Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rostowski: Jestem spokojny o budżet, ale...

Rostowski: Jestem spokojny o budżet, ale...

Money.pl / 2008-10-09 14:26
Komentarze do wiadomości: Rostowski: Jestem spokojny o budżet, ale....
Wyświetlaj:
andowc / 83.30.100.* / 2008-10-09 18:41
Ja tak samo, w razie kłopotów, Obywatel (podatnik) dopłaci,
arch / 2008-10-09 17:58 / Tysiącznik na forum
Ja też , z tą różnicą że bez żadnego ALE ! !
arch / 2008-10-09 18:11 / Tysiącznik na forum
ALE -... "Stracą samorządy i firmy
Analitycy zapowiadają głębsze wyhamowanie tempa wzrostu. Zmniejszą się wpływy samorządów z podatków, a spółki będą musiały zmienić strategie. Część ekonomistów przewiduje znacznie poważniejsze spowolnienie gospodarcze w przyszłym roku niż rząd. "
www.biznespolska.pl/przeglad/?contentid=173790
lipen / 83.238.116.* / 2008-10-09 16:30
Jesteśmy potęgą gospodarczą i basta. Jak to podała dzisiaj RMF FM w przyszłym roku z budżetu wyda się na nowe stanowiska w administracji tak około 3000 nowych stołków ponad 160 mln. złotych. To te tanie państwo Donka i spółki. Ciekawe ile jeszcze ten kraj wytrzyma tego bandyctwa.
nnn / 79.187.66.* / 2008-10-09 14:26
Pan Rostowski o swój budżet napewno jest spokojny.
Przecież mu nie zabraknie.
Keti15 / 79.185.40.* / 2008-10-09 19:10
Jego zdaniem, Polska jest jednym z najlepiej przygotowanych krajów na obecne czasy, Polska? czy Ci Panowie z rządu? Nie widzicie powiększającej się biedy bo obracacie się w kręgu najbogatszych, a gdzie polityka prorodzinna? A zarobki dla służb kontrolnych, co z samotnymi rodzicami/ Wiecie ile wynosi rodzinne i z jaką stwką się go przyznaje w krajach UE? Polska to KRAJ DLA NIEKTÓRYCH KTÓRZY MAJĄ W DUPIE INNYCH.A gdzie są te składki płacone tyle lat na emerytury. Panowie rządzący wiecie ile nam wyliczono emerytury po tylu latach pracy? 700 zł. Polska to kraj okradający....
qqa / 83.26.67.* / 2008-10-10 08:38
do roboty a nie polityka prorodzinna ...zeby stworzyc rodzine najpierw trzeba nauczyc sie zarabiac pieniadze,,,,tak sie nauczyliscie polaki brac od panstwa....a nic w zamian nie dajecie
keti15 / 79.185.40.* / 2008-10-09 19:10
Jego zdaniem, Polska jest jednym z najlepiej przygotowanych krajów na obecne czasy, Polska? czy Ci Panowie z rządu? Nie widzicie powiększającej się biedy bo obracacie się w kręgu najbogatszych, a gdzie polityka prorodzinna? A zarobki dla służb kontrolnych, co z samotnymi rodzicami/ Wiecie ile wynosi rodzinne i z jaką stwką się go przyznaje w krajach UE? Polska to KRAJ DLA NIEKTÓRYCH KTÓRZY MAJĄ W DUPIE INNYCH.A gdzie są te składki płacone tyle lat na emerytury. Panowie rządzący wiecie ile nam wyliczono emerytury po tylu latach pracy? 700 zł. Polska to kraj okradający....
dorag / 79.188.78.* / 2008-11-07 10:49
świetnie,oby tak dalej.Jak zabraknie polskich firm zatrudniajacych polaków,bo zagraniczne firmy zwiną żagle i pojadą ratowac swoje rdzenne firmy i grosza tu nie zostawia bo i tak nie płacą żadnych podatków
i są z nich zwolnieni,to dopiero wszystkim klapki z oczu spadną.Żadna firma nikogo nie zatrudni jak
nie posiada takiego zapotrzebowania.Zamówienia spadają bo polska praca jest za droga.Nikt jej
w Europie nie potrzebuje.Jak mamy wejść do strefy z euro,to ono musi kosztować około 4 zł.
Inaczej Polacy po przewalutowaniu zl na euro będą tak biedni że na chleb i sól im tylko starczy.

Najnowsze wpisy