Forum Polityka, aktualnościKraj

Rosjanie oficjalnie zażądali wydania Zakajewa

Rosjanie oficjalnie zażądali wydania Zakajewa

Wyświetlaj:
ździcho / 87.205.38.* / 2010-09-21 10:13

poszukiwany przez Rosję międzynarodowym listem gończym

Co to? Jakaś nerwica natręctw? Znowu to samo. No to przez Rosję, czy międzynarodowym w końcu? Jeżeli międzynarodowym, to schwytany wtedy staje przed Trybunałem Międzynarodowym i kula w łeb.
Czy Zakajew nie różni się niczym od Hussajna i Milosevica? Oni właśnie byli ścigani międzynarodowym listem gończym. Jeżeli tak jest w przypadku Zakajewa to Polska powinna go oddać Trybunałowi Międzynarodowemu a nie Rosji.
-+ / 79.163.45.* / 2010-09-20 20:31
Coś tu nie gra. Rosja nie chce polepszenia dobrosąsiedzkich stosunków z Polską. Przecież dla nich nie problem zrobić coś podobnego jak zrobili to np. z Aleksandrem Litwinienką, lub Juszczenką,.....czy mam wymieniać więcej? Więc czeka się na przyjazd p. Zakajewa do Polski aby mieć pretekst na polityczny atak. Można się domyślać że tu nie chodzi Rosji o tego pana ale o coś zupełnie innego. O co? Już niebawem się dowiemy.
ogien / 170.162.33.* / 2010-09-20 22:33
To test na nasze SLUGUSOSTWO - skoro nasze elyty calowaly ich w posladki nawet po skandalicznym sledztwie w sprawie katastrofy demokraci z KGB probuja dalej!
Nie wystarczy sprzedac sie raz - oddajcie Zakajewa moze Putin sie do was usmiechnie uzyteczni idioci! A jak nie to sie oburzy i zablokuje mieso!
Wizjonerzy z PO zwalali winy za zle stosunki z Rosja na PIS bo do dobry dla nich PR ale nie przewidzieli ze sami zostana zakladnikami - sprobujcie poprawic je teraz - co im dacie - moze zony!? Imperium nie lubi eunuchow - albo masz wlasne zdanie albo nadstawiaj zadka!
~Kris / 2010-09-20 23:03 / Tysiącznik na forum)
Za bardzo się ekscytujesz.

Zakajew jest u nas równie bezpieczny jak w Anglii.
Byłoby miło, żebyś zajrzał na forum, kiedy on już wyjedzie stąd cały i zdrowy i przyznał, że się kompletnie myliłeś w tej sprawie.

Co ty na to?
śniady bolek / 83.10.139.* / 2010-09-20 21:11
Wyłuskują Polskę z NATO, w końcu mają swoich ludzi w Warszawie przy sterach. A jakby co to jest jeszcze jedna tutka
strzelec / 2010-09-20 19:49 / Bywalec forum
Żądać to oni sobie mogą. :) Bez prawdziwych dowodów nic nie wywalczą
śniady bolek / 83.29.12.* / 2010-09-20 19:12
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
m-53 / 83.24.42.* / 2010-09-20 18:52

czyny, o które jest oskarżany Zakajew, są zakazane i przez moralność ....


Rosja i moralność. Hmmmmm.

A swoją drogą dotychczas nie słyszałem, by facet prowadził się niemoralnie. Obnażał się czy zdradzał żonę??? To jakaś nowość w stosunkach międzynarodowych ściganie za niemoralność.
incognitor / 194.106.193.* / 2010-09-20 23:34
A czy nasza prokuratura zażądała już wydania W.Putina? Co prawda tow. Putin jeszcze nie jest ścigany listem gończym za ciężkie przestępstwa i ludobójstwo, ale to, mam nadzieję, jest tylko kwestią czasu ;-)

Najnowsze wpisy