Forum Forum pracyDokumenty

Rozmowa kwalifikacyjna-jakie pytania mogę dostać?

Rozmowa kwalifikacyjna-jakie pytania mogę dostać?

Niedźwiedź 12 / 2012-06-22 13:19
W poniedziałek mam zaplanowaną rozmowę kwalifikacyjną jako projektant stron internetowych w pewnej firmie . Czy ktoś miał podobną rozmowę kwalifikacyjną? Jakich pytań mogę się spodziewać
Wyświetlaj:
Kasia 78 / 83.7.101.* / 2013-03-03 10:39
Witaj,
na rozmowach kwalifikacyjnych zdarzają się różne pytania a także zadania. Takie typowe możesz sobie zobaczyć na derive.pl
a z nietypowych to ja się spotkałam z zadaniem: dlaczego niski pan Stasio w dzień deszczowy wjeżdża na 11 piętro a w dzień pogodny na 8.
pozdrawiam
mary194 / 62.244.153.* / 2012-10-24 13:49
witam,
byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w pewnej firmie, nie minął nawet tydzień jak ponownie w internecie pojawiło się ogłoszenie na to samo stanowisko. Czy mam już nie czekać na telefon? Wydaje mi się, że rozmowa poszła mi bardzo dobrze. Czy mogę sama do nich zadzwonić i dowiedzieć się jaka jest ich decyzja, ewentualnie zapytać dlaczego mnie odrzucili?
Kamilos89 / 83.2.120.* / 2012-06-23 14:40
MOżesz spodziewać się standardowych pytań, zgodnych z pracą na którą aplikujesz, ale możesz otrzymać pytanie podaobne jak ja. Narysuj 4 punkty tak, aby odległość między nimi była taka sama. A składałam podanie o pracę jako moderator. Podobno chodziło o umiejętność kreatywnego myślenia. W zależności od rekruterów. I ich nastroju.

Najnowsze wpisy