Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rutkowski i kradzież luksusowego mercedesa

Rutkowski i kradzież luksusowego mercedesa

Money.pl / 2006-08-17 12:43
Komentarze do wiadomości: Rutkowski i kradzież luksusowego mercedesa.
Wyświetlaj:
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-08-18 14:51
To zaczyna być widoczne jak na dłoni! Aby zniszczyć Rutkowskiego wystarczy posądzić go o absurdalną kradzież na podstawie "wspomnień" innego detektywa. Wg mnie jest to część zemsty, za m.in. jego wcześniejszą negatywną opinię przed TVN pod adresem policji i prokuratury z Katowic (sprawa sprzed kilku miesięcy). Nikt przy zdrowych zmysłach (a detektyw jest takim człowiekiem) nie będzie ryzykował dobrej opinii dla uzyskania marnych kilkuset tysięcy złotych, gdy ma w perspektywie wieloletniej działalności grube milony! Jestem pewien, że Pan detektyw Godlewski powiedział tylko pół prawdy. Widząc bowiem możliwość wejścia "na rynek konkurenta" i jego wykluczenie ( w tej sytuacji zdyskredytowanie Rutkowskiego i jego działalności to dziecinnada) skrupulatnie skorzystał z tego. Dla jasności sytuacji dodam, że nie jestem wrogiem policji i prokuratury, tylko jej skorumpowanych pracowników i źle pojętej solidarności wewnętrznej! Komu Rutkowski aż tak "nadepnął na odcisk" (albo zagroził swoją działalnością), że z taką łatwością sięgnął po "takie instrumenty władzy"?
sc / 195.82.184.* / 2006-08-17 12:43
Teraz to huzia na Juzia... pewnie Pan Jerzy nie chciał zapłacić za odzyskanie wozu, a potem się zdziwił że mu Krzysiu wozu nie chce wydać....
dari1 / 83.25.238.* / 2006-08-18 12:34
I bardzo dobrze, że nie chciał zapłacić, a co masz inne zdanie?

Najnowsze wpisy