Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rokita rezygnuje z polityki

Rokita rezygnuje z polityki

Money.pl / 2007-09-14 20:47
Komentarze do wiadomości: Rokita rezygnuje z polityki.
Wyświetlaj:
kapelusznik / 83.5.104.* / 2007-09-16 21:45
Reszta to berety.
waran / 2007-09-15 08:24 / Twardy dziadyga
No to przyszła pora powitać następnego Prezydenta RP . Celny to strzał panie Rokita. W ciągu trzech lat oczyści sie pan z tego politycznego brudu i stanie pan jako ten nowy , ale już znany. Nikogo na horyzoncie do pałacu nie było widać. Gratuluję . I chociaż nie zgadzam się z Pana poglądami , szacunek dla Pana myśli . tak trzymać. Rasowy polityk co z nie jednego pieca chlebus już jadł !!!!! A z małżonką to istny cymes !!!!
ryś 3 / 83.4.143.* / 2007-09-15 06:51
jest taki pan który ma kota i ciągle nim obraca,więc kot się
zbuntowal i ogłosił,że wstępuje do platformy,aby odetchnąć
trochę świeżym powietrzem.
cenzor / 83.4.143.* / 2007-09-15 06:46
kot premiera zgłosił chęć przystąpienia do platformy
bo ma już dość nieustannego obracania.
tesamestandarty / 83.24.252.* / 2007-09-15 12:20
pomysł nawet dobry. Obok siebie zasiadłyby dwie istoty wielce chętne do zagłaskiwania i drapania za uszami, tj. niejaki Tusk oraz ów kot. Nic więcej im do szczęścia nie potrzeba.
man13 / 2007-09-15 02:37 / Tysiącznik na forum
Moze czas pomyslec o koaicji LiD i PO? Moze demony "polskiego komunizmu" to obecna wladza? Moze.... warto programowo usankcjonowac potrzeby narodu?
komuchywon / 83.24.252.* / 2007-09-15 12:04
marzy ci się bolszewiku.
a320 / 83.27.47.* / 2007-09-14 23:28
Gdy odszedł Papież coś się urwało. Wróciły stare demony.
Powraca śmierdząca retoryka PRL.
Tylko biedni są uczciwi.
Zaraz spadnie ze schodów pijany Pyjas. Na miejsca wrogów wróci Michnik, Wałęsa i, pośmiertnie, Kuroń.

A Polacy, wreszcie szczęśliwi, będą mogli oddać się bez reszty narzekaniu na swój ciężki los.
efektmurowany / 83.24.201.* / 2007-09-14 23:33
w wyżej wymienionym, komentatorskim, wydaniu rzeczywiście powraca.
a320 / 83.27.47.* / 2007-09-14 23:38
najważniejsze żebyś był zawsze po stronie silniejszych. To liczy się w stadzie
marek 19.53 / 83.24.14.* / 2007-09-15 00:10
W stadzie kanalii tak, w społeczeństwie nie.
W stadzie słoni, żubrów, ptaków, dzików najsilniejsze osobniki zawsze będą broniły najsłabszych, zwłaszcza potomstwa, Z tego powodu taktyka ataku drapieżników polega na rozbiciu stada.
Społeczeństwo nieco się różni od stada.

To nie retoryka PRL wraca, to demony PRL wzmocnione kasą i liberalną retoryką mediów (i części polityków) wyłażą.
I by być mało widocznymi innym zarzucają retorykę PRL.

A tego, że są osobniki na takim poziomie - to możemy jako społeczeństwo tylko żałować.
Wzorcem zapewne jest mafia, gangsterzy, uliczna banda.
Kwestia mentalności, upodobań.
marek 19.53 / 83.24.14.* / 2007-09-14 23:24
Ot tak sobie troszkę spekuluję. Czy przypadkiem PO nie przestraszyła się rozwoju sytuacji i nie robi wszystkiego, by te wybory umoczyć.
Czy nie doszli nagle do wniosku, że wygrana będzie oznaczała kompromis, koalicję z SLD a to w krótkim czasie ich całkowicie pogrąży. Centrum i prawa strona odleci i zostanie tylko różowa frakcja. A ci w starciu z SLD i Kwaśniewskim są bez szans. Pozostanie im dać się wchłonąć.
Czy nie lepiej dalej być wieczną opozycją, mędrcami na których głupi naród się nie poznał.

A może wręcz przeciwnie, żyją w lustrzanym gabinecie zapatrzenie w siebie, zadufani, aroganccy wobec społeczeństwa, które ciągle nie dojrzało więc nie zasługuje na takich tuzów intelektu. W podtekście ciągle słyszę echo najgłupszej wypowiedzi Tuska: mohery.
Ale efekt będzie ten sam.
a320 / 83.27.47.* / 2007-09-14 23:36
Jeszcze chwila panie Marku, troszkę cierpliwości. Za miesiąc, dwa, przyjdą w kominiarkach po pańskiego sąsiada, tego zadufanego aroganta, który jeździ dobrym samochodem. I wtedy spełni się sens pańskiego życia.
marek 19.53 / 83.24.14.* / 2007-09-15 00:13
Mało co czyli nic Pan nie zrozumiał z tekstu pisanego.
wrobilisięnaamen / 83.24.201.* / 2007-09-14 23:30
fakt - mają dylematy.
EDiS / 2007-09-14 22:49 / Tysiącznik na forum
Od dawna już trąbię prawdę o rozłamie w PO i o tym, że Tusk to nie jest mąż stanu. Rokita poszedł śladem Płażyńskiego i zostało już pół Tuska albo półtusk. Jeszcze z Po powinni zostać usunięci Schetyna, Komorowski, Śpiewak, Niesiołowski i jeszcze kilku leperopodobnych i być może reszta zrobi porządek wewnątrz partii oraz pójdzie po rozum do głowy, że są ważniejsze sprawy niż li tylko zwierzęca nienawiść do przeciwnika politycznego po przegranych wyborach. Trzeba nareszcie powiedzieć, że Tusk i jego wierni pretorianie wykończyli PO a odbudowali postkomunę, która już była po trzecim zawale.
P.S: Zaimponowała mi żona Rokity nie dlatego, że będzie współpracować z Prezydentem RP ale przede wszystkim za poglądy cechujące odpowiedzialną osobę o szerokich horyzontach, przemyślanych poglądach i wizji propaństwowca.
jliber / 83.24.10.* / 2007-09-14 23:10
Pisiury to na pewno propaństwowcy, przeciez to narodowi socjaliści w końcu, im wiecej państwa, urzędasów, podatków i biurokracji tym lepiej. Acha, i wtedy jakimś cudem korupcji nie będzie, bo będzie więcej urzędasów patrzących czy inne urzędasy nie biorą.
marek 19.53 / 83.24.14.* / 2007-09-14 23:56
Pan to już chyba uwierzył w to, co do znudzenia powtarza.

Z mojego, i nie tylko, punktu widzenia im mniej państwa, urzędników itd. tym lepiej. I w tym się całkowicie zgadzamy.

Im mniej państwo miesza się w gospodarkę tym lepiej.
I efekty tego widać. Gospodarka kwitnie. Powie Pan zapewne, że przyczyną jest głupota i niewiedza Kaczorów.
Znowu punkt dla Kaczorów. Bo albo wiedzą, że nie należy tego robić albo zdają sobie sprawę z głupoty własnej i tego nie robią. Wszak głupcy najchętniej by pomajstrowali.

O ile potrzebna jest nam reforma państwa, wymiaru sprawiedliwości o tyle przerażają mnie zapowiedzi PO o rewolucyjnej reformie gospodarki.
Przykłady organizacyjnej rewolucji w wykonaniu Bufetowej mamy w Warszawie. Miasto kompletnie sparaliżowane, powołuje się kolejnego pełnomocnika d/s koordynacji działań kopaczy kanalizacji i asfalciarzy (podobno od wiosny ma mieć sukcesy), Białołęka stanie murem przeciwko swej wybrance, Żoliborz ją popędzi za wpuszczenie ruchu tranzytowego do dzielnicy. Obwodnica utknęła. Plan zagospodarowania nie drgną z miejsca. Kontynuowane są dość nieudolnie inwestycje zaczęte przez Kaczyńskiego i Marcinkiewicza. Kupiono super tabor, który tkwi remontowany w zajezdniach. Zrobił jeden kurs z Bufetową.

Na szczęście jak dochodzi do konkretów to poprzestają na słynnym "jednym okienku" - jakby dla firmy było to najistotniejsze.
no name / 89.76.184.* / 2007-09-15 01:30
Bufetowa się nie podoba?
...cóż 'nadejszły' takie czasy, kiedy pielęgniarka i tancerka są fachowcami od obronności.
raqq / 85.222.34.* / 2007-09-15 01:03
Co do Warszawy to nie mogę się z panem zgodzić. Poprzedni zarządzający stolicą tak skupili się na sprawdzaniu wszystkiego i wszystkich że doprowadzili praktycznie do całkowitego paraliżu wszelkich inwestycji. Ja wściekam sie tak jak inni na korki w Warszawie ale wreszcie widać że coś się w tym mieście robi.

Co do rządów kaczorów jak to pan nazwał to choć nie jestem ich zwolennikiem to naprawdę chciałbym żeby coś im się udało zmienić. Jednak moim zdaniem scenariusz z Warszawy się powtarza. Kontrola kontrola i jeszcze raz kontrola, a my wszyscy tracimy cenny czas. Ale to jest mało ważne. Nie będę na nich nigdy głosował z zupełnie innego powodu. Mam dosyć wyzywania ludzi którzy mają odmienne poglądy od nich od wykształciuchów, sb-ków i zomo. Nawet te słynne mohery to ich pośredni twór. Boli mni to że duża część Polaków zamiast skupić się na pracy dopinguje swoich nowych idoli przed telewizorem podczas transmisj z kolejnego aresztowania. Wreście pokazano im winnych ich wszystkich niepowodzeń. To nic że po drodze było jeszcze trochę lenistwa i braku wyobraźni. To na pewno "oni" są winni. Takie postępowanie zupełnie zabija w ludziach chęć do pracy i wszelką inwencję. Ci którzy chociaż trochę będą się wyróżniali szybko zostaną sprowadzeni do poziomu. Nie jestem zagorzałym zwolennikiem PO. Wręcz przeciwnie uważam ją raczej za nieudolną opozycję. Niestety zostałem pozbawiony wyboru. Na SLD nigdy nie zagłosuję a PiS niestety przez ostatnie 2 lata skutecznie mnie do siebie zniechęcał. Poprzednio się jeszcze zastanawiałem nad wyborem. Teraz już nie muszę bo i wybór żaden. W Polsce będzie normalnie za jakieś 3 pokolenia jak już nikt nie będzie pamiętał co to PRL i nikt nie będzie nim mógł straszyć. Teraz strasząc PRLem Kaczyńscy świadomie lub nie pchają nas w podobne bagno.

Co do argumentu że gospodarka kwitnie itd itp. to działacze PZPR mogli użyć podobnych argumentów. No przecież to za PRLu odbudowano Polskę po wojnie czyż nie? Niech pan sam oceni czy taki argument jest prawdziwy ...
marek 19.53 / 83.24.14.* / 2007-09-15 01:19
Proszę pokazać jedną nową inwestycję - nie przetarg.
raqq / 85.222.34.* / 2007-09-15 01:24
Przepraszam bardzo ale proszę być konsekwentnym. Skoro Warszawa jest sparaliżowana jak pan mówi to raczej nie wynika to z okresu wakacyjnego tylko z prac jakie są obecnie prowadzone. Poza tym twierdzi pan że są obecnie kończone inwestycje zainicjowane za rządów poprzednich władz czyli porównuje pan okres kilku lat do kilkunastu miesięcy jakie miały obecne władze Warszawy. Powiem szczerze że mnie bardziej przekonuje równa ulica niż np centrum olimpijskie.
4020 / 83.24.201.* / 2007-09-14 23:25
od Krauzego?
nicwięcejdododania / 83.24.201.* / 2007-09-14 23:08
konstatacja jak najbardziej słuszna.
oortopeda / 212.244.115.* / 2007-09-14 22:29
Rokita to prawdziwy arbiter elegantiae. PO bez niego jest NICZYM.
Głosowałem na nich ostatnio, planowałem obecnie.
Nie wiem co robić.

PO bez Rokity w zasadzie nie różni się niczym od LiD, a to oznacza pewną wygraną PiSu. Jestem gotów się założyć z każdym, że PiSiaki w tym momencie osiągną znacząco lepszy wynik niż w ostatnich wyborach.

Koniec - rodacy ratujcie się kto może!!!!!!!!
gipsiarka / 84.234.10.* / 2007-09-14 22:42
Gips se załóż ale nie na czaszkę tylko na dupę bo nie ma wątpliwości, że nadmiar rozumu posiadasz, który to rozum u ciebie właśnie tam występuje w postaci niezwykle wysublimowanej.
fastandslow / 87.206.176.* / 2007-09-14 22:27
Gdyby moja żona weszła we współpracę z pis to ja bym ze wstydu wszedł pod stół i przez pół roku stamtąd nie wychodził. Jan to twardy gość więc się tylko z wyborów wycofał a pod stół już wchodzić nie musi.
Z Janem czy bez PO wygra, jeśli tylko zwolennicy PO ruszą swoje tyłki i pomaszerują na wybory. Wyznawcy ciemnoty spod znaku rydzopisu pójdą na wybory w pełnym składzie.
marek 19.53 / 83.24.14.* / 2007-09-14 22:57
Ależ oczywiście, że tak zrobimy. Pomaszerujemy na wybory. Jako ciemnota zagłosujemy w ciemno, na PiS

A wykształciuchom puścimy w TV albo na telebimach taniec z gwiazdami, instrukcję bezikowania, Niesiołka, Liska, Olejarkę. Tak się wzajemnie zachwycą swoim dowcipem i przewagami, jak mawiał Onufry, że im to w zupełności wystarczy.
No i kto by tam się mieszał gniótł w tłumie moherów i PiSiorów.
raqq / 85.222.34.* / 2007-09-15 01:37
Rozumiem że wreszcie będzie pan mógł wtedy zaprezentowąć swoją wyższość nad kimś. Z tego prawdopodobnie wynika pana radość. Muszę niestety pana rozczarować. Ilość osób wykształcony w społeczeństwie świadczy o jego sile. Im mniej takich osób będzie tym większe szanse że skończymy ja woły robocze na garnuszku Niemców albo Francuzów. I na tym polega właśnie krótkowzroczność obecnego rządu. Wmówił dużej części społeczeństwa że najwartościowszym jego elementem są najbiedniejsi i najgorzej wykształceni podczas gdy reszta nie ma nic innego do roboty jak ich wykorzystywać. Proszę mi wierzyć że tak nie jes ale przekonamy się o tym za kilka lub kilanaście lat. Rosjanie wiedzieli co robią pozbywając się polskiej inteligencji. To powinna być nauczka dla nas.
marek 19.53 / 83.24.14.* / 2007-09-15 18:52
Uległ Pan niestety ogłupiającej propagandzie.. Nie rozróżnia wykształconych od wykształciuchów , Inteligencji (klasy społecznej) od tzw inteligentów, Inteligencji od specjalistów.
Proszę popytać wykształciuchów. Dla nich David Copperfield to magik a Kubuś Puchatek to bajka w/g Disneya. A poziom wykształcenia ogólnego katastrofalny.

Dla potrzeb politycznych ogłoszono PiS partią antyinteligencką.
Wmówił dużej części społeczeństwa że najwartościowszym
jego elementem są najbiedniejsi i najgorzej wykształceni


Jest to istotnie znaczna część społeczeństwa, która jednak wymaga wsparcia i pewnej ochrony. Z takim a nie innym poziomem wykształcenia odziedziczyliśmy Polskę po PRL-u. (Innym wyjściem jest oczywiście eutanazja.)

Nie słyszałem jednak ani jednej wypowiedzi sugerującej, że należy zaprzestać kształcenia, że niewykształceni to najwartościowsza klasa społeczna.
To propagandowe zagrywki, którym Pan ulega. Nie stara się zrozumieć co napisałem ale sugeruje moją niechęć do ludzi wykształconych.

Podsumowując - i odwołując się do pańskiego przykładu.
Komuna wiedziała co robi tępiąc Inteligencję (klasę) i kształcąc wąsko wyspecjalizowanych (wykształciuchów).
Ci pierwsi gotowi są bronić Ojczyzny i słabszych, ci drudzy zwykle są do kupienia za grubszy kotlet.

To samo czyni zresztą Unia - chce sprowadzić wykształcenie ogólne do poziomu zunifikowanej, tolerancyjno-liberalnej papki, takie ble,ble.
raqq / 85.222.34.* / 2007-09-16 23:43
Niestety pan Dorn mówiąc o "wykształciuchach" nie sprecyzował tego pojęcia. W celu jego zrozumienia posłużyłem się korzeniem wyrazu a nie propagandą. Proszę przyjąć do wiadomości, że wśród osób, którym nie podoba się nonszalancja w ferowaniu opinii na temat różnych środowisk jaką prezentuja członkowie PiSu, są osoby, które nie potrzebują mediów ani premiera do myślenia. To o czym Pan mówi to tylko pańskie przemyślenia usprawiedliwiające słowa pana Dorna, które dla mnie dyskwalifikują go jako polityka. Niestety duża część społeczeństwa jest wniebowzięta bo, cytuję to co słyszłem na własne uszy "PiS 'komuś' dokopał". Dokładnie nie wiadomo komu, nie wiadomo za co ale ważne że dokopał. I zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego w narodzie o takich tradycjach taki brak zaufania do rodaków. Dlaczego niektóre osoby wykorzystują to do własnych celów podsycając nienawiść i strach. Dla mnie jest to wystarczający powód aby głosować na inną partię niż PiS. Tak naprawdę jest to wystarczający powód aby sprawców takiego stanu rzeczy rozliczyć w całkiem wymierny sposób.

"Nie słyszałem jednak ani jednej wypowiedzi sugerującej, że należy zaprzestać
kształcenia, że niewykształceni to najwartościowsza klasa społeczna. "
Tak jak nie usłyszy pan jednoznacznych opinii na temat jakiejkolwiek innej grupy społecznej, a już szczególnie w czasie kampanii wyborczej:) Samo pojęcie "wykształciuch" rzucone w eter bez konkretnego określenia adresata. To coś jak nieszczęsny "układ". Można je kształtowąć jak plastelinę. Pan rozumie je przez pryzmat ideologii ja przez pryzmat języka polskiego. Zapewne gdyby poprosić o zdanie naszych polityków to stwierdzą że obaj mamy rację :) Nie zmienia to jednak faktu że ja osobiście czuję się obrażany każdego dnia przez osoby, które jak ulał pasują do pańskiej definicji słowa "wykształciuch" i bynajmnie j nie należą do opozycji.
zapamiętajcietennick / 83.24.252.* / 2007-09-15 12:13
"Rosjanie wiedzieli co robią pozbywając się polskiej inteligencji" - toż to jawna, w nic nie owijana, aprobata mordów sowieckich. Jeżeli gdzieś jeszcze żyją wyznawcy tak skrajnie bandyckich poglądów - to okazuje się, że wzmocnienie państwa o instytucje antyterrorystyczne jest zabiegiem jak najbardziej na czasie.
raqq / 85.222.34.* / 2007-09-16 23:18
Przykro mi to mówić ale nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem. To nie jest aprobata tylko opis polityki Rosji wobec Polski a zarazem przestroga przed tym co się obecnie dzieje. Słowa "Rosjanie wiedzieli co robią pozbywając się polskiej inteligencji" oznaczają że nic tak nie niszczy narodu ja pozbycie się jego najlepiej wykształconej części. Rosjanie zdawali sobie z tego sprawę. Dlatego nie powinniśmy pozwalać na podobne działania obecnie w wykonaniu naszych rządzących, którzy w celu osiągnięcia swoich maluczkich celów deprecjonują ludzi najbardziej wartościowych. Na marginesie trzeba mieć w sobie duże pokłady nienawiści do Polaków podszyte brakiem zaufania aby moje poprzednie słowa tak odczytać. Proszę przyjąć do wiadomości że Polacy nie są po to aby ze sobą walczyć niezależnie od tego jak pan premier mocno będzie tego pragnął.
do czasu niewolnik / 91.90.186.* / 2007-09-14 22:17
czy wasi znajomi z liceum, podstawówki , studiów są wam bliscy ?? czy nie rozumiecie że te pożałowania godne kreatury z sejmu znają się po 5 - 10-15 -20 lat??? czy rozumiecie porównanie???czy nie rozumiecie że ta szopka w mediach jest na pokaz i ma 2 i 3 dno? czy nie rozumiecie że tusk , rokita , olejniczak, kaczyński to dobrzy znajomi którzy znają sie od lat i żyją z twoich idioto obywatelu podatków i nie znaleźli by pracy w żadnej prywatnej firmie?? czy nie rozumiesz że układ to sejm???czy nie zauważasz obywatelu niewoliku że twoje podatki bezpośrenie i pośrednie zwiększają się sytematycznie nie zależnie od tego czy rządzi SLD, UW, PIS czy inny układ? czy oddczułeś w wyniku ostatnich 5 wyborów znaczącą zmianę w obciążeniach w podatku od osób fizycznych i prawnych czy też wręcz przeciwnie, twoje podatki pośrednie/bezpośrednie na rzecz apraratu państwowego wzrosły? KRETYNIE PRZESTAŃ BYĆ NIEWOLNIKIEM OBUDŹ SIĘ I ALBO TO ZMIEŃ ALBO PŁAĆ PODATKI RZĄDOWI IRLANDII LUB UK!!!
nianiunia / 84.234.10.* / 2007-09-14 22:25
Te, Spartakus to Ty myślisz, że my o tym nie wiemy? Skąd ty się chłopie urwałeś z UK, Irlandii? A może tam nie jesteś niewolnikiem tylko boss'em na którego pół Afryki orze? Zęby już umyłeś, paznokcie pokaż!
małgosia4 / 87.206.81.* / 2007-09-14 22:12
i bardzo dobrze Radek Sikorski bije Rokite intelektualnie o głowę a poza tym jest o wiele ładniejszy, więc moja Platforma na tym tylko skorzystała.
korzystajilemożesz / 83.24.201.* / 2007-09-14 22:57
dziubdziusiu, a co powiesz o uroku starszego, zrównoważonego i ciepłego w kontakcie Niesiołowskiego, o równie delikatnym i subtelnym Schetynie i Chlebowskim, czy też przeuroczym Komorowskim (o którym co prawda złośliwcy powiadają, że zapożyczył od braci Marks okulary z przyczepionymi doń wąsami). To są pierwsi amanci PO, że nie wspomnę o uroczym szefie. Wychodzi na to, że rozbuchają u ciebie uczucia do granic wytrzymałosci.
no name / 89.76.184.* / 2007-09-15 00:59
...no to już jest totalna masakra.
PiSuar zabrał się do porównywania aparycji polityków z PO.

Porównywanie programów, haków, kampanii... to jeszcze jakoś można zrozumieć, ale podejmować temat 'wyglądu' polityków, to dla PiSu strzał nie tyle w stopę, ale prosto w oko.
amonron / 2007-09-14 22:16 / Bywalec forum
radek sikorski to szczyl młody
POLiDwon / 84.234.10.* / 2007-09-14 22:08
Prawda jest taka. Rokita optował po wyborach za koalicją PiS, PO i PSL. Tusk optuje za PO, LiD i może PSL a może SO. Rokita jest przeciwnikiem koalicji z postkomunistami i w związku z tym PO grozi rozłam. Odejdą z PO antykomuniści i zostanie tylko Tusk,Schetyna i paru innych kryptokomunistów. W obliczu odejścia Rokity PO straci głosy antykomunistów a więc konserwatystów liberalnych. Postkomuna z oligarchami szykowali scenariusz na wypadek wygrania PiS-u ale poniżej 231 mandatów. Wtedy nie wchodzi w koalicję PO, LiD i PSl a więc postkomuna planuje większość parlamentarną bez zwycięskiego PiS-u. Jednak jak widać to się nie udało z czego skorzysta Polska i Polacy.
jan kowalski / 2007-09-14 21:57 / Tysiącznik na forum
ten gest Rokity bardzo zaważy na notowaniach PO. Jeszcze kilka godz. wcześniej Tusk ogłaszał ugodę z Rokitą, a teraz słyszymy o konflikcie. Wygląda na to, że Tusk kłamał. Tyle razy upokarzał Pana Janka, że ten po prostu nie wytrzymał. Będzie bieda w PO.
tatazzz / 83.31.245.* / 2007-09-14 21:54
Zagryweczka i przeskok do następnej partii.
Panie Rokita kombinujesz Pan jak kon pod góre.
Teraz bedzie zmiana na partie emerytów i rencistów.
Troche kasiorki sie nałapało i trzeba odpocząć.Trudna sytuacja a tutaj trzeba sie określić co do dalszych działań.
Proponuje zająć ta chatke w puszczy białowiskiej,właśnie pański kolega sejmowy z sld musi iść do pracy bo taki wypoczynek jaki miał nadwyręzył kasiorke i poszedł starać sie o posade senatorka.Jaja sobie waść robicie.
W dobie bezrobocia rezygnować z lukratywnej posadki.
Panie Maria..
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy