Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rosyjskie embargo na jabłka. Jakość polskich jabłek poprawi się?

Rosyjskie embargo na jabłka. Jakość polskich jabłek poprawi się?

Wyświetlaj:
normalność / 95.160.53.* / 2014-09-21 13:34
"owoce są różnej wielkości i mają niejednolite wybarwienie."
oczywiście! takie są jabłka naturalne a nie jakieś "hybrydy od matrycy".
Dla mnie dobre jabłko to zdrowe- bez pestycydów i innego dziadostwa. I gdyby każda partia jabłek była ometkowana z podaną zawartością trucizny, to każdy wybrałby te, które nie "lepiej wyglądają", tylko te które są zdrowsze.

"Sadownicy muszą się godzić z niskimi cenami..." - no niestety takie ryzyko własnego biznesu. Tylko, że jak człowiek założy firmę i mu kiepsko idzie, to nikt go nie wspiera dopłatami za "nieurodzaj" na rynku. A rolnictwo zawsze uprzywilejowane.
Każdy prowadząc swój biznes ponosi pewne ryzyko.
Satyr / 87.207.215.* / 2014-09-21 13:00
Wreszcie ktoś napisał,że owoce i warzywa na naszym runku są nie najlepszej jakości. Można to zauważyć kupując owoce i warzywa w marketach, gdzie jest tego bardzo dużo.Sam spotkałem sie kilka razy z tym że towar nie odpowiadał temu co było deklarowane przez dostawcę. Wystarczy dobrze sprawdzić towar i zobaczyć co to jest. Daleko jestem od popierania Rosji , ale w wielu przypadkach ich służby mają racje.
FK_ / 195.78.238.* / 2014-09-21 13:22
w sumie ciekawe jest to ze obce sluzby sanitarne co jakis czas cos znajduja w polskiej zywnosci.. a polska sluzba wyglada jakby nie istniala.. ;)
Widac i tutaj tak dba sie o szaraka.. nich 'zre' co mu daja do kupienia i nie marudzi... nie?

BTW. Ktore firmy stosowaly sol przemyslowa przy produkcji wedlin? Informacja scisle tajna o znaczeniu dla bezpieczenstwa narodowego? ;) Dziekujemy....
schronów też mamy najmniej / 77.255.223.* / 2014-09-21 13:10
Która to rocznica ubezwłasnowolnienia Sanepidu,którego normy były bardzo wysokie?

Najnowsze wpisy