Forum Polityka, aktualnościKraj

Ruch Palikota i Wolne Konopie za legalizacją marihuany

Ruch Palikota i Wolne Konopie za legalizacją marihuany

Wyświetlaj:
aleś / 212.33.78.* / 2011-11-26 12:56
Z całego kota w "paliworku" zostały tylko kabotyńskie miny i pozy oraz coraz bardziej absurdalne żądania!
Show Men / 178.36.62.* / 2011-10-08 20:59
Jestem jak najbardziej za jesli chodzi o marihuane!
grubazz / 87.207.193.* / 2011-10-07 09:40
no i taka inicjatywa w koncu ktos zrozumial ze mery nie zabija, a jak ja to okresle umila czas i karanie za jej posiadanie jak dla mnie mija sie z celem peace.
DIOOODA / 213.108.11.* / 2011-10-05 21:17
buhaj nic sie nie znasz . maruhuana to nie to samo co twarde dragi !!
fvvgre / 89.76.149.* / 2011-09-22 12:46
mlodzież** Przepraszam, literowka
Buhaj / 2011-09-22 13:41
Najpierw ruch Wolne konopie a później ruch wolna heroina!!
fvvgre / 89.76.149.* / 2011-09-22 12:45
Do niektorych to nie dociera nawet pisane duzymi literami. Palikot ma racje... Legalizujac narkotyki miekkie zmniejsza szara strefe. Opodatkuje sie tak jak i inne produkty i budzet panstwa jeszcze na tym zarobi. Bardzo czesto mlodziesz siega po marihuane wlasnie w mysl zasady: To co zakazane najbardziej kreci. Trzeba zajac sie profilaktyka, edukacja, pomoca psychologiczna dla ludzi z problemami. Jak ktos jest spelniony w zyciu to nie siega przeciez po marihuane czy ciezsze narkotyki, niezaleznie od tego czy sa legalne czy nie...
Maciej Kowalski - nr 7 na liście Palikota w Gdańsku / 0.0.0.* / 2011-09-22 07:54
Pełna mobilizacja, głosujemy za legalizacją, nr 7 na listach Palikota! http://www.facebook.com/wolnekonopiegdansk
mattttt / 195.205.94.* / 2011-09-17 12:16
Głosuje na Palikota !! nie chce isc do wiezienia na 3 lata za lufke marihuany to jest chore!!! zmieńmy Polske na lepszą!!!
(@) / 89.79.218.* / 2011-09-17 21:47

deklarują poparcie dla legalizacji marihuany.

Żeby prezerwatywy robili lepsze Panie Palikot, bo spadają.
ja_wiem. / 94.237.74.* / 2011-09-18 16:12
To kwestia rozmiaru... Palikot temu nie winien, po prostu kupuj mniejsze i będzie ok ;)
szefu13 / 178.73.49.* / 2011-09-16 21:14
Według mnie nielegalne dopalacze i narkotyki, a legalny alkohol i tytoń, to jest sprzeczność sama w sobie. Obnaża ona naszą słabość jako społeczeństwa godzącego się na takie prawo i obłudę tych, którzy takie prawo ustanowili. Bo jeśli nie chcemy w kraju szkodliwych substancji, to należy konsekwentnie zdelegalizować też tytoń i alkohol, a kto wie, czy nie kawę i herbatę? A jeśli dopuszczamy szkodliwe dla zdrowia i uzależniające substancje, to należy dopuścić też narkotyki i to wszystkie. I nie oszukujmy się, że to istotnie wpłynie na ich konsumpcję. A przynajmniej może nad tym będzie kontrola państwa przez jakiś monopol jak w przypadku alkoholu. Ja na przykład nigdy nie zażywałem żadnych narkotyków i nie planuję zażywać niezależnie od ich legalności. Ludzie sięgają po narkotyki nie dlatego, że one są legalne, tylko dlatego, że mają problem ze sobą, który ich pcha w tym kierunku. Jeśli już mamy z czymś walczyć, to walczmy z przyczynami, a nie ze skutkami.
Poza tym walcząc z uzależnieniami można popaść w błędne koło, bo weźmy na przykład to, że można zostać pracoholikiem. To co? Zabronić ludziom pracy? A proszę bardzo!
Podobno wolność i demokracja polega też na tym, że każdy ma prawo sobie zrobić tak źle, jak mu się podoba.
buc_pucybut / 2011-09-16 18:19 / Tysiącznik na forum
Janusz szukasz dna ale ty już sie nie odbijesz
Natter2 / 2011-09-16 18:04 / Tysiącznik na forum
Palenie tytoniu jest szkodliwe , nie ma co do tego żadnych watpliwości.Widziałem jak chorzy umierają na raka płuc i rozedmę ta ostatnia to chyba jedna z najgorszych chorób wywołana paleniem.Co do skutków palenia konopi to,niewiele o tym wiem ale napewno takiego spustoszenia w organiżmie nie powoduje.Inna sprawa Policja i sądy są i tak niewydolne legalizacja konopi to kilkaset spraw mniej dla policji i sądówNależałoby podjąć próbę zalegalizowania konopi na dwa lata i przeanalizować skutki
Botycki / 0.0.0.* / 2011-09-22 08:36

legalizacja konopi to kilkaset spraw mniej dla policji i sądów

ale za to zastrzyk finansowy dla gospodarki , szczególnie rolnictwa. Inna rzecz, że gdyby teraz Tusk wygrał wybory to zalegalizowałby marihuanę jak nic, bo to juz sprawdzona metoda. Ruscy poczawszy od roku 194powiedzmy8 skutecznie (no, prawie skutecznie) otumanili polski naród samogonem na całe dekady. Tusk jest gotów ta sama metodą ogłupiać swój naród, po to żeby nim łatwo manipulować, tyle, że za pomoca innego narzędzia (w tym wypadku marihuany). Naćpane barany chętnie będą popierały swego ciemiężcę. Przy okazji: Kto wie, czy własnie Castro tak nie ogłupia Kubańczyków przez całe dekady. Jeżeli tak jest, to Tusk ma świetny, bo skuteczny wzór do nasladowania.
elwira928 / 157.158.182.* / 2012-05-30 23:57
Myślę iż Pan Palikot i reszta pomysłodawców legalizacji Marihuany dobrze skalkulowali ile to może przynieść Korzyści Ruchowi Palikota ,po 1 poparcie Narkomanów ,po 2 zapewne gram maryśki słono by kosztował jako legalny myślę około 100 w tym podatek 70 % to jaki zysk dla naszego wspaniałego RZĄDU następny pomysł ogłupienia coraz większej rzeszy młodych Polaków i manipulacji nimi ,ale to nie wszystko marihuana uzależnia sięga się po coraz większe dawki ,następny krok twarde narkotyki ,więc może Metaamfetamina lub R S D asortyment jest bogaty z czasem młodzi wyjdą na ulicę i poproszą o legalizację twardych suplementów diety Narkomana bo tak pewnie je nazwą aby uprościć Legalizację .Opinie zwolenników towaru są korzystne dla pana Palikota nie zły Elektorat cóż dodać .Polityk wykształcony na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim , Dobry Filozof przyznam że podziwiam ,to tyle na temat pana Palikota .Pozostaje sprawa legalizacji ,mamy je w sklepie wiadomo dzieci 13,15 może 11 letnie będą podbierały rodzicom kasę aby spróbować tego co było zakazane. Mówią o tym Ośrodki Odwykowe dla małoletnich uzależnionych dzieci ,proszę udowodnić że oni nie istnieją ,kupują tanie wina ,piwa mimo że są dozwolone od 18 lat,to dlaczego spodziewa się pan Palikot że te dzieci nie sięgną po legalną marihuanę .Winą obarczy się nie odpowiedzialnych rodziców .Drogi panie Pośle czy chciał by Pan aby pana dzieci sięgnęły po ten narkotyk ,czy zapali Pan skręta razem z swoim dzieckiem i powie że to jest zdrowe i poleci jako lek stosowany i polecany przez medycynę, jak to pan potrafi mówić w obronie pomysłu legalizacji jeśli tak to proszę ,przepraszam że użyłam takiego argumentu bo boli gdy moje dziecko cierpi ,ale inne mogą prawda .Proszę przejechać się po Ośrodkach Odwykowych dla uzależnionych i zapytać od czego zaczęli swoją podróż do nałogu. Błagam niech Pan to zrobi, a potem zdecyduje Pan czy zalegalizować czy nie. Odnośnie stosowania tej substancji w lecznictwie proszę o potwierdzenie tego faktu przez Profesorów medycyny, a jeśli nawet to takie substancje mogły by być dostępne to wyłącznie na receptę za zgodą lekarza. Kończąc pozdrawiam serdecznie wszystkich. Elwira
mhfyutd / 195.74.79.* / 2011-09-17 07:11
palenie powoduje rozedmę, a palenie marihuany nie? Coś mi się wydaje że to teoria stworzona na własne potrzeby.
Czyżby? / 94.237.74.* / 2011-09-18 16:22
Nie wiem jak z rozedmą, ale co do raka płuc to istnieją badania kliniczne na ten temat:
http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2006/05/25/AR2006052501729.html
Wacuś Młody Typek / 83.29.15.* / 2011-09-16 18:01
No to jak nic będzie koalicja Palikota z Pawlakiem -- Pwalak zajmię sie produkcją i dopłatami, a Palikot dystrybucja -- w kazdej stodole bedzie bunga-bunga a za stodoła jaranko . Żaden LEMING nie bedzie o suchym pysku chodził

Najnowsze wpisy