Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rozwiązanie Sejmu już w piątek?

Rozwiązanie Sejmu już w piątek?

Money.pl / 2006-03-20 15:19
Komentarze do wiadomości: Rozwiązanie Sejmu już w piątek?.
Wyświetlaj:
AntyPIS / 83.19.104.* / 2006-03-20 18:51
Zastanawia mnie fakt traktowania przez PIS wyborów parlamentarnych jako zawodów sportowych i próby sił do których boi się przystąpić sflustrowana PO. Chyba sam PiS byłby zdziwiony gdyby PO chciało teraz wyborów. Niech PiS się skompromituje to reszty. Tak wysoko się wspieli że jak spadną to się już nie podniosą. he he!
Bernard / 83.30.88.* / 2006-03-20 17:54
Wiedząc, że większość w sejmie posłów boi się nowych wyborów można bezkarnie składać takie wnioski, aby potem powiedzieć: "Widzicie my chcieliśmy wyborów, ale Oni się bali oceny wyborców". To bardzo wygodna pozycja. Ale jeżeli wybory mają kosztować coś około 300mln. to ja jestem, przeciw bo wolałbym, aby taka kwota została przekazana na ratowanie życia tym chorym Polakom szczególnie dzieciom, które umierają, bo NFZ nie ma pieniędzy na kosztowne lekarstwa i drogie operacje.
lopez / 193.201.167.* / 2006-03-20 15:19
chyba się nie uda za dużo w Sejmie DIETETYKÓW, co to nic nie robią, a kasę biorą, więc rozwiązania nie bedzie nawet jak PiS złoży taki wniosek...
soma / 2006-03-20 21:15
Przed przyjazdem Papieża do naszego kraju,absolutnie żadne wybory. Słuchać i oglądać ten bełkot kandydatów tohorror.

Najnowsze wpisy