Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rokita opuści Platformę?

Rokita opuści Platformę?

skomentuj
Money.pl / 2007-09-11 08:00
Komentarze do wiadomości: Rokita opuści Platformę?.
Wyświetlaj:
Rokitaisgood / 217.153.195.* / 2007-09-11 13:42
Może i mało nas w tym kraju, którzy tak myślą, ale to jest jedyny medialny polityk, który według mnie łączy dwie nadrzędne cechy potrzebne Polsce: PO-wski racjonalizm gospodarczy, z PIS-owskim rozliczanizmem. Choć więcej w nim racjonalizmu gospodarczego, niż tej drugiej opcji, to pozostaje dobrym ogniwem dla konserwatywno narodowej części społeczeństwa i daje nadzieje na skuteczne pozyskanie ich głosów.

Może w PO pójdą po rozum do głowy i zrozumieją, że muszą mówić głosem całego narodu, nie tylko liberalnych wyzwolicieli, którym sam jestem :-).

W Krakowie przegrał, z tych samych powodów co cała PO w Polsce: BO MAJĄ (mieli?) DO D..Y MARKETINGOWCÓW.

Idioci przygotowywali kampanie dwa lata temu dla PO, mam nadzieje, że teraz nie oni to robią.
waran / 2007-09-11 12:33 / Twardy dziadyga
Jak widać ruch wokół Rokity jest duży. Faktem jest , ze miał duze szanse stać się dla Polski kimś bardzo ważnym. Ale gdzieś po drodze stracił swój ząb. Stał sie tym, zawsze drugim. Wielu ludzi i z prawa i z lewa widziało go na pierwszym miejscu. inteligentny , wygadany , medialny. I gdzieś przepadł, stał się ikoną niemożności. Dlatego powinien odejść gdzieś na bok. Na jakiś czas. Może założyć nową , ale własną partię. Sygnowaną twarzą Rokity i tylko jego. Ale nie może potępiać wszystkiego co w Polsce się działo od wojny . Bo rani wieklu ludzi. Kiedyś był kimś , komu chciano zaufać. Teraz stał się jednym z wielu . Niczym sie nie wyróżnia na tle całego bagna polskiej polityki. I za ten w dziwny sposób utracony " talen" został ukarany. Politycy są cyniczni , ale muszą być skuteczni. Jemu został tylko cynizm. Jak Millerowi.
pantagruel / 2007-09-12 12:40 / OJOS DE BRUJO
.... skonczy jak Miller.... w .... samoobronie... ? :)
alfa_nb / 2007-09-11 11:54
Jednym z kryteriów wielkości polityka jest jego SKUTECZNOŚĆ. Mimo wielu cech pasujących do wizerunku przywódcy politycznego, tego jednego brakuje Rokicie. Szkoda. A może by tak stanąć na własnych nogach ? Czyżby jakieś zaszłości przeszkadzały ? Szkoda.
Adol / 2007-09-11 11:51 / Bywalec forum
Zmiana szefa PO konieczna!!! Inaczej platformiacy znowu będą buczeli w tych samych ławach a rząd będzie PISu.
Donald ! Wracaj na "historyjki".
alfa_nb / 2007-09-11 11:57
No właśnie, Tusk będzie zawsze trzymał Rokitę na krótkiej smyczy...Dlaczego ?
Jest między nimi różnica klas, która teoretycznie daje przewagę Rokicie w starciu o znaczenie polityczne.
Wygląda na to , że Rokita jest związany. Czym ?
pantagruel / 2007-09-11 11:16 / OJOS DE BRUJO
ambicja do kieszeni i do roboty! Tak, tak Rokita jestes wielki! Zaraz za papierzem !:) Ale na litosc! do roboty i wygrajcie te wybory. Nie czas tutaj na biadolenie, bo kaczki nie spia. A jak znow wygraja kaczorki to bedziesz mial w tym swoj udzial Janku. Czego z calego serca nikomu nie zycze :)
KAP / 162.27.9.* / 2007-09-11 09:47
Inteligentny i elokwentny czlowiek . O niebo lepszy od Ziobro. Jednak gra zespolowa jest mu nieco obca, prawdopodobnie ze wzgledu na jakies kopleksy powodujace niemozliwosc podporzadkowania sie. A szkoda bo ma talent do dobrych ludzi (Kracik, Sepiol) . Brak tez elastycznosci. Haslo 'Nicea albo smierc' niestety daje pelniejszy obraz jego osobowosci i mozliwosci destrukcyjnych niebezpiecznie alaPiSowskich. Mysle ze Senat bylbym dobrym dla niego miejscem.
Kero niezwerbowany / 83.238.147.* / 2007-09-11 10:43

kopleksy powodujace niemozliwosc
podporzadkowania sie

Jeśli Rokita ma kompleksy to Ty lepiej kup sobie wiaderko z łopatką i udaj się do piaskownicy.
Godność osobista pomieszała Ci się z kompleksami zatem nie zabieraj publicznie głosu. Tym sposobem zachowasz lepszą twarz.
KAP / 162.27.9.* / 2007-09-11 13:46
Przerost godnosci osobistej i drazliwosci na swoj temat nie sluzy pracy grupowej ani przywodztwu (nie mylic z dyktatura czy wodzostwem). Miales kiedys okazje zarzadzac jakas grupa ludzi?
eeechhh / 83.11.10.* / 2007-09-11 10:59
tak nie zabieraj publicznie głosu KAP, wolność do wypowiedzi wskazana jest jedynie wtedy kiedy to pasuje Ksero niezwerbowalny, inne poglady won .. i niech się nie marzą prawa do swobody wypowiedzi nawet najmadrzejszych czy najgłubszych .. wypowiedzi maja być prawomyslne a nie madre czy głupie
jan kowalski / 2007-09-11 09:37 / Tysiącznik na forum
jeden z niewielu porządnych ludzi w PO. Gość rozsądny,inteligentny, nie tak napastliwy jak Komorowski czy Chlebowski, o Tusku nie wspomnę, Szkoda pozbywać się takich ludzi, to daję większe szanse hołocie z LiDu i SLD, ludziom bez honoru i nieudacznikom.
JanKS / 2007-09-11 11:28 / Bywalec forum
Panie Janie Kowalski,
zgadzam sie z Panem co do Pana Rokity i całkowicie nie zgadzam się, co do LiD-u. LiD składa się z 4 partii i o ile nie cierpię SLD, to mam bardzo wysokie zdanie o Partii Demokratycznej. Proszę porównać ludzi z Unii Demokratycznej/Unii Wolności/Partii Demokratycznej i to, co zrobili dla Polski z kimkolwiek innym - z jakimikolwiek innymi politykami. To przepaść. Nikt nie jest idealny i w każdej organizacji są ludzie lepsi i gorsi, ale to właśnie wśród człoków PD jest najwięcej ludzi, którzy są uczciwi, przyzwoici i naprawdę zrobili wiele dorego.
I zgadzam się z Waranem (poniżej), że zbytnio pospieszył się Pan z określeniem "hołota".
Pozdrawiam
jan kowalski / 2007-09-11 12:07 / Tysiącznik na forum
tylko czy nie na miejscu będzie znane powiedzenie: "z kim przystajesz, takim się stajesz". Mam obawy co do dobrych intencji dzialaczy PD, jeśli w sprawie koryta bratają się z ludzmi wyzutymi z przyzwoitości. Jeśli PD bliżej do lewicy, to niech ją buduje sama i od podstaw, a nie z ludżmi skompromitowanymi. Wtedy sam chętnie na nich zagłosuję.
waran / 2007-09-11 09:47 / Twardy dziadyga
Taki Onyszkiewicz np. Istna hołota. Jak ktoś sie Tobie nie podoba , to hołota . Zaprawdę nie jesteś napastliwy .
jan kowalski / 2007-09-11 11:33 / Tysiącznik na forum
o Onyszkiewiczu nie wspomniałem, ale wiernopoddańcze wypowiedzi Geremka, Kwaśniewskiego czy tzw. elity z Olejniczakiem, Kaliszem czy Szmajdzińskim na czele niczego dobrego nam nie wróża. Dobrze pamiętam w jak bezczelny i chamski sposób Geremek krytykował masze negocjacje na szczycie UE i wtórowanie reszty tego towarzystwa, ostatni wywiad Kwaśniewskiego dla kolorowego, mało znaczącego pisemka i wiele innych.
waran / 2007-09-11 09:14 / Twardy dziadyga
No i bardzo dobrze. Przez całe lata pouczał, umoralniał.Jedyny święty ( chociaż Rokita ) . Pora na zmiany. Bo Romek chociaż głupiutki to namieszał. A Rokita tak madry i sprawiedliwy , co z niejednej partii już chlebuś przyswajał , wysiedział tylko fotel w Sejmie. Pora odejść panie Rokita.
eeechhh / 83.11.10.* / 2007-09-11 11:03
a komu pora przyjść .. jedynyni młodzi jakich znam w PO to aktywisci bezideowcy .. pragmatycy .. z jedynym celem kariera .. cynicy .. i o niebo lepsi od starych w PO .. tak lepsi ze napewno rozwala PO od srodka
Wapniak / 83.7.80.* / 2007-09-11 08:35
A może tak wreszcie do prawdziwej pracy, co? Poznałby co to prawdziwe życie i przestał p......ć.
A swoją drogą, marzy mi się aby zobaczyć tych wszystkich nierobów, wiszących u koryta kombatantów, w normalnej pracy... to byłby zaiste widok... No tak, ale kto by ich przyjął?
Zdzich / 2007-09-11 08:00 / Bywalec forum
Janku Diable głosuj do senatu jako poseł niezależny, czego ci bardzo życzę. Janku to będzie twój najlepszy wybór, będziesz mógł opowiadać jak cię PO-lacy nie rozumieją, będziesz mógł wypowiadać się o tym jak to chciałeś Polskę zbawić ale Jarek z Endriu i Dużym Romkiem nie pozwolili, bo stworzyli koalicję bez ciebie.
skomentuj

Najnowsze wpisy