Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rokita sprawdzi czy mieści się programowo w PO

Rokita sprawdzi czy mieści się programowo w PO

Wyświetlaj:
obserwator / 2007-02-23 08:58 / Tysiącznik na forum
Będę czekal na to co życie przyniesie. Prosze zauważyć że mówi sie o PO Tusk i jego druzyna, a Rokita to drugi biegun ale łatwo zauważyć że to fikcja dla zmylenia wyborców. Jeden z Twórców PO , ten pierwszy jeździ po Polsce i tworzy pajęczynkę zależności, być może wpadnie w nia TUSK i ROKITA i posłużą jako danie, zostaja schrupani przez nowe siły wyłonione z kolejnych kanap politycznych. Nie można zaprzeczyć inteligencji ROKITY, ale ma stałą sposobność ją rozwijać , jest wszędzie, wszędzie go zapraszaja, jest ulubieńcem dziennikarzy. Każdy miał swój czas, myślę że kombatanci kanap politycznych winni z nich zejść juz dawno, bo czas nadszedł. Świat idzie z postępem, ale by go zaszczepić trwale, trzeba być przygotowanym i rozumieć co sie robi. Starzy działacze PO, SLD, PSL nie rozumieja, nie zrozumieja, szarych komórek zbyt mała, nie nauczą sie nic więcej, nie sa zdolni.
keskese / 2007-02-18 22:58 / Reprezentacja Polski
matusiak miał byc gwiazda serie A a jest jak zawsze: czyli ławeczka, zarobi trochę grosza, wróci do polski, zostanie posłem PO i bedzie młodych adeptów uczyć jak zostać gwiazdą....
:)))))))
zadajecie sobie pewnoe pytanie dlaczego posłem PO. cóż - każdego cieniasa ciągnie do swoich. to raz. a dwa - on wyobraża sobie że jest inteligentny. wyobraża...
frędzel / 83.24.182.* / 2007-02-18 13:56
a co nas może obchodzić, w co się wpasuje (zmieści)Rokita.

Najnowsze wpisy