Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rosną indeksy w Europie Centralnej

Rosną indeksy w Europie Centralnej

skomentuj
Wyświetlaj:
pepegi / 83.24.123.* / 2006-09-05 15:54
A Pan Piotr Kuczyński wielkim znawcą jest...
I proszę nie podważać jego kompetencji. Potrafi wyjaśnić, czyli ściemnić wszystko. I nikt nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Bo nie jesteśmy żadnymi kseno- czy homofobami. Jakie czarne jest - każdy widzi: szare. Jakie jest białe? Anemia.
Wszyscy -pożal się Boże doradcy- są umocowani, bo z czegoś trzeba żyć. Związek frazeo "niezależny doradca" jest wewnętrznie sprzeczny, jak "sprawiedliwość socjalistyczna".
Mam tylko jedną prośbę - niech Pan Piotr Kuczyński przed naciśnięciem klawisza SEND czyta swoje teksty choć raz, aby poprawić literówki i odrobinę styl. Czasem to jakaś gonitwa myśli. Fachowca poznaje się m.in. po tym, że ma czyste paznokcie, a jego teksty - publiczne i prywatne - nienaganne. I nie pomoże żaden garnitur, choć opalonemu Endrju podobno pomaga.

pozdro dla czytelników, szacuneczek
witold.r / 85.128.78.* / 2006-09-05 16:28
a nie sadzisz,ze nalezaloby sie tym oszukanym choc slowko,odrobina zalu,male przepraszam ???
Choc wyjasnienie;sorry,robilem ,co moglem,pojecia nie mialem.do czego to bedzie uzyte.
A tu nic!!!!! facet poszedl do Xeliona.Jest w Gazecie,jest w Money i dzis w TVN24.Zero poczucia wstydu,odpowiedzialnosci,zwyklego ludzkiego wspolczucia.
pepegi / 83.24.168.* / 2006-09-06 08:47
Nic z tego. Gdyby można było obstawiać: przeprosi - nie przeprosi, byłbym bogaty.
Pan Piotr Kuczyński wielkim znawcą jest...
I dlatego będzie grobowa cisza. Jak zawsze... U nas. Bo u nas już taka elegancja, pomiędzy Paryżem i Władywostokiem.
A propos cytat z Wysockiego (taki był ruski Młynarski): jeśli jak świnia żyłeś, to i umrzesz jako świnia.

Pozdrawia
paseo / 2006-09-05 11:26 / Bywalec forum
Trwa dochodzenie w sprawie WGI. Tysiace ludzi stracilo pieniadze.Twarz firmie dawali znani ludzie,a glownym analitykiem byl pan Kuczynski.na razie nie wiemy,jaka byla jego rola w sciaganiu klientow i ich pieniedzy.I chcielibysmy,zamiast komentarza,zobaczyc tu np. krotka notke od autora ,wyjasniajaca czy mial cos wspolnego z tym procederem.Bo jak na razie zapadla znaczaca cisza.
I w tej ciszy wysoce niestosowne jest publikowanie tych komentarzy,jak gdyby nic sie nie zdarzylo.
Dopoki pan P.K. nie ustosunkuje sie do sprawy,dopoty dla nas moralnie nie istnieje i niczym nie rozni sie od zwolnionych wlasnie za kaucja wlascicieli firmy
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy