Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rokita: Przeprowadzimy "dekaczyzację" Polski

Rokita: Przeprowadzimy "dekaczyzację" Polski

Money.pl / 2007-08-26 12:51
Komentarze do wiadomości: Rokita: Przeprowadzimy "dekaczyzację" Polski.
Wyświetlaj:
sceptyk / 2007-08-27 16:02 / Tysiącznik na forum
Drogi Janku,
czy dekaczyzację rozpoczniesz od usunięcia
kaczora Donalda?

Zdaje się, że to twoje wielkie marzenie.
wero / 83.24.118.* / 2007-08-27 12:05
to się odgrzewa po raz niewiadomo który kotlet "walki z kaczyzmem". ŻAŁOSNE!
teoretyk-praktyk / 2007-08-27 10:02 / portfel / Toddler giełdowy
Zróbcie tak, że ludzie zarabiali średnio po 3000 na rękę (po odliczeniu 20% najbogatszych). Wtedy żaden Kaczyński nie będzie pyskował o patriotyźmie, a robił krecią robotę.
DRZAZGA / 83.8.249.* / 2007-08-26 23:47
niech MARYSIA ROKITA PRZENIESIE SIĘ DO PAŁACU I ZAGRA ROLĘ"J A N A "/służącego!!!-bo taka rola czeka PLATFUSĘ OBIWATELSKĄ -A TUSK-KSUT NIECH SIĘ WRESZCZIE POMODLI/O ILE NIE ZAPOMNIAŁ -KIEDY SIĘ ŻENIŁ PO 27 LATACH POZYCIA MAŁŻEŃSKIEGO!-SZUKA SOBIE MIEJSCA POZA POLSKĄ //NAJLEPIEJ W "kieszeni"-steinbach która okupowała ze swoim ojczulkiem -G D Y N I Ę!!!-polskie miasto!!!
Dekaczyzator / 84.10.95.* / 2007-08-26 23:08
Trzeba zbadac wszystkie uklady w ktorych PIs maczal swoje brudne paluszki
chuć / 83.24.253.* / 2007-08-27 17:49
w jednym jestem pewien nie maczał swoich paluszków w dobrach cielesnych towarzyszki Senyszyn. O jej niedobrze mi, gdy wyobraziłem sobie brudne paluchy po tej "operacji"
Zdzich / 2007-08-26 21:47 / Bywalec forum
Panie w trzech osobach nie płeć pan głupot. Z pańskich słów wynika, że nie będzie „dekaczyzacji” i kaczki będą się miały dobrze. Ale mógł by pan z Donaldem przeprowadzić przez pana tak zwaną „dekaczyzację”, tylko panu szybko się marzą stołki i bycie u władzy. Usłyszałem od pana, że nie ma możliwości powołania komisji, ponieważ nie można przedłużać władzy PiS bo to szkodzi Polsce, o tym później. A jak pan się spieszy do korytka, to nie będzie możliwości powołania komisji. Wystarczy tylko powołać komisję śledczą a nie rozwiązywać sejmu. Wybory na jesień to dla PiS najlepsze wyjście. A wybory na wiosnę po komisjach to dopiero by była „dekaczyzacja” i nie tylko „dekaczyzacja” bo i SLD czy LID poszło by na dno. A to z prostego wywodu komisja nic by nie wyjaśniła a politycznie pogrążyła PiS i jeszcze jedno być może najważniejsze PiS i SLD po utracie subwencji rządowych popadli by w duże tarapaty finansowe. Na tym manewrze najwięcej by zyskała PO choć nie przepadam za panem w trzech osobach i Donaldem. „Jeśli tamten okres uznać za rządy skompromitowanych Burbonów, a dwa lata braci Kaczyńskich za rewolucję, to Polska potrzebuje Napoleona.” Panie Rokita i Panie Donaldzie byście naprawdę byli Napoleonami, gdyby wybory odbyły się na wiosnę a teraz złożyliście wniosek o komisje śledcze i odwołanie marszałka w kamaszach. W lutym komisje śledcze i nie ma pana w kamaszach a w kwietniu wybory - tylko długo czekać. A teraz co szkodzi Polsce. Polsce najbardziej zaszkodzi brak większości parlamentarnej. Nie ma co się łudzić nadzieją, że PO zdobędzie większość na pewno Kaczyński do wyborów odzyska siły i kto wie czy nie zdobędzie więcej głosów choć większości w sejmie może nie będzie miał, ale po wypowiedzi biskupów Toruński moher będzie głosował na PiS. Załóżmy, że PO będzie miała więcej głosów w sejmie ale większości parlamentarnej nie uzyska. Z kim będzie po drodze zawrzeć koalicję i to właśnie będzie najbardziej szkodliwe dla Polski. A do wiosny dużo by się wyjaśniło i moim skromnym zdaniem wybory dla Polski by były najlepsze wiosną.
?! / 2007-08-26 21:11 / Tysiącznik na forum
Ta się akurat przyda!
roztargniony / 83.24.253.* / 2007-08-27 17:55
a tamta się nie przydała?
szwagier00 / 83.23.215.* / 2007-08-26 19:22
Janku,
weź zimny prysznic, to pomaga na rozgorączkowaną głowę.
Naprawdę.
Jakoś po 10 latach pijanego kwaszenia, PO nie zamierzała odkwasić Polski. A było wyjątkowo kwaśno. I jest do dzisiaj.
Skąd ta nienawiść do kaczymu?
I to w partii tak zakochanej w nieograniczonej tolerancji.
sceptyk / 2007-08-27 16:04 / Tysiącznik na forum
Otóz to!
Najpierw odkwasić!
Mądry wyborca / 83.21.59.* / 2007-08-26 16:38
Nigdy nie słysząłem nic madrego z usta Diabła - Rokity ze sląska. Janek juz rzadził razem z Suchocka - to był najgorszy rzad wszechczasów.
jared / 83.238.116.* / 2007-08-26 15:55
Polaku ocknij sie i przestań wierzyć że te pseudo elity które oszukują cię od 1989 roku coś zmienią w tym kraju. Nic nie zrobią tylko zmienią sie przy korycie. Nie daj sobą manipulować i przestań wierzyć że głosowanie na UPR to stracony głos. Głos stracony to właśnie głosowanie na te wszystkie PO, PiS-y, LiD-y, LPR-y, PSL-e, Samoobrony.
POsepleniec / 87.105.14.* / 2007-08-26 13:42
Słomiankowa Panama zakrywa polityczną łysinę.
adrzej / 194.29.137.* / 2007-08-26 13:42
Oj panie Rokita, teraz z pana taki mondrala, a jeszcze niedawno pan twierdził ze Lepera szkoliły rozyjskie scec słóżby, i tego podobne brednie, 17 lat siedzi pan w polityce a nigdy niesłyszałem żeby pan cokolwiek dla polski zrobił,potrafi pan tylko pusto gadać:)
koma / 89.79.196.* / 2007-08-26 12:52
BRAWO Panie Rokita tak trzymać!
Wyborca / 80.53.15.* / 2007-08-26 13:33
Jakos tak dziwnie sie sklada ze gospodarki LIBERALNE szybciej sie rozwijaja niz te bardziej socjalistyczne z RECZNYM STEROWANIEM.Jesli gospodarka bedzie dynamicznie rozwijac to i obywatele beda mieli sie dobrze.PIS ma bardzo nikle sukcesy w walce z KORUPCJA,reform w gospodarce czy sluzbie zdrowia.Hasla to piekna rzecz panie OBSERWATOR,ale w PRLu,tez byly piekne hasla,tylko hasla.
PAwel P / 84.10.95.* / 2007-08-26 23:11
pokaz mi jedna ustawe spod reki PIS ktora ozywila gospodarke w Polsce ? pakiet kluski nie byl jeszcze glosowny, jedno okienko to samo wiec co piepszysz
Greeder / 217.17.44.* / 2007-08-27 07:23
Ustawa, która zmniejsza składkę rentową. Jednym pociągnięciem został zwiększony popyt wewnętrzny.
I co mądralo?
obserwator / 2007-08-26 12:51 / Tysiącznik na forum
Pana Rokity jest wszędzie duzo za dużo, bycie gwiazdą polityczna od lat wielu, mozna też stracic zdrowy rozsądek w dażeniu do wladzy za wszelka cenę. Wypowiedzi sa szokujące, siedzenie na kanapie, kanapa na platformie, diety zagwarantowane, można opowiadać baśnie tym bardziej że fantastyka w modzie. Nie wierze temu Panu absolutnie, pokazal juz podobnie jak jego szef wilcze zeby, zatem jest nieprzewidywalny. Mial wladzę juz kiedyś, nie wykorzystał jej, była bieda dlugo dlugo, dla biedaków najbardziej dotkliwa. Jak teraz dzieje sie lepiej, to marzy się żeby wskoczyć do pociadu, wyrzucic dotychczasowa załoge i konsumowac wzrost azdo chwili kiedy znowu przyjdzie bieda. Bogadych to nie dotyczy bo maja duże boki, diety itp a biedacy dziedzicza biedę bo tak wynika z doktryny liberalów. Mam nadzieje że wyborcy nie dadza się zlapać na słowa , bo co chwila się je slyszy inne, tym szybciej następuję zmian obietnic im więcej drogich garniturów na grzbiecie i krawatow. Myśle że czas na zmiane pokoleniowa w polityce, żeby demokracja otrząsneła sie i znalazła najkrotsza drogę do szczęścia obywateli. Mnie sie wydaje że w tym biegu PIS jest blizej spelnienia obietnic wyborczych niz opozycja która mówi użo ale nikt jej nie rozumie. Mimika twarzy wskazuje że wewnętrznie sa spięci i złowrodzy , po trupach do celu to ich dewiza.
oram / 2007-08-26 14:53
Czy żyje się lepiej i zasługa władzy, czy to wynik przemian gospodarczych, dopłat Unii, etc?
Pis też wcześniej miał dostęp do władzy i co zrobił? (np w Wawie)

Obecny rząd spowodował głęboki podział w społeczeństwie:
"My kontra Układ "(postkomuna, ubecy, po, wykształciuchy),
ja to widzę jako Wy kontra cała reszta która nie jest po ich stronie.
Jakim cudem ludzie którzy rządzą przez dwa lata z takim rezultatem jak oni, mają takie poparcie (od 20 do 30%)?
Pewnie im bardziej są krytykowani tym bardziej ich elektorat sądzi że mają racje. Media krytykują -bo zachodnie i szkodzą,
opozycja krytykuje - bo sie boją i coś mają na sumieniu, ludzie krytykują - bo układu, czerpali korzyści.
Gdy SLD było przy władzy to zaczęło się wszystko sypać pod koniec kadencji(albo źle pamiętam?) tu już po kilku dniach rządu*. Minister Lepper - matko ludzie jak to brzmi!? Nie wstydzicie się tego wymawiać. Teraz już były. Inni ministrowie to też jakaś porażka, no poza niektórymi: Gilowska, ten nowy od Infrastruktury(logicznie brzmi przez radio), Religę też bym nie obrażał. Dla mnie to wygląda że za nasze pieniądze zrobiliśmy im staż i wpisy do CV kilkudziesięciu osobom.

Zasługami pis, to wg mnie marginalizowanie LPR i Samoobrony, rozwój humoru politycznego (kabarety, komiksy, etc), większe zainteresowanie ludzi polityką(pobieżnie ale zawsze). Są na pewno jeszcze inne (w końcu to dwa lata) ale niestety nie znam.

Nie cieszę się że są wybory, bo jeśli wygra pis... to się nic nie zmieni.
Jak wygra ktoś inny to na pis zwalą, i przez dwa lata nie zrobią, a potem będą nam wmawiać jak jest dobrze.
Może Euro ich jakoś zmobilizuje (2007 - 2011, w 2012 będzie inny rząd i zwali na poprzedni, że nieudaną impreza, ehh).

Jak dla mnie PiS - partia z ambicjami totalitarnymi.
PO - wiecznie obrażona, czekająca na flirt z PIS. Mam nadzieję, że przejrzą na oczy...
LID - tych panów mieliśmy już okazję poznać.
Innych partii nie ma, a szkoda...

Sorry musiałem wypluć - odkąd zza okna obserwuje mnie prezio i mówi "Zasady zobowiązują", wstydzę się we własnym mieszkaniu chodzić nago. Żadnej wolności obywatelskiej w tej Waszej IV RP.


Pozdrawiam wszystkich.

oram (na czynsz, utrzymanie, itp)

*Oczywiście to wina PO.

P.S.
wiedzę opieram, na radiu i internecie. Tv nie posiadam
trudnamłodzież / 83.24.253.* / 2007-08-27 17:58
zatem nie oglądasz WSI-24, niemożliwe. Nie czytasz GWnianej - niesamowite. Wiedzę czerpie z internetu - przerażające. Radio zostało pewnie z przywyczajenia po tzw. kołchoźnikach.
Greeder / 217.17.44.* / 2007-08-27 07:26
Popieram. Czas na inne partie! Ludzie rzućcie w diabły te zszargane dotychczas literki. Czas zagłosować na nowe!
?! / 2007-08-26 21:13 / Tysiącznik na forum
Przypomnę, że PiS był sceptyczny w sprawie wejścia Polski do UE, a teraz kasę z UE ocenia, jako swój sukces. Brzydzę się PiSem.
otikwestiadoomawiania / 83.24.253.* / 2007-08-27 17:50
a oni tobą.
up-and-up / 2007-08-26 13:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
taaa,Rokity jest za duzo !!! Ale Jarka i jego przybocznych to wcale,co ?????/
Ile razy widziales w tym roku Rokite w TV ????
Po co piszesz glupoty
?! / 2007-08-26 21:14 / Tysiącznik na forum
No, nie. Jaruś i jego gwardia ludowa, to tak tylko tyci tyci :)))
współczujęzatyciinteres / 83.24.253.* / 2007-08-27 17:53
masz manię prześladowczą z tym "tyci". Nie można przecież wszystkich mierzyć miarą swojego tyciego przyrodzenia.
lorunia / 91.94.34.* / 2007-08-26 14:57
Tak może mówić tylko ten rogaty Ro....kita , cóż mają być wybory wszystkie chwyty dozwolone .
lorunia / 91.94.34.* / 2007-08-26 23:31
Można mówić wiele o tym rządzie ale dziś każdy obawia się dać łapówkę, czy brać ! A przecież o to chyba chodziło nam wszystkim ! .... Chociaż mogę się mylić .

Najnowsze wpisy