Forum Spółki giełdowe Eurocash SA

Rosnące Wskaźniki Finansowe Eurocash

Rosnące Wskaźniki Finansowe Eurocash

Analityk ekono. T.K. / 81.38.218.* / 2018-04-08 19:13
Coraz lepsze wyniki finansowe Eurocash zawdzięcza dobrą polityką inwestycyjną , czyli zakup sieci 420 sklepów w poprzednim roku przynosi zyski . Zwłaszcza duży wpływ ma dobra sytuacja finansowa rodzin przez program 500+ i mieszkanie + , którzy są klientami tychże sklepów. Również wolne niedziele w hiper marketach nie pozostanie bez wpływu , bo zamiast zakupów np.w caryfur czy tesco zakupy obywatele bedą robić w sklepach należących do Eurocash.Więc zeszłoroczne powiększeni floty mniejszych sklepów było strzałem w dziesiątkę .Za kilka miesięcy zostanie to odzwierciedlone w kursie akcji Eurocash na giełdzie .Ja myślę , że 80-90 zl. jest całkiem możliwe...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wyświetlaj:
infor...... / 83.242.92.* / 2018-11-20 00:55
Świetne krajowe dane - tydzień rozpoczął się publikacją bardzo dobrego raportu z rynku pracy. Tempo wzrostu zatrudnienia utrzymało się, zgodnie z przewidywaniami, na poziomie z ubiegłego miesiąca, czyli 3,2%. Zdecydowanie wyższa od prognoz okazała się natomiast dynamika wynagrodzeń, która poszybowała do 7,6% z 6,7%.
elektryk 2,35 / 83.242.92.* / 2018-04-09 02:09
Kiedyś, pisałeś o promocji na Tauronie jak chodził po 3,50 zł. Mówiłem, że prom... będzie po 2,50 - Teraz, widać że można kupić jeszcze taniej ?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy