Forum Forum prawneGospodarcze

Różne opinie o ESKK

Różne opinie o ESKK

skomentuj
violet84 / 2008-07-26 02:27
witam
z tego co slyszalam jestem nie pierwsza osoba ktora dala sie "zlapac", a mianowicie:
zaproponowali mi pierwsze 3 lekcje do sprobowania za darmo, niestety nie bylo mnie w domu przez kilka tygodni i nie mialam pojecia ze przyszly pierwsze 3 lekcje, potem kolejne i nastepne.kiedy wrocilam troche sie juz tego nazbieralo. dostalam upomnienie na ladna sume, skontaktowalam sie z nimi chcac odmowic dalsze lekcje lecz pani poinformowala mnie ze musze zaplacic minimum za 12 lekcji-kazda prawie 60zl.
otwarta przez moich rodzicow zostala tylko pierwsza przesylka-tylko darmowe lekcje.reszta jest w oryginalnym opakowaniu.
moje pytanie jest czy umowa zostala zawarta, nawet jesli ja niczego nie podpisywalam ani deklarowalam, i czy jest to dzialanie wedlug prawa, moge im zaplacic za pierwsze otworzone lekcje ale jesli nie chce kolejnych dlaczego musze placic za 12?
ostatnio dostalam juz upomnienie ze sprawa trafi do sadu, co robic?
czy musze im niesprawiedliwie zaplacic?
Wyświetlaj:
fffffffffffffffffffffffffff / 79.185.121.* / 2010-02-16 10:43
PROSTAK
aniazm / 83.15.155.* / 2009-09-10 09:06
szczerze powiem,ze ja robiła u nich kurs ang w biznesie i bardzo mi sie przydal. byłam zadowolona. teraz myślę o podst niemieckiego. nie mialam problemów w pracami domowymi (choc rzadko z nich korzystałam) ale zawsze dostawałam poprawioną pracę i szybko sie to odbywało. no moze teraz cos sie zmienilo.
JUUSTAA / 79.163.93.* / 2009-09-25 19:51
MAM PYTANIE CZY KTOŚ Z WAS ROBIŁ KURS PSYCHOLOGIA DZIECKA ????
JESTEM BARDZO ZAINTERESOWANA JAK WYGLĄDAŁ EGZAMIN I CZY TEN KURS DO CZEGOŚ WAM SIĘ PRZYDAŁ??????
Buziolek / 83.27.179.* / 2010-04-08 20:34
Ja robiłam dużo ciekawych info. z zakresu pedagogiki i psychologii ale przydatne bardziej w życiu niż w pracy (jestem po studiach z pedagogiki ) przyda się dla kobiet w ciąży które nie miały dzieci. Pozdrawiam Buziolek ;) P.S. Lepiej zainwestować w naukę języka ;)
KaRo-1x / 95.49.104.* / 2009-10-28 21:55

MAM PYTANIE CZY KTOŚ Z WAS ROBIŁ KURS PSYCHOLOGIA DZIECKA ????
JESTEM BARDZO ZAINTERESOWANA JAK WYGLĄDAŁ EGZAMIN I CZY TEN KURS DO CZEGOŚ WAM SIĘ
PRZYDAŁ??????

Ja zrobiłam ten kurs i jestem z niego bardzo zadowolona. Ciekawy, pomocny i dobrze prowadzony przez nauczyciela -opiekuna. Do egzaminu nie przystąpiłam z przyczyn losowych i teraz żałuję, ale myślę o nowym kursie i tym razem o przystąpieniu do egzaminu końcowego. Polecam psychologię dziecka.
bejkon / 83.15.141.* / 2009-07-27 21:03
A ja tam sobie kurs Eskk bardzo chwale. Wprawdzie nigdy u nich nie kupowałem (mam z allegro), ale postęp jest naprawde niezły. Kurs angielskiego dla początkujących, 3mies konsekwencji i juz naprawde sporo mozna (w UK se radziłem:). Teraz wole już ten typ nauki choć przyznać trzeba, że pózniej troche praktyki dla utrwalenia sie b. przydaje.Pzdr
Maluszek87 / 79.163.224.* / 2009-10-06 11:59
Hej, co mprawda troche wiecej sie placi za te kursy, ale sa rzetelne, jestem samoukiem b. lubie sama sie doksztalcac. bardzo podaba mi sie kurs j. angielskiego, gdyz przewazajaca wiekszosc cwiczen slowek jest z mozliwoscia odsluchania, a nie tylko dialogi, i cw na sluch, jak w normalnych podrecznikach do nauki samemu z plytami. Jestem b. zadowolona bo gdy czlowiek nie ma zadnych podstaw to jest to wielkie ulatwienie, i nastawienie oczywiscie na komunikacje.
Aaadek / 78.8.112.* / 2009-06-09 13:19
Nie przejmujcie się wszyscy, których oszukano. Jeżeli nie złożyliście podpisu ESKK nie ma jak wyegzekwować nic od was. Sądem to mogą tylko straszyć. Nawet jak ktoś wpłacił zaliczkę, która wydawała się być za cały kurs, bo tak ESKK kłamie na swoich stronach internetowych, to i tak nic nie osiągną. Są w sytuacji przegranej. Mogą jedynie straszyć. Więc nie przejmujcie się tym. Nawet nie mogą zgłosić was do żadnej bazy z nierzetelnymi klientami bo nie mają podstaw pomijając fakt, że takie bazy nie istnieją dla firm handlowych (mają je jedynie banki, firmy telekomunikacyjne, dostawcy mediów). Ja też zostałem naciągnięty wraz z moimi dwoma przyjaciółkami na kurs projektanta stron www. Pomijam fakt, że kurs był przestarzały, kwota za kurs miała być 75 zł, natomiast okazało się, że kosztuje kilkanaście razy więcej.
REALISTYCZNIE PODCHODZĄCA DO ŻYCIA / 85.14.84.* / 2009-08-25 10:14
przecież każde dziecko wie że kursy korespondencujne są dla ludzi którzy choć trochę mają pojęcie w danej dziedzinie np. na kurs języka angielskiego powinna zapisać się osoba, która w przeszłości "lizła" trochę tego języka bądź uciekała z lekcji angielskiego ;) ({ i musi nadrobić zaległości w parę miesięcy)} ,a nie dla żółtodzioba, który uczył się całe życie ojczystego języka wschodnich przyjaciół i chce "błyskać" przed znajomymi bądź szefostwem że nie chodząc do szkoły prefekcyjnie zna inny obcy język w mowie i piśmie, takie podejście do kursu nadaje się wyłącznie do "ŚMIECHU WARTE"
Ewek / 83.6.1.* / 2009-06-18 11:54
W reklamie internetowej ESSK rzeczywiście nie podaje informacji w treści np.70,.zL/mies. co jednak nie oznacza,że kłamie lub naciąga bo oto we wstępnym informatorze-bezpłatnym znajduje się informacja pt. Opłata za materiały lekcyjne - tu dowiadujemy się o miesięcznej opłacie za kurs. Jest to skrótowa forma rozmowy z zainteresowanymi dosyć logiczna ponieważ produktem jest tu zeszyt w cyklu raz w miesiącu logistyk uznał za zrozumiałe.
Kasia. / 83.238.44.* / 2009-05-25 10:51
Wy chyba czytać nie potraficie. Dziewczyna wyraźnie napisała że chciała "DARMOWY KURS" czyli 3 pierwsze lekcje za które się nie płaci. I przeczytała dobrze bo był moment że rozdawali 3 lekcje za free. Wiem bo sama z tego skorzystałam. Chciałam język Hiszpański a dostałam włoski no ale trudno. Jeśli chce się darmowe lekcje to po co wysyłają inne ? To jest naciąganie albo po prostu oni źle zrozumieli.
dagna 2007 / 31.11.156.* / 2011-12-21 01:35
Albo Ty miałaś kłopoty z trafieniem w odpowiednią kratkę. ;))
zyzolek / 193.33.174.* / 2009-03-30 18:14
kursy językowe mają dobre, tylko u nich duński i fiński na dobrym poziomie, kursy komputerowe i księgowości nieaktualne. ale jeśli się coś kupuje to trzeba płacić
zyzolek / 193.33.174.* / 2009-03-30 18:14
kursy językowe mają dobre, tylko u nich duński i fiński na dobrym poziomie, kursy komputerowe i księgowości nieaktualne. ale jeśli się coś kupuje to trzeba płacić
Basia13 / 85.222.16.* / 2011-05-24 22:18
UWAGA POST SPONSOROWANY .
greg206 / 84.40.135.* / 2009-02-21 16:08
Witam,
moge powiedziec tylko jedno UWAZAJCIE, to nie jest firma godna zaufania.
Jedynie co potrafia to egzekwowac kase. Nie interesuja sie losem studenta, trudna komunikacja, wszedzie trzeba sie przebijac z pytaniami.
Najlepiej palc i spadaj.
Lepiej zrobicie kupujac ksiazke i ogladajac TV.
zdecydowanie odradzam
Basia13 / 85.222.16.* / 2011-05-24 22:19
Zgadzam się całkowicie ,naciągacze i łobuzy!ODRADZAM !!!
Remigo / 31.11.156.* / 2011-12-21 01:37
uwaga, wariatka in tractu
podpis / 83.27.179.* / 2010-04-08 20:39
nie wiem co ty opowiadasz ja skończyłam 2 kursy i sobie chwalę, wszystko zawsze w porządku, materiały bardzo dobrze zrobione , ja tam polecam ;)
halusia / 83.4.136.* / 2009-01-13 18:32
Jesteś niezadowolona bo zlekceważyłaś ESKK nie czytając dokładnie regulaminu.
Regulamin jest jasny tylko trzeba sie dostosowac. Zrobiłam kurs j.niemieckiego i jestem bardzo zadowolona, świetne lekcje,polecam. Zrobiłam jeszcze inny kurs i też jestem zadowolona. Polecam kursy ESKK ale trzeba byc mądrym.
mastamo / 87.205.216.* / 2009-01-03 22:39
Zapisałem się na kurs Word, Exel internet i coś tam jeszcze . Totalne badziewie . Materiały stare , nieaktualne za kolosalne pieniądze , a płytka do nauki na Windows 95 Skandal !!!!!! Odradzam wszystkim IIIIIIIIIIIIIII Większej nędzy nie widziałem jak żyję . Oczywiście zrezygnowałem , bo to się do niczego nie nadaje.
XXLX / 195.13.38.* / 2010-02-05 10:55
Tak,tak. Troche przegadane,malo nowatorskie.Tyle,ze papierek jest dla Inspekcji Pracy. Oplaty tez restrykcyjnie egzekwowane. Promocji nie widac. Ale jak nie ma innego wyjscia,jest to szybkie uzyskanie jakichs podstaw.
kojottttt / 83.14.106.* / 2008-12-19 12:58
Niepotrzebnie oczerniasz! Jeżeli zamówiłaś kurs i Cię nie było to kto ma za to odpowiadać? Dostałaś to co chciałaś!?
Ja brałem udział w 2 kursach językowych, teraz uczę się podstaw następnego, nauczyłem się też obsługi komutera. Oczywiście w ciągu ok. 12 lat. Jestem zadowolony.
mmn22233 / 87.206.202.* / 2008-11-25 19:29
Zamowilem u nich kurs Managera-
Spodziewalem sie czegos znacznie lepszego za te pieniadze to kilkanascie kartek i nic wiecej.
Lepiej kupic sobie dobra ksiazke za 100zl a nie placic za kurs ktory jest taka ksiazka w czesciach za ponad 1000zl!!!!
Smiech na sali a nie kurs!!!!!
Nigdy wiecej nie bede uczestniczyl w tej farsie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moni75ka / 83.18.249.* / 2008-11-25 11:48
Witam, jestem w szoku!! Korzystam z ESKK od paru lat, jestem fanka kursów korespondencyjnych. Pierszy raz słyszę, ze jest opcja 3 lekcji darmowych. Nie ma czegoś takiego w ESKK. Możesz po otrzymaniu pierwszego pakietu w ciągu 10 dni zrezygnować z kursu. Wtedy trzeba odesłać materiały - nie moga być używane, zniszczone itp, itd. A przecież otworzyć je musisz żeby zobaczyć czy Ci odpowiadają. Potem mozesz tylko wypowiedzieć umowe, ale wypowiedzenie trwa 3 miesiące, tzn. że przez 3 miesiące od złożenia pisma dostajesz pakiety. W ESKK korzystam z kursów jezykowych i hobbystycznych od dokładnie 10 lat. Stąd moja dokładna wiedza. Nie jestem pracownikiem ESKK - żeby nie było wątpliwości. A tak na marginesie - gdzie jest napisane, że można skorzystać z 2 darmowych lekcji?
kasia 38 / 77.112.73.* / 2009-05-21 16:28
Ja uczyłam sie przez trzy lata angielskiego i wiele osób jest zdziwiona skad tak dobrze znam ten język ,oczywiście trzeba być obowiązkowym ,bo bez tego najlepszy kurs nie ma sensu ...polecam i mam zamiar skorzystać z nastepnego kursu...pozdrawiam!!!
anka1611 / 193.19.165.* / 2009-07-19 16:22
czy jestes zainteresowana odsprzedażą kilku zeszytów eskk j angielski (3-12)ponieważ zgubiłam gdzieś kilka zeszytów poczatkowych a chciałabym ponownie rozpocząć naukę poprzez eskk. podaje mój e-mail; anka1611@op.pl
anka16
Mamita / 79.162.57.* / 2008-10-24 13:53
ho ho....internet jednak dobra rzecz.....ja wlasnie chcialam wykupic kurs:jako matka karmiaca;-) doszlam do wniosku ze to dla mnie fantastyczne doksztalcenie ....Wstrzymam sie .3mam kciuki
marta,teresa / 83.10.40.* / 2009-03-04 14:40
dam ci dobrą rade,słuchaj wszystkich wybieraj i decyduj sama.Ja ukończyłam kurs specjalisty do spraw kadr i płac.zeszło mi trochę ale nie żałuje, w czerwcu przystąpię do egzaminu i wiem jedno co się nauczę to moje.Ja też siedzę w domu i opiekuje się dziećmi i nie wyobrażam sobie fajniejszej drogi dokształcania.Człowiek uczy się samodzielności a to wiele. Więc popytaj jeszcze a później zdecyduj,kieruj się swoim rozumem
Paweł2222 / 83.2.35.* / 2008-09-22 17:05
U mnie jest taka sama sytuacja, czyli jak ja nie zapłace teraz za nieotwarte paczki to w końcu dzadzą mi spokój?
skomentuj

Najnowsze wpisy