie łap mnie, czy załapałem o co Ci chodzi, czy nie załapałem. Po co Ci to? Ja Ci napiszę wprost: Ja nie atakuję pani Gosiewskiej, po prostu przeraża mnie to, w co ona się pakuje. Gdybym miał taką możliwość to bym jej to napisał bezpośrednio: "Daj spokój kobieto! Za dużo masz zdrowia?" Ale na forum ujmuję to w formie pytań.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 22:21

Które pytania masz na myśli...

Ty chyba nie czytasz co do Ciebie pisze bo dokladnie Ci wytlumaczylem o jakie pytania mi chodzi. Widze ze musze przeliterowac.
Twoje pytania i sugestie:

Po prostu żal mi pani Gosiewskiej, że znalazła się w takim tyglu afer i robi za czyjeś popychadło, bo ktoś kuje na tym swój interes.

czy to ona pierwsza wpadła na ten pomysł

Jakoś nie wierzę, żeby to była stuprocentowa inicjatywa Beaty Gosiewskiej

Moje do ciebie pytania:

Kto cie do tego namawia?

Zal mi ciebie bo dajesz sie komus prowadzic za nos z uszczebkiem dla Twojej reputacji.

Jaki masz cel w tym aby ta afere podsycac?


Ja nie atakuję pani Gosiewskiej

Masz ciekawy sposob okazywania tego nazywajac ja klamca.

Masz pewność, że z tym garniturem to prawda?
ei / 188.146.5.* / 2010-07-13 14:18
Okej jak żądacie to sobie ją róbcie ale NA WŁASNY KOSZT ZADUFANE OFIARY
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 15:12
Sam jestes ofiara przemyslu gumowego.
############# / 83.19.187.* / 2010-07-13 12:39
Przyczyna śmierci jest chyba znana wszystkim , prawda? Kto miałby pokryć koszty ewentualnej ekshumacji ? Pani Gosiewska czy państwo , czyli my -podatnicy ?
Bodek_ / 95.41.26.* / 2010-07-13 14:08
Niestety pokryjemy my podatnicy. Podobnie jak pozostałe koszty tej katastrofy, rozdmuchane niemiłosierne z powodu medialności tego wypadku i zbliżających się wyborów.
Ale w obecnej sytuacji niestety trzeba to zrobić, bo w przeciwnym razie podniesie się rajwach, że spisek, że zbrodnia, że wszystko zatajone.
Twarz Jarosława z odezwy "do przyjaciół Rosjan" prysła szybciej niż się spodziewałem
Bodek_ / 95.40.37.* / 2010-07-13 12:28
Czy pani Beata zapłaciła za ubieranie zmasakrowanych zwłok komukolwiek tam w Rosji? Jak giną ludzie w innych wypadkach (choćby masowo w samochodowych), to muszą sobie radzić sami. Nie mają co liczyć, ani na uroczystości, ani na dodatkowe pieniądze, czy renty.

Wydaliśmy ogrom pieniędzy na uroczystości, państwo lekką ręką - a przede wszystkim niesprawiedliwie - rozdaje odszkodowania. Pani Marta z d. Kaczyńska jest teraz ustawona do końca życia.
Wczoraj w wypadku samochodowym zginą Janek. Przed jego rodziną długa droga do uzyskania jakiegoś zadośćuczynienia, a o wszystko muszą walczyć sami. Gdzie tu sprawiedliwość?
m-53 / 83.24.14.* / 2010-07-13 13:42

, państwo lekką ręką - a przede wszystkim niesprawiedliwie
- rozdaje odszkodowania. Pani Marta z d. Kaczyńska jest teraz ustawona do końca życia


Wyobraź sobie, że na identyczną kwotę będzie ubezpieczony Komorowski. Ubezpieczony, co oznacza, że ubezpieczenie wypłaci firma ubezpieczeniowa a nie państwo.

Państwo, czyli podatnicy, płaci dożywotnią pensję i dodatkowo koszty utrzymania biura żyjącym prezydentom - Jaruzelskiemu, Wałęsie i Kwaśniewskiemu.

Jeżeli zatem porównasz koszt polisy (nie kwoty odszkodowania) i dożywotnich wydatków to szybko dojdziesz, że to dużo mniej,

P.S
To co mnie zaskakuje to prymitywizm takich wpisów i wypowiedzi.
Bodek_ / 95.41.26.* / 2010-07-13 14:04
Pieniądze nie pochodzą z ubezpieczenia, tylko bezpośrednio z budżetu. Jestem przeciwny takim wypłatom zarówno dla dzieci zmarłego prezydenta z PiSu jak i hipotetycznie dla dzieci innego prezydenta.

Nie ma to związku z pensją wypłacaną dożywotnio prezydentom, która jest uzasadniona charakterem urzędu: człowiek zostaje prezydentem, co zsyła go niejako na polityczną emeryturę; a po zakończeniu urzędu pozostaje w jakimś sensie symbolem naszego kraju, również za granicą, dlatego ważne jest, aby pozostał na jakimś poziomie.

Odnośnie PS to oczywiście ocena subiektywna. Zawsze rozwalał mnie relatywizm podejścia do ludzi w takich sytuacjach. Marta cierpli podobnie jak dzieci Janka. Rodziny ofiar wypadków cierpią podobnie, ale traktowane są różnie zależnie od liczby innych ofiar, a najbardziej od medialności wypadku!
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 12:46
Ciebie zazdrosc zzera ze twoi rodzice nie lecieli tym samolotem bo tez bys byl dzisiaj ustawiony do konca zycia.
rychu, grzechu , zdzichu, miro / 79.188.238.* / 2010-07-13 12:13
pamiętam rozradowaną twarz prezydenta komorowskiego na Okęciu jak czekał na transport trumień ze zwłokami ofiar. Nomen omen !
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 12:33
Z czego sie cieszy bufetowa na pogrzebie Kaczorowskiego?
http://terytorium.net/component/photoarchive/photo/5248/Pogrzeb_Ryszarda_Kaczorowskiego_w_Swiatyni_Bozej_Opatrznosci_Warszawa_2010_04_19
Bodek_ / 95.40.37.* / 2010-07-13 12:33
Dobrze zorganizowane Państwo, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Szacunek, ale i hard ducha - taki miałem obraz po katastrofie lotniczej.
Mimo ogromu strat dla organizmu państwa, kraj nasz wyszedł z tego bez większych perturbacji.

Jak na ironię, nie sam wypadek dokonał największych spustoszeń w Państwie, a obecne działania otoczenia Kaczyńskiego, które podsycają wrogość i nienawiść w ludziach.
pan władek / 212.87.25.* / 2010-07-13 13:38
możesz jaśnie bo nie nadążąm
@@@ / 89.77.200.* / 2010-07-13 12:38
Goebels bylby z ciebie dumny.
eme / 83.22.32.* / 2010-07-13 12:02
A moj dziadek zawsze mówił : nigdy nie wierz ruskim. Po raz kolejny sie sprawdziło.

Najnowsze wpisy