Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rozszyfrowaliśmy jedną z niespodzianek szykowanych przez PiS Platformie. Będzie to prawdopodobnie próba powiązania bliskich współpracowników Tuska z opisywanymi w prasie aferami gospodarczymi.

Rozszyfrowaliśmy jedną z niespodzianek szykowanych przez PiS Platformie. Będzie to prawdopodobnie próba powiązania bliskich współpracowników Tuska z opisywanymi w prasie aferami gospodarczymi.

Wyświetlaj:
kasek / .* / 2005-10-08 23:56
jak to dobrze że ci z platformy nie wygrali -ten "pazerrrrny"twen "co śmierdzi[nicea albo śmierć]ita"zastępczyni" zyty {zyta o wszystko pyta}chcieliby rządzić a tak naprawde to rękę na wszystkim trzyma ten"gospodarczy szpieg"-olechwski ktory znowu pracuje dla "ocego wywiadu"-viwendi-z francji-PTCERA według mnie oni-ta opirwsza trojka powinna nazjpierw zgłosić się do logopedy a potem wypowiadać się w mediach
Tosia / .* / 2005-10-06 23:01
A mnie podobała się wypowiedż Marka Borowskiego , że w I turze trzeba się kierować sercem , natomiast w II -rozumem , i to ,że serce ma się po lewej stronie. Dobre - prawda? Marek Borowski to prawdziwy polityk , który na pewno będzie najlepszym mężem stanu. Kultura , wykształcenie , autorytet , świetny kontakt z ludżmi o każdym poziomie wykształcenia . Mnie ujmuje tym , że podczas każdej debaty telewizyjnej bądż radiowej zawsze do niego należy ostatnie słowo i to on kończy program ,nie redaktor. Nie pozwala sobie przerywać , kiedy mówi i nie milknie w pół słowa. To jest gość z klasą . Nie bawi się w żadne potyczki słowne ani skandale , bo zna swoją wartość. Bardzo go szanuję, gdyż jest urodzonym politykiem .
Marta / .* / 2005-10-06 08:44
Prześwietlać , prześwietlać i jeszcze raz prześwietlać , a nie kadzić na zamówienie. PO- polityków widać na bilboardach , których nie ma kto sprzątnąć . Jednak, kiedy mają stanąć do debaty o przyszłym kształcie Polski , uciekają jak diabeł przed święconą wodą. A może Gożdzikowa na prezydenta? Jest znana , ma wielkie szanse. O wiele większe niż inni kandydaci.
Zmęczony / .* / 2005-10-05 11:14
Nie podoba mi się kampania Kaczyńskich, jego listy do proboszczów, sztuczki z drukowaniem przed wyborami za państwowe pieniądze ulotek dla Warszawy odnosnie tego jakie on to wspaniałe rzeczy zrobi (ciekawe kiedy jak pójdzie na Prezydenta) itd. Tusk nie ma charyzmy, ale stara się nie używać tanich chwytów nie obiecuje 3 mln mieszkań co z góry wiadomo niemożliwe jest do zrealizowania. Kaczyński obiecuje że nikt z kraju nie będzie uciekał, ależ po tych wyborach wyjedzie jeszcze więcej wykształconych ludzi. Mam dość rozdawnictwa przykład; kiedyś siedziałam w komisji stypendialnej dla biednych według dochodu. Najwięcej kasy trafiało do dzieci lekarzy i właścicieli firm co to wykazywali 100-200 zł dochodu miesiecznie, dzieci emerytów nic nie dostawały bo było 400-500 zł na osobę i tak to widzę rozdawnictwo i znikanie pieniędzy, każda ulga to pole do kombinowania. I Kaczyński w tej kampanii kombinuje jak umie i pewnie wygra. Mnie tu jednak nie będzue kończę już rozmowy w Anglii o pracę na dobrym stanowisku za dobre pieniądze i uciekamy do normalności.
JM / .* / 2005-10-01 19:49
Straciłam czas na przeczytanie tego artykułu. Mam wrażenie, że autor świetnie opisał reklamę Plusa „..taki mix czy coś..” Pozdrawiam
www / .* / 2005-09-28 10:54
Drogi Panie!Dziwi mnie Panska wstrzemiezliwosc, brak checi 'oceny' P.Kaczynskich i P.Tuska. Czemu nie zachowal Pan takiej postawy wzgledem P.Cimoszewicza, ktorego atakowal Pan i Panski koledzy po fachu bez zenady. Wtedy to byla dobra obywatelka postawa. Przeciez dobrze Pan wiesz co reprezentuja soba Panowie K+T. Boisz sze powiedziec prawde? Ale Pamietaj Pan, iz 'kto mieczem wojuje ten od miecza ginie'.Pozdrawiam
Leszek / .* / 2005-09-25 20:11
Jestem z Martą. Mam dość patrzenia na te same gęby. Spróbujmy inaczej, niczym nie ryzykujemy. Zagłosujmy na Korwina lub Leppera, nie śmiem wspominać o Giertychu.
Kszyho / .* / 2005-09-23 21:02
Wladza to jak alkoholik, który sprzedaje wszystko by tylko upijać się władzą jak alkoholem. Kolejne ekipy nie wypracowały długoletniej strategii rozwoju kraju.Upojone władzą rządy biegają od słupa do słupa ,niczym zawiany pijak.Naród-rodzina,biednieje.Popatrzcie na zawsze te same twarze i metody walki o te resztki do sprzedania z domu. Objawy typowe dla choroby alkoholowej,wiem bo dla gorzały zrobią wszystko, każde kłamstwo,podłosć,sprzedadza wszystko,by zaspokoić głód władzy, przepraszam alkoholu,ZAGLOSUJCIE ZGODNIE Z WLASNYM SUMIENIEM
Marta / .* / 2005-09-23 09:04
Szanowny Autorze. Przecież od lat , a szczególnie w ostatnich tygodniach śledziliśmy , jak Pan to nazwał " zdziczenie życia politycznego" , " szukanie haków na przeciwników". Rozumiem , że , według Pana ( a może się mylę) , na Cimoszewiczu można wieszać psy , a na panu Tusku i jego kryształowej postawie nie? Kaczyńscy też nie lepsi , co niebawem , w wyniku podkopów się okaże . Mądre polskie przysłowie mówi , że "gdzie dwóch się bije , tam trzeci korzysta". Jeszcze nie wiemy , kto to taki . Moim zdaniem za dużo Tuska i Kaczyńskich dookoła. Gdzie spojrzeć - oni. Zero logicznego programu , mówią to , co poszczególne grupy społeczeństwa chcą usłyszeć , czyli otumaniają .Wierzę w rozsądek nas , wyborców . A danie po łapach PO i PiS-owi nie zaszkodzi . Sondaże ? - można je o kant dupy, za przeproszeniem , potłuc. One są też pewną formą reklamy kandydatów.
Marian / .* / 2005-09-22 22:17
Panie W.N, dla mnie liberalizm to A.Smith i jego poglądy, poglądy i działania jakich brakuje Polsce jak powietrza nie wspominając o UE, nie bardzo zatem rozumiem co ma z liberalizmem gospodarczym wspólnego religia, homoseksualizm, aborcja? a może nie o takim liberalizmie rozmawiamy?
tak.aborcja / .* / 2005-09-24 09:54
Szanowny MarianieCzy dla Ciebie liberalizm to tylko pojmowanie w ten sposób gospodarki?Liberalizm nie musi być gospodarczy może być również światopoglądowy.
Dziki / .* / 2005-09-29 09:32
mylisz liberalizm światopoglądowy z "postępowością". "Postępowość" jest zbitkiem haseł które ostatnio są po prostu trendy. Liberalizm przyznaje każdej jednostce prawo do decydowania o SWOIM życiu w kwestii obyczajowej czy światopoglądowej. Zatem daje również prawo do tak zaściankowych decyzji jak seks tylko z jednym partnerem w dodatku przeciwnej płci ;-) . Natomiast "tak dla aborcji" nie jest przejawem liberalizmu, gdyż jest to de facto decyzja dotycząca życia innej osoby, w dodatku fundamentalna. .
W. N. / .* / 2005-09-22 20:53
Matko. Czy wam wszystkim pisarczykom z mediów juz rozum odebrało? Mam dość we wszystkich mediach tego az do bólu przedstawiania Tuska jako człowieka najlepszego. Dla mnie wybór między Tuskiem a Kaczyńskim to jak wybór miedzy cholerą lub ospą. Żaden z nich nie jest święty a obaj są od początku naszego demokratycznego państwa. Kaczyńscy jednak coś starają się zrobić a Tusk? Toż to chłopiec z piaskownicy na wysługach innych. Czasem myśle że to dziecko z KLD jest dalej dużym chłopcem za którym stoją silniejsi wyżeracze. Tusk to KLASA PRÓŻNIACZA - sam się tak nazwał. Żaden z niego liberał. Jeśli jest takim liberałem to dlaczego nie powie jaki ma stosunek do religii w szkole, do aborcji i homoseksualistów. Grób milczenie. Wiadomo Rokita za nim stoi ten od konkordatu i Suchockiej. Nie wolno było im jako odwołanyrząd podpisywać konkordatu. Więc ci panowi nie stanowią dla mnie jakichkolwiek zasad. Raczej kwasy. A Kaczyński - po nim wiem czego sie spodziewać - bedzie jak było tylko śmieszniej. A do tego ideologicznie z Rydzikiem w tle. Wszak to ludzie PO zdmuchneli Cimoszewicza - jak dziś wiadomo bez podstw. Więc sie niech nie dziwią że takimi samymi metodami chce ich zdmuchnąc Kaczyński. Podsumowywując - rzygać mi się chce na to wszystko. Chodzi nie o ojczyzne ale o KASĘ.
logo / .* / 2005-09-26 14:39
To nie chodzi o kase ale o doze ROZWAGI jako TESTU naszego ROZSADKU !Chcesz oceniać Tuskiego na podstawie jego prywatnych opini a nie tego że Polityka tego kraju to wspólna DOZA ROZWAGI którą musimy my wypracować z nim RAZEM aby wreście przerwać UPROSZCZENIA MYSLENIA POLITYCZNEGO a nie pozostawiać TO jako DOZE WSPóLNYCH OCZEKIWAń.On nie może odpowiadać za INNYCH z jego KLUBU za machlojki jeżeli robili, Tak nie można upraszczać odpowiedzialności. Co innego jeżeli On sam bezpośrednio uczestniczył i wyciągał korzyści Osobiate- to jest Dyskfalifikacja.Jak mówi przysłowie : gdzie się dwóch bije tam trzeci korzysta- czyli niema tego złego co by na dobre nie wyszło dla nas wszystkich!!!!
wrk / .* / 2005-09-23 09:03
I co dalej? Jeśli sądzisz, że przy kaczyńskim bedzie śmieszniej to się grubo mylisz. Toż to super aferał od Telegrafu i innych przekretów. Buzek pozwolił mu wyczyścić swoje kartoteki gdy był ministrem sprawiedliwości i teraz udaje dziewice orleańska. Masz rację,że za Tuskiem stoi psychol Rokita i dlatego będę mimo wszystko głosować na SLD. Może po odsunieciu Millerów, Oleksych i innych Długoszy będą lepsi. Ci którzy się rwą dziś do władzy nie pozbyli się nikogo ze skompromitowanej ekipy AWS.
Jola / .* / 2005-09-22 17:58
aby udal sie w kolejke po wlosy bo po rozum juz za pozno.
Henio / .* / 2005-09-22 17:37
Wejdź na www.demokraci.pl podane są sprawy prezydentury m.W-wy
eryk / .* / 2005-09-22 14:00
Większość sił skupią na rozliczaniu itp. , może kilka procent energii zostanie im na zajęcie się aktualnymi sprawami państwa i problemami gospodarczymi
Alek / .* / 2005-09-22 17:57
jak Rokita i jedo wsolnicy obalili najlepszy rzad III Rzeczposoplitej czyli rzad Olszewskiego. Przestaniez gadac glopoty jesli zrozumiesz co zrobil Rokita.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy