Forum Polityka, aktualnościKraj

Rośnie poparcie dla PO, PiS i SLD

Rośnie poparcie dla PO, PiS i SLD

Money.pl / 2008-08-07 10:35
Komentarze do wiadomości: Rośnie poparcie dla PO, PiS i SLD.
Wyświetlaj:
Black Fox / 83.31.236.* / 2008-08-07 21:01
Domagam sie ankiety z mozliwoscia wymienienia parti UPR. A tego zwykle nie ma.
stefan101 / 85.128.51.* / 2008-08-07 19:05
usilnie próbował zrobić z Polski drugą Koreę, Kubę czy Białoruś. I chciał ją nazwać IV RP.

Na szczęście się nie udało - choć starał się bardzo i nawet do pomocy wziął sobie Leppera z Giertychem.

PO musi najpierw posprzątać gruzy i zgliszcza po poprzednikach.
A jest co robić...
srutututu / 213.158.196.* / 2008-08-08 17:46
z lustracją?
cerawi / 2008-08-07 23:20 / Bywalec forum
No tak Kaczynski "sobie wszedl i sam zaczal rzadzic" Zapomniales o 5 milionach wyborcow, ktorzy ich wybrali. Ale to napewno sa niedouczeni nierozumni pasozyty haha. Nie tak jak Ty madry swiatly bez rozumu analitycznego. hahaha.
xD / 89.200.165.* / 2008-08-07 10:50
LiD tej partii to ja w ogóle nie rozumiem o.O najpierw się scalają potem dzielą a potem znowu scalają i dzielą bez sens ;|

Ja zagłosuję na PO no bo na kogo mam głosować ? xD PIS ? oni rzadzili i pokazali jak źle rządzą mnie ich pomysły się nie podobały
hen / 83.12.76.* / 2008-08-07 10:58
nie spodobało ci się obniżenie składki rentowej?nie spodobała ci się likwidacja podatku spadkowego i od darowizn dla najbliższej rodziny?nie spodobała ci się likwidacja 40% stawki pitu od przyszłego roku? naprawdę???
pablo5 / 82.210.184.* / 2008-08-07 12:32
Generalnie nie spodobały mi się te twarze i metody. I ich jazgot.
hen / 83.12.76.* / 2008-08-07 14:04
no tak ten jazgot najważniejszy
"Za rządów obecnego prezesa KRUS Romana Kwaśnickiego karierę robią tam jego przyjaciółka, jej brat i konkubina brata. Etaty w KRUS-ie i Funduszu Składkowym mają też ludzie związani z dyrektorem w Centrali Kasy Wojciechem Kobielskim: jego syn, narzeczona syna i jej matka. Z kolei Kazimierz Pątkowski, prawa ręka prezesa, miał zadbać o pracę dla syna, kochanki i jej córki. Do KRUS trafiła też szwagierka ministra rolnictwa"
wicepremier pawlak na to stwierdził
"Nie należy nikogo prześladować tylko dlatego, że jest dzieckiem lub bratem działacza partii"
i jeszcze beszczelnie dodał
"Co z takimi ludźmi robić? Zsyłać za granicę? - Były już takie czasy, że zsyłano na Syberię za kontynuowanie tradycji patriotycznych "

a media powściągliwie milczą i dziennikarze nie zadają pytań,premier tusk udaje że nic się dzieje,czyli jazgotu nie ma,i pewnie nie będzie,wyobraźmy sobie co by się w mediach działo 1,5 roku temu po tak bezczelnej wypowiedzi np.lepera,pewnie jazgotu byłoby co niemiara,nie? ale teraz jazgotu nie ma,i nie będzie, jest po prastu super
Bodek2 / 2008-08-07 12:16 / Bywalec forum
He, he. Ta pani, dzięki której nastąpiły te zmiany została nieźle potraktowana przez kolegów partyjnych (najpierw ją ściągnęli, a potem załatwili tak, ze został z niej wrak człowieka). Żal mi Zyty, choć nigdy za nią nie przepadałem.

Podobnie jak xD (co to za podpis?) cieszę się, że mniej jest w mediach szczekania i ujadania. Zgadzam się jednak, że oczekiwałem więcej od tego rządu i w tym sensie mnie zawiódł. Ale nie zamieniłbym go na żaden z dwóch poprzednich (z zakompleksionym Kaczyńskim chorym na władzę jako premierem, albo szefem premiera).

Pozdrawiam
Jacqb / 2008-08-07 12:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
podpisuje sie
hen / 83.12.76.* / 2008-08-07 10:35
" Zawiniło Ministerstwo Sprawiedliwości. Brak rozporządzeń do obowiązujących przepisów uniemożliwia nabór na aplikacje sądową i prokuratorską w tym roku. To efekt działań ministerstwa sprawiedliwości.

- Po raz kolejny można się przekonać, że ministrowi sprawiedliwości Zbigniewowi Ćwiąkalskiemu nie zależy na dostępie młodych ludzi do zawodów prawniczych"

ale co tam poparcie i tak rośnie
montir / 213.192.87.* / 2008-08-07 21:52
po co wywalać pieniądze na kształcenie w zawodzie w którym nie ma wolnego rynku?

Najnowsze wpisy