Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rozszerza się strajk służby zdrowia na Śląsku

Rozszerza się strajk służby zdrowia na Śląsku

Wyświetlaj:
mieszkaniec Kowar / 83.27.166.* / 2008-12-07 19:07
Przecież dr Witold Hołdys z Kowar został usunięty z Wojewódzkiego Szpitala w Jeleniej Górze za branie łapówek. Pisały o tym nawet "Nowiny Jeleniogórskie".
Aniaaaaaaa / 213.158.196.* / 2007-05-13 23:30
Dlaczego mamy szanować lekarzy...jak oni poprostu mają nas gdzieś?? Byłam z 5 miesięcznym dzieckiem w przychodni ale mnie nie przyjeli...bo mieli ten swój strajk[musialam latać po szpitalach]...to po cholere ja place z mężem skladki zdrowotne na tych złodzieji lekarzy...?? Złodzieje ciągle im mało...dajemy z męzem im 1400 zł miesięcznie...a teraz jak znowu podwyższą składki to co mam płacić 3000 a sama zarabiać na siebie 1000 zł...to jest poprostu skanadl.Można zrozumieć wszytsko ale bez przesady...oni już zaczynają się cenić jak prezesi czy dyrektorzy.Zaniedługo to wogle będą chcielki mieć zarobek jak prezydent. hmm..Religa naprawde jest kiepskim ministrem.
A.Czachor / 213.17.170.* / 2006-06-20 08:57
Szanowni lekarze śląscy -
otrzymaliście obietnicę bardzo znacznej podwyżki uposażeń od października. To jest to na co rząd może sobie pozwolić. Jest wiele grup pracowniczych, które chciały by uzyskać taki sukces - 30 %. Dlaczego nadal siejecie wiatr - chcecie wywołąć burzę?. Dajecie sie wpuszczać w polityczne maliny tym, którzy chcą unieważnić wyniki ostatnich wyborów.
Rząd nie wytwarza dóbr - on je tylko dzieli. Wskażcie - komu zabrać, aby wam dać?
Nie rozkołysujcie tej łodzi, ja też w niej siedzę, a burza huczy wkoło nas. Przerwijcie ten strajkowy szantaż.
Z należnym powazaniem - Andrzej Czachor
med+ / 83.30.99.* / 2006-06-14 23:33
ZOZ-y w 2007r dostaną więcej pieniędzy , ale zobowiąznia narzucone tytułem monopolu NFZ to pewnie o te 30 % większe. Pozatem czas już liczyć te 30 % rzekomych podwyżek to tylko ok. 18% netto na rękę a to prz y pensji zasadniczej 1500 mzł wynosi ok. 270 zł miesięcznie. Pacjenci szykować grubsze koperty!!!!!!!!!!!Porozmawiamy gdy upoosażenie lekarza będzie sie zaczynało od 3550 zł wzwyż a specjalisty od 7000 zł.

Najnowsze wpisy