Forum Polityka, aktualnościKraj

Rosati: Kaczyński to zagrożenie dla naszej pozycji w świecie

Rosati: Kaczyński to zagrożenie dla naszej pozycji w świecie

Wyświetlaj:
szay człowiek / 83.31.22.* / 2010-07-01 02:45
Dla Polski i chyba całego cywilizowanego świata największym zagrożeniem jest ten powyzej Rosochaty Lucyfer.
arch / 2010-07-01 06:20 / Tysiącznik na forum
" Gdy polski dług publiczny zbliża się do granicy 55 proc. PKB,....." -może najpierw pan Rostowski ,Tusk wytłumaczy Polakom o połowę wzrost zadłużenie Polski w ostatnich dwóch ,trzech latach .

Z opublikowanych danych NBP wynika , że zadłużenie zagraniczne ogółem Polski wzrosło w I kw. tego roku do 205 mld 473 mln euro ( ! ) z 194 mld 449 mln euro w ostatnim kwartale 2009 r.
Z tego zadłużenie długoterminowe wynosi 149 mld 713 mln euro (po wzroście o prawie 3,7 mld euro), a krótkoterminowe 55 mld 760 mln euro (wzrost o ponad 7 mld euro).

W 3 miesiace zadluzyli Polskę o klejne 10 miliardow euro .Mamy dlug wynoszacy 205 miliardow € , prawie caly majątek narodowy wyprzedany ,a ja sie pytam gdzie są te pieniądze ? ! ! ! !


to jest prawdziwe zagrożenie dla naszej pozycji w świecie
buc_pucybut / 2010-07-01 01:34 / Tysiącznik na forum
Niesiołowski gadający innym językiem . Dlaczego UBecja tak ujada ?
T. / 81.190.51.* / 2010-06-30 23:44
Panie Rosati , co ta nasza złotówka tak leci na łeb i szyję ???

Może przyczyną jest podwyżka ceny bananów w Nigerii ?
arch / 2010-07-01 06:42 / Tysiącznik na forum
Po dwóch trzech latach rządów jesteśmy wyspą ale BIEDY ! Przedwczorajsze WYNIKI Eurostatu odają księżycowy obraz Polski .

"Najniższy parytet siły nabywczej w UE . Polacy najbiedniejsi w Unii "

" Co dziesiąty Polak, choć pracuje, żyje w biedzie .Jeśli kupują jedzenie, nie stać ich już na opłatę rachunków. Ubierają się w sklepach z tanią odzieżą. 12 proc. pracujących Polaków jest zagrożonych ubóstwem ."

http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/428221,co_dziesiaty_polak_choc_pracuje_zyje_w_biedzie.html
Ruc / 83.24.28.* / 2010-06-30 23:18
Czy nie Salonowicz który dobrze żyje na naszych plecach
tadeusz * / 89.228.16.* / 2010-06-30 23:10
Gratulacje Jarek, tak trzymaj . .
jliber / 2010-06-30 21:03 / Tysiącznik na forum
Bo Polska jest najważniejsza!
Polen, Polen über alles!
A tylko PiS to Polacy!
A tylko PiS to patrioci!
Kto nie z PiS, z Polski won!
Bo PiS jest najważniejszy!
Partei, Partei über alles!
Prymat państwa nad obywatelem!
Prymat partii nad obywatelem!
PiS uczy, PiS radzi, PiS nigdy Cię nie zdradzi!
Bo państwo jest najważniejsze!
Staat, Staat über alles!
Ludzie w służbie państwa!
Państwo w służbie partii!
Partia w służbie Jarosława!
Bo Jarosław jest najważniejszy!
Führer, Führer über alles!
stn / 79.189.96.* / 2010-06-30 23:06
jesli to mial byc wiersz ,to z ciebie poeta jak z bronka prezydent
tytek / 2010-06-30 20:39
czy to ja nie widzę czy nie jest nigdzie napisane że to tekst sponsorowany? bo przecież nie zwykły wywiad
ktoś z łodzi / 85.89.170.* / 2010-06-30 19:07
Mimo że nie przepadam za Kaczyńskim to głosuję na niego ponieważ:
- po 3 latach pracy w korporacji z młodego człowieka o liberalnych poglądach gospodarczych stałem się wkurzonym trochę starszym socjaldemokratom i antyglobalistą
- uważam, że integracja Unii postępuje za daleko, nie podoba mi się to, że Europa staję się powoli Stanami Zjednoczonymi Europy, świadczą o tym chociażby ostatnie ustalenia dotyczące tego że Unia będzie nam mówić jak mamy tworzyć swój budżet
- jestem zwolennikiem koabitacji we władzy wykonawczej, czyli premier i prezydent z innych opcji politycznych
- straciłem zaufanie do PO, szczególnie z powodu ich zachowania w Łodzi, gdzie przez kilka miesięcy zniszczyli wszystko co było dobre za czasów Kropiwnickiego (Camerimage w Bydgoszczy, rezygnacja z budowy dobrego ambitnego choć drogiego projektu, festiwale opuszczają Łódź, itp.) i dlatego obiecałem sobie że w 2010 roku PO mojego głosu nie dostanie

Pozdrawiam
jliber / 2010-06-30 21:00 / Tysiącznik na forum
Socjaldemokratą, wypada wiedzieć jak się pisze to czym się jest. Rząd federalny USA nie ma nic do tego jak stany USA tworzą swoje budżety, stany same ustalają podatki stanowe i same te pieniądze wydają.
ktoś z łodzi / 85.89.170.* / 2010-06-30 21:17
A może po prostu zrobiłem pomyłkę szybko pisząc na klawiaturze, zdarza się. A co do meritum, to owszem w Stanach jest jak opisałeś, ale kilka tygodni temu pojawiły się w Unii pomysły na to by "karać" kraje z wysokim deficytem.
ty / 93.105.2.* / 2010-06-30 19:04
tow.Rosati zajmij się swoją pudernicą,a nie obrażaj innych
FD / 85.222.77.* / 2010-06-30 18:43
To co – zatem obowiązuje dyscyplina głosowania i cały SGPiS głosuje na p. Marszałka p.BK (?) – no to głosujemy . Tylko jedno wtrącenie niezgody - do wypowiedzi białoruskiej , po pierwszej debacie . Despekt był nakręcony a oburzenie p.BK dość powierzchowne - przywołujące i Giedroycia i Piłsudskiego , że niby się w grobach przewracają .
Marszałek BK zawodowy historyk mógłby popisać się większą precyzją . Dla mnie historyka po ogólniaku rzecz się ma tak – działanie J.Giedroycia na niwie polityki wschodniej jest kiepskie – poza tym , że urodził się w Mińsku białoruskim i pochodził z rodziny litewskiej (tak samo jak Piłsudski) to nic o jego akcjach nie wiadomo. J.Piłsudskiego zasługi są niepodważalne – będąc w ogniskowej tworzenia RP robił to co mu aktualne warunki poszarpanej Polski pozwalały . Faktem jest , że gdyby Anton Denikin prowadząc rozmowy z Misją Piłsudskiego latem 1919 r na Ukrainie dostał pomoc od WP wsparcia jego zachodniej flanki , to przy poleceniu wymarszu na Moskwę historia potoczyłaby się inaczej , bo bolszewicy wtedy ustępowali . Tępy Anton Denikin chciał odbudowy Matuszki Rosii w granicach Królestwa Polskiego z 1815 roku , i rzecz jasna żadnego wsparcia nie dostał . Zwolennik współpracy z Polska Szymon Petlura został poświęcony w zapisach Traktatu Ryskiego z 1921 roku gdzie Polska zobowiązała się do jego wydania . Pilsudski przechowywał Petlurę kilka miesięcy w Sulejówku a potem umożliwił wyjazd do Paryża – gdzie zastrzelił go Szolem Szwarcbarda w 1926 r .

Po Traktatach Białowieskich nie wykorzystano Prezydentury sprzyjającego Polsce Szuszkiewicza . Prezydent Wałęsa (okres Prezydentury w tym samym czasie co Szuszkiewicza) jeździł demonstracyjnie na modły do Katynia (okres ujawniania akt) i nie przyszło mu na myśl żeby przystanąć na białoruskiej drodze i przywitac się ze starymi babuszkami , które śpiewały wieczorami „rozkwitały pęki białych róż „
Prezydent Lech wpadał z podróży zziajany do sejmu a Pan Mietek zapowiadał – Prezydent wrócił prosto z polskich kresów .W końcu babuszki przestały śpiewać . I tak polską wyrafinowaną politykę na Białorusi wybił nam z głowy dożywotnio panujący Kierownik/Dyrektor Sowchozu (wyższe wykształcenie zresztą – dwa fakultety pedagogiczny i rolniczy) . I to by było na tyle
wespół zespół / 77.255.53.* / 2010-06-30 18:41
uderz w stół, a natychmiast i to chórem odzywają się Tajni Współpracownicy, nie tow. Rosati?
jliber / 2010-06-30 21:14 / Tysiącznik na forum
Tak, razem z Jamesem Bondem skacze na spadochronie w weekendy, sam widziałem. Zwolennik PiS.
jan kowalski / 2010-06-30 18:32 / Tysiącznik na forum
http://niezalezna.pl/article/show/id/36037
antek77 / 89.72.127.* / 2010-06-30 18:11
Rosati to stara zydokomuna, cięzko zakorzeniona w UB,SB pewnie w mosadzie bo niby skąd maja takie cięzkie pieniądze, ten pan tak jak ta ich gazeta wybiorcza cały czas tak ujadaja na kaczynskiego, że to żenujące, cały czas szkauja go czym tylko mogą, jakie tytuły, jakie artukuły, nie jestem ani zwollnennikiem pisu ani p , ale to gołym okiem widac jak dowalaja bez powodu Kaczyńskiemu, dlatego ,że upomina sie o Polaków a nie o zydow.Taka jest prawda.Oni by pokazali Polakom gdzie raki zimuja, dać im tylko wladze.
jliber / 2010-06-30 21:04 / Tysiącznik na forum
No proszę, aż boję się otworzyć teraz lodówkę żeby jakiś agent 007 nie wyskoczył.
19@ntek / 79.184.133.* / 2010-06-30 16:36
poważny mąż stanu nie będzie składał kwiatów na grobie samobójcy.
pismatoły zacznijcie modlić sie o zdrowie bo o rozum to już zapózno.
Anda / 83.21.218.* / 2010-06-30 17:57
nie powinieneś pisać takich rzeczy,płaci ci ktoś za prowokacje/?/,
ceń się trochę.
bernardMalotwinski / 24.114.255.* / 2010-06-30 17:28
Widać, ze jestes zdrajcą a nie Polakiem więc w*******.... z takimi przekonaniami z Polski, następny SBek broniący PO i starych ukladow.. Polacy glosują na IV RP i na koniec z II RP.
Jaroslaw Kaczynski reprezentuje polską intaligencje i patriotyzm... Precz ze starą zasciankową PRLowską i pro-rosyjską polityką Komorowskiego, Tuska i Grasia (przepraszającego po rosyjsku Rosjanow w TVP). Zakonczmy tą miekką politykę wobec POkomuny.
Jesli Komorowski wygra - Polska stanie sie masą gruzu.
patryk 12345 / 95.40.196.* / 2010-06-30 17:20
19@ntek - kim ty jesteś ???? BYDLAKU !!!!!!! Kto jest mężem stanu ???? komorowski ???? Prezydent Kaczyński był samobójcą ??? ty szumowino plugawa !!! nawet dla zmarłych nie zachowujesz powagi. Gdy będziesz zdychał nawet pies nie naszczy na twoim grobie bo nawet na to nie zasługujesz !!!! Wybór komorowskiego to Krzysz nad POLSKĄ. Wybór komorowskiego to najgorszy wybór z mozliwych. Sadzę że ty i nisiołowski to największa zaraza POLSKI.
jliber / 2010-06-30 21:16 / Tysiącznik na forum
Krzyż, a nie żaden krzyż. Hej, "prawdziwy" Polaku, naucz się w końcu języka polskiego.
jliber / 2010-06-30 21:20 / Tysiącznik na forum
Krzyż, a nie żaden krzysz. Nieźle, ja, "nieprawdziwy" Polak, mam problem nawet z celowym napisaniem błędu w języku polskim. Ale mnie te ruski dobrze nauczyły na tych szkoleniach agentów 007, no no no.
konkretnie z calej Polski / 20.133.1.* / 2010-06-30 17:41
Daliscie sie sprowokowac. GWna sie nie rusza bo smierdzi jeszcze bardziej. Takie wypowiedzi po prostu nalezy zglaszac do usuniecia.
niewierzący ateusz / 83.5.91.* / 2010-06-30 16:44
zastosuj się do swojej rady obrzydliwy platfusie
niewierzący ateusz / 83.5.91.* / 2010-06-30 16:28
"Sekretarz stanu Hillary Clinton, która przyjeżdża do Krakowa na konferencję 10-lecia Wspólnoty Demokracji z udziałem ministrów spraw zagranicznych z całego świata, nie złoży kwiatów na grobie Marii i Lecha Kaczyńskich. Była to wyraźna prośba polskiego MSZ - informuje radio RMF FM."
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy