Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Rozne rodzaje ubezpieczen.Doradztwo.

Rozne rodzaje ubezpieczen.Doradztwo.

Waclaw 30 / 87.205.40.* / 2009-09-24 21:01
Witam wszystkich. Mam do was parę pytan na temat roznych rodzajów ubezpieczen.I spraw zwiazanych z ubezpieczeniami.

1.
a) Chcialbym się ubezpieczyc. Przyposcmy mam wypadek zlamie sobie reke – które ubezpieczenie wyplaca mi pieniadze NNW,NW ??

b) Ide sobie ulica, ktos mnie zaatakuje bede się bronil i uszkode go, będzie żądał ode mnie pieniedzy czy Oc pokrywa takie szkody, lub jade na rolkach i nie wyhamuje i uderzę w auto porysuje je- Oc pokrywa takie szkody ? Lub zniszcze cos swiadomie Oc pokrywa koszty dewastacji ? Na przykład wkurzylem się na kolege i podpalilem mu auto ?

c) Źle się czuje, zachorowalem na jakas dziwna chorobe. Na przykład ukasil mnie kleszcz i podejzewam bolerioze. Badania są drogie. Są ubezpieczenia od zachorowania które refunduja badania, pobyt w klinikach, leczenie itd. ??

Czy istnieja takie pakiety połączone. Jakie firmy polecacie ? Taki pakiet.

Z tego co wyczytalem to potrzebowalbym ubezpieczenie Oc w zyciu prywatnym, NNW, ubezpieczenie zdrowotne.

2.Ubezpieczenie od Śmierci. Czy można kogoś ubezpieczyć bez czyjeś woli ??Tak zeby ta osoba nie wiedziala ze jest ubezpieczona. Lub po jego smierci mamy lub taty, rodzina która ma pelnoletnie dzieci mogla się utrzymac. Lub przeszla renta z ojca lub matki, na matke lub ojca, lub dzieci.
Wyświetlaj:
kal34 / 213.158.199.* / 2009-09-26 15:11
Wejdz na www.perfect.pl to sobie cos wybierzesz,gamoniu.
lezdrub / 79.185.84.* / 2009-09-29 00:18
kal34. Witam kolegę po fachu.
Kwestia tego czy on szuka dobrych ubezpieczeń, cz tylko kwadratowych jaj.
lezdrub / 79.185.89.* / 2009-09-25 23:24
A ile wypiłeś zanim te pytania zamieśćiłeś????
Waclaw 30 / 87.205.222.* / 2009-10-02 07:38
Ani jednego. W czym masz problem ?? Kto pyta nie bladzi ten kto nie odpowiada przeszkadza. Licze na odpowiedz.
Waclaw 30 / 87.205.222.* / 2009-10-02 07:40
I za chwile biore sie za przegladanie perfect.pl. Na prawde interesuja mnie odpowiedzi na moje pytania. Nigdy nie mialem doczynienia z ubezpieczeniami. A zauwazylem ze to bardzo dobra sprawa :)))))))))))))))).

Najnowsze wpisy