Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ruszyła olejowa komisja śledcza

Ruszyła olejowa komisja śledcza

skomentuj
Wyświetlaj:
robert / .* / 2004-08-02 09:26
dajcie pkn kulczykowi i innym "OLIGARCHĄ" naszego bogatego państwa - a za chwilę stworzą okrągły stół 2 ibędą grali między sobą w pokera o pozostały majątek. historia lubi się powtarzać - proponuję wydzierżawić od francuzów GILOTYNĘ i ludu drogi na barykady i do dzieła.
Krzysztof Kałębasiak / .* / 2004-07-27 22:18
Nie no, panie Rafale, przeciez litr tej cennej cieczy wychodzacy z rafinerii kosztuje mniej niz polowe tego co na stacji paliwowej.Cena rosnie, bo "panstwo" sobie tego zyczy.Wielu Polakow myslalo, ze po obaleniu komuny beda zyli w wolnym swiecie. Ech, wolny swiat jest ciagle za oceanem.Znajomy z USA donioosl, ze ostanio placil z litr 1.79 zl, a znajomy z Kanady tez ok. 2 zl/litr.Do tego srednie zarobki tam, a tu.....To kolejny przyklad bezsensownej polityki naszych okupantow.
wrafal / .* / 2004-07-28 17:19
akcyza robi swoje, a zmowa cenowa swoje...wzrost cen z tytułu wzrostu fiskalizmu miesci w pierwszych 50% o ktorych pisalem... w Polsce nie ma konkurencyjnego rynku kurtowego paliw - gdyby powstała giełda towarowa z prawdziwego zdarzenia , gdyby nie blokowano powstawania zagranicznych terminali przeladunkowych...sytuacja powoli staje sie podobna do sytuacji telefonii stacjonarnej... monopol wynosi cenę do granic przyzwoitoscii tak jak w telekomunikacji telefonia mobilna jest pewnym wciąż słabym antidotum - tak samo w swiecie paliw taką rolę próbuje pełnić gaz...
Q / .* / 2004-07-27 13:11
Ciekawy jestem jak długo będzie można trwonić środki z prywatyzacji na wydatki socjalne, przecież emerytury trzeba płacić cały czas, a prywatyzować bez końca się nie da.
skomentuj

Najnowsze wpisy