Forum Polityka, aktualnościKraj

Rosyjskie embargo. Polskie jabłka i meble na podbój Emiratów Arabskich

Rosyjskie embargo. Polskie jabłka i meble na podbój Emiratów Arabskich

Wyświetlaj:
mike915 / 91.224.116.* / 2015-04-30 19:02
Trzeba być debilem dużego formatu aby wierzyć że islam
włoży kasę do kraju katolickiego ? ale wycieczka nie
powiem niczego sobie !
Małgorzata K.I. / 79.186.57.* / 2015-04-30 10:06
Oto standardy PO :
Pisałam do Premiera Tuska i do MEN, prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłali mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory.
Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! . Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?. Nikt mi nie pomógł , zlekceważono mnie i odesłano do ,,odpowiednich Instytucji " , które znowu zbagatelizują i zlekceważą mój problem?. CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?. Kiedy wreszcie samorządowcy ( członkowie PO ) przestaną traktować państwowe instytucje jak swoje prywatne folwarki?! DOŚĆ JUŻ TEGO !
Małgorzata K.I. / 79.186.57.* / 2015-04-30 10:04
Oto standardy PO :
Pisałam do Premiera Tuska i do MEN, prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłali mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory.
Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! . Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?. Nikt mi nie pomógł , zlekceważono mnie i odesłano do ,,odpowiednich Instytucji " , które znowu zbagatelizują i zlekceważą mój problem?. CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?. Kiedy wreszcie samorządowcy ( członkowie PO ) przestaną traktować państwowe instytucje jak swoje prywatne folwarki?! DOŚĆ JUŻ TEGO !
tttty / 193.59.207.* / 2015-04-30 09:32
my sprzedajemy hahaha a to sa jeszcze polskie firmy nie sprzedane lub zamkniete
a430 / 89.78.126.* / 2015-04-30 09:05
Piechociński jedź na Madagaskar, tam jeszcze nie byleś na wycieczce
Michal_Warszawa / 194.181.94.* / 2015-04-30 08:51
Co to za tytuł Sypną petrodolarami !!!! Czy panstwo nie rozumieja ze to POLSKA sypie dolarama ?

Szejkowie zatrdiaja hordy pakistanczykow I hindusów na warunkach poldarmowej pracy niewolniczej u siebie bo tak chetnie sypia dolarami ??? prosze sie zastanowic nad tym....
EWENTUALNIE nie sypna tylko zainwetuja tak aby na tym slono zarobic....np wykupujac za 1/4 ceny zaklad produkcyjy ktory zdolni polscy managerowie dopowadzili do upadku....lub przejma technlogie, patent jakas wartosc...lub tez potraktuja nas jako Tania sila robocza jak "swoich hindusów zplaców budów" A pozniej to my bedziemy na wieki sypac dolarami.....TAKA JEST ISTOT INWESTYCJI ZAGRANICZNYCH !!!!
sjozef / 217.99.21.* / 2015-04-29 23:01
Prośba do PSL , zabierzcie tego durnia z rządu , bo on was ośmiesza i Polaków .
mimoza1 / 81.26.15.* / 2015-04-30 08:15
no tak, Piechociński to dureń, a ty jesteś wulkanem intelektu, mądrości i wiedzy, dlatego Go obrażasz? rozumiem, ze jesteś w stanie wszystko wynegocjować siedząc przed monitorem komputera, tylko nikt cię jeszcze o to nie poprosił. A możne nie możesz się obrobić, tak wielkie inwestycje przeprowadzasz?
Lusia957 / 79.186.194.* / 2015-04-29 22:43
Pan Piechociński nadaje się tak do kuszenia, jak Pani Rutowicz albo inny rolnik co szuka żony. Ale najśmieszniejsze w tej ofercie którą Januszek składa Emiratom w trakcie tej jego całkiem przyjemnej wycieczki jest to, że oferuje on między innymi odnawialne źródła energii. To groteskowa propozycja w obliczu faktu, że UE właśnie przymierza się do nałożenia na Polskę potężnych kar, za opóźnienia we wprowadzeniu tych rozwiązań na terenie Polski. Pytam więc: Z czym do ludzi, Panie Piechociński?. A może lepiej, bo zdecydowanie taniej niż się wozić po Emiratach, będzie wzorem kolegi Napieralskiego wziąć koszyczek z tymi pięknymi jabłuszkami i osobiście połazić po Polskich rynkach prezentując ich zalety?
Lusia957 / 79.186.194.* / 2015-04-29 22:40
Pan Piechociński nadaje się tak do kuszenia, jak Pani Rutowicz albo inny rolnik co szuka żony. Ale najśmieszniejsze w tej ofercie którą Januszek składa Emiratom w trakcie tej jego całkiem przyjemnej wycieczki jest to, że oferuje on między innymi odnawialne źródła energii. To groteskowa propozycja w obliczu faktu, że UE właśnie przymierza się do nałożenia na Polskę potężnych kar, za opóźnienia we wprowadzeniu tych rozwiązań na terenie Polski. Pytam więc: Z czym do ludzi, Panie Piechociński?. A może lepiej, bo zdecydowanie taniej niż się wozić po Emiratach, będzie wzorem kolegi Napieralskiego wziąć koszyczek z tymi pięknymi jabłuszkami i osobiście połazić po Polskich rynkach prezentując ich zalety?
mortyr / 95.40.195.* / 2015-04-29 21:09
pojedzą, popiją w 5* hotelach, pewnie załapią się na night kluby ze wschodnioeuropejskimi prostytutkami, a ty durny łosiu za to zapłacisz
PSL / 37.152.18.* / 2015-04-29 19:12
KOMBINUJCIE TRZEBA SZUKAĆ PIENIĘDZY NA STOŁKI ZABRAKNIE STRACICIE WŁADZĘ WSADZIMY WAS ZŁODZIEJ ZA KRATKI
ser969 / 178.212.216.* / 2015-04-29 18:23
Od trzech lat wzrósł eksport? a to nie jest przypadkiem ten okres w którym w emiratach jest nowy ambasador? Wziął się do roboty i od razu jest efekt, minister tylko spija śmietankę i przyjeżdża na gotowe.
John doe637 / 24.114.69.* / 2015-04-29 23:52
Tak w szczegolnosci , ze ten "embasador" nie zna zadnego jezyka. Polski tez z nalezytym szacunkiem nie traktuje.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
sadfv. / 77.255.206.* / 2015-04-29 15:41
Piechociński nie się nie rządzi bo to są jego i PSLu ostatnie dni w rządzie.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy