Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rosja: Koniec misji pod biegunem północnym

Rosja: Koniec misji pod biegunem północnym

Money.pl / 2007-08-08 07:47
Komentarze do wiadomości: Rosja: Koniec misji pod biegunem północnym.
Wyświetlaj:
s. / 85.14.126.* / 2007-08-08 11:14
Ja powiem tylko tyle - nie wierzę w tego newsa, prędzej uwierzę, że zrobili supełek na brodzie świętego Mikołaja.
Zainteresowanym dlaczego tak myślę, polecam dociekanie dlaczego Saturn - planeta o kilkaset razy większej masie od Ziemi, ma mniejsze przyciąganie na swojej powierzchni od naszej planetki.
JanKS / 2007-08-08 12:02 / Bywalec forum
A co za problem zrzucić kulkę tytanu (z wetkniętą do środka szmatą)? Można to zrobić z dowolnej "wysokości" nad dnem. Wcel enie trzeba do tego dna docierać, a już tym bardziej nie musi tam docierać statek załogowy.
I tak naprawdę jakie to ma znaczenie, że Rosjanie to zrobili? Ma to jedynie znaczenie propagandowe - i to jedynie w samej Rosji.
Pozdrawiam
s. / 85.14.126.* / 2007-08-09 08:05
Chyba się nie zrozumieliśmy; wydaje mi się, że z pewnych względów tego się nie da wykonać, nawet w sposób zaproponowany przez pana.
qwerty4321 / 84.40.138.* / 2007-08-08 07:47
Polacy byli, są i będą właścicielami księżyca, pływów, naszej zwiezdy (czyli słońca) i wszystkiego co widać na niebie (oprócz satelitów (w szczególności tych z CCCP)) - jeśli komuś się to nie podaba może nas pocałować tam gdzie trzeba sobie zasłużyć, żeby być pocałowanym.

Oprócz tego niewdzięczna Austria powinna oddać nam Wiedeń, mateczka rosja Lwów, Szwedzi zaś Bornholm
te żądania sa słuszne, najsłuszniejsze i prawe jesteśmy tych ziem godni jak CCCP Arktyki - kto twierdzi inaczej jest tępy baran - Rosji należy się to co należy się Polsce !!!

ps.
kiedyś dużo mówiło się o prawach dziecka - jak dziś pamiętam wzruszające słowa usa, unesco i innych - a dziś wszyscy korzystają z małych chińskich rączek - i żaden fejs gęby nie otworzy - kto zajrzy w miskę chińczykom ???
Tak samo będzie z CCCP - podskoczcie Rosji,
hej cwaniaki, obrońcie Lód przed ludem...

Najnowsze wpisy