Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rokita: Nabijamy sobie guzy złym prawem

Rokita: Nabijamy sobie guzy złym prawem

Money.pl / 2007-01-25 09:23
Komentarze do wiadomości: Rokita: Nabijamy sobie guzy złym prawem.
Wyświetlaj:
odchudzony / 84.10.106.* / 2007-01-27 14:22
słyszałem od HGW takie orzeczenie że oświadczenia meża nie musiała składac bo on nie pracuje w Warszawie super i co pan na to panie Rokita
odchudzony / 84.10.106.* / 2007-01-27 14:15
w programie Lisa 70% było za Bufetową bo to byli jej sami fani a wogóle co to za miarodajne pomiary w programach tv to czysta demagogia, bez żadnej reprezentowalności
odchudzony / 84.10.106.* / 2007-01-27 14:11
a gdzie byłes Mario jak to prawo uchwalano, jakie partie je uchwalały nie pamietasz
warsawmen / 83.17.92.* / 2007-01-26 10:07
panie Janie po co pan znowu usiłuje sie przypdobac Tuskowi i Schetynie; oni i tak zdania swojego o panu nie zmienią, jest pan może za uczciwy do tej partii. A wracjając do królewny śniezki, która pogrążyła nas, warszawaików wczoraj w breji śniegowej, to po wczorajszym programie Lisa (wyjątkowo obejrzałem ten odcinek) nie mam juz wątpliwości ; Hanna Gronkiewicz Waltz nie powinna być prezydentem Warszawy ! To był żałosny teatr a rola w której była HGW była tragicznie zagrana. Przepraszam ale tytuł profesora prawa zobowiązuje do czegoś, przynajmniej kładania logicznie zdań i mysli. A tu m a g i e l. Niestety.
Jestem dogłebnie zniesmaczony i te brnięcie w zaparte, że to nie moja wina, to juz skrajan głupota poltyczna. Dlaczego Tusk wybrał HGW zamiast naszej warszawianki Julii Pitery ?
I te jeszcze oskarżanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego o oszustwa i fałszowanie podpisów jakieś afery, to juz kosmos, mega głupota. Mam nadzieję, że za to zapłaci.

Jednym słowem jestem szczęśliwy, że przypadek wyśle Hanke na szaw, Warszawa nie zasługuje na takiego prezydenta. O dziwo w sondażu tego programu, co jak zauwazyłem zaskoczyło równiez i Lisa, aż 70% głosów było za odebraniem prezydentury HGW.
greenpoint / 84.40.232.* / 2007-01-26 19:46
Małe sprostowanie. W programie Lisa 70% osób było za NIEODBIERANIEM prezydentury HGW. To zresztą nic dziwnego - wygrała demokratyczne wybory i nie zrobiła nic nagannego. Oczywiście gapiostwo było (pomijając zamotane czy niezamotane prawo), ale utrata urzędu przez taki bzdet... bądźmy poważni.
Dlatego nawet gdyby były w przyszłości konieczne wybory, nie wam wątpliwości, że HGW wygra je ponownie.
Z.Agłoba / 193.0.70.* / 2007-01-26 11:55
Nie oglądam Lisa, bo nie mam Polsatu (Canal+). Ale "w ciemno" potwierdzam, ze HGW szybko przedziera się w stronę magla. To widać, to słychać, ale jeszcze nie zawsze - czuć. Haneczka jeszcze na etapie NBP uwierzyła (dowód: start w Wyborach na prezydenta RP), że może się sama miksować (jak kiedyś Niemen w Opolu przy piosence "Dziwny..."). Nie ma (bo nie chce) miec przy sobie kogoś z jajami, kto powiedziałby jej o niej i jej zachowaniu kilka słów prawdy. Już gdzieś wczoraj napisałem, że ani Renatka Wiśniewska, ani Joasia Fabisiak nie są "do zastosowania", tylko do bycia. Ale każdy płaci za zadufanie, pychę i glupotę. I HGW już płaci. A rachunek będzie wysoki.
waz(USA) / 64.21.104.* / 2007-01-26 07:21
Juz mam powyzej dziurek w nosie politycznych wiadomosci z kraju w ktorym rzadzi banda pajacow.
Jak to dobrze, ze kiedys wyjechalem z Polski.
brr / 83.15.97.* / 2007-01-25 18:23
atakuje PiS, atakuje konkretny zapis prawny. Moje zdanie jest takie, przy następnych wyborach nie będzie już takich przypadków zakładając, że ludzie nie wybiorą sobie idioty. Oswidczenia trzeba składać w terminie a reszta to tylko bęłkot Tuska i jego ferajny. Odnosi się nieodparte wrażenie, że to prawo napisano dla goi. Nie dotyczy ono oczywiście ferajny Tuska. Zmiana rzeczonego prawa będzie świadczyć o tym, że są równi i równiejsi. Nie potrzeba zmieniać tego prawa tylko je egzekwować wobec wszystkich, nawet wobec namaszczonej HGW.
rrr / 83.23.172.* / 2007-01-25 22:28
gdyby herszt tak skrupulatnie egzekwował prawo za każde drobne przewinienie od swych pisowskich wyznawców to jego partia byłaby już w zaniku.Tak więc zanim zaczniecie po kimś skakać sprawdzcie czy macie czyste buty i sumienia.
gwóźdź / 82.210.182.* / 2007-01-25 18:12
Otóż ta łysa Maria udaje, że to nie on głosował za tą ustawą i mówi o sobie per "my obywatele". Jakoś kiedy pchał się do żłobu, to nie szukał kolegów do podziału diet. A jeżeli ten wzorzec intelektualny Platformy nie potrafi przeczytać i zrozumieć ustawy którą sam z mozołem wypocił, to chyba szkoda czasu na zapraszanie go przed różne mikrofony a należy go odesłać z powrotem do Krakowa na nauki.
mlotek / 83.23.172.* / 2007-01-25 22:32
człeku sam poddaj sie reedukacji i idz na kurs odchamienia jest to ci bardzo potrzebne.To do pana panie gwózdz.
kiep / 83.24.251.* / 2007-01-25 17:45
pierwszy, patentowany nierób w Polsce, żyjący wyłącznie z polityki wyraził zdanie na temat stosowania prawa. Zimno się robi od tego fałszu.
lala / 83.21.140.* / 2007-01-25 12:03
witaj w realu stary!
Floyd / 2007-01-25 11:26 / Tysiącznik na forum
Pan Rokita mówi: "Powodem jest błąd ustawodawcy, a ten nie chce przyjąć za to żadnej odpowiedzialności. "
A, ja się pytam kto to jest ten ustawodawca?
Gdzie pan Jan Maria Rokita był gdy uchwalano to prawo?
Według mnie to Jan Maria Rokita jest ustawodawcą i powinień zrezygnować z mandatu posła gdyby miał trochę honoru.
Najwygodniej jest powiedzieć "winien ustawodawca" i wszyscy są zadowoleni bo nikt nie jest winien osobiście.
Przebiegły ten Jan Maria Rokita, nikogo nie obraził, a jednocześnie gra rolę trybuna ludowego czym może zaskarbi sobie przychylność pewnej części wyborców.
Wapniak / 83.28.107.* / 2007-01-25 11:35
Brawo Panie Floyd. Całkowicie się zgadzam. Na tym polega "Koryto". Koryto dla ślizgających się po salonach, aksamitnych kapeluszy. Byle tylko jak najdłużej i bez żadnej odpowiedzialności!
Sabre / 2007-01-25 09:23 / Tysiącznik na forum
Jacy twórcy prawa, takie prawo. Można to rozwinąć. Jaka miłość rządu do emerytów, taka podwyżka – jednorazowa. Andrzej Lepper wciąż bredzi o zamachu stanu, jaki rząd, taki zamach stanu - wiatropylny. Alkoholik informuje premiera o groźbie ze strony nieżyjącego bandyty, jaki premier, taki zamachowiec - złudny. Pan Skrzypek nie potrafi przeczytać z kartki nazwiska szefa FED – jaki prezydent, taki prezes NBP. Roman Giertych tworzy amnestię maturalną – jaki minister MEN, taka edukacja. Minister Ziobro przymyka oko na prokuratora wypuszczającego z aresztu nożownika – jaki minister sprawiedliwości, taka sprawiedliwość - niesprawiedliwa.
Anglicy mawiają: naród ma taki rząd, na jaki zasługuje – cyniczne, ale prawdziwe.
wezyzyr / 148.81.129.* / 2007-01-25 11:44
za to doktor praw potrafi czytać i rozumieć ustawy które zrozumiało 96% małomiasteczkowych radnych burmistrzów a może i sołtysów jaki rząd taka opozycja, cyniczne ale prawdziwe
Sabre / 2007-01-25 12:21 / Tysiącznik na forum
Jaki rząd, taka opozycja – z tym się zgodzę. Problem w tym, że koszty tej głupoty poniesiemy my wszyscy, a nie jej producenci.
Dziwię się też „bufetowej” (dziwne miano – ciekawe skąd), chyba dość długo żyje na tym świecie, by wiedzieć że w naszym kraju należy się poruszać w gąszczu idiotycznych przepisów.
Warto przypomnieć, że w kraju demokratycznym najwyższym prawem powinna być wola wyborców. O tym czy HGW będzie dalej prezydentem powinien zdecydować sąd (podobnie w innych przypadkach). Najlepiej gdyby się wypowiedział Trybunał Konstytucyjny – sprawa byłaby załatwiona.

Najnowsze wpisy