Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rybka zwana pożądaniem

Rybka zwana pożądaniem

Money.pl / 2006-07-11 19:11
Komentarze do wiadomości: Rybka zwana pożądaniem.
Wyświetlaj:
Znacznik / 2006-07-12 00:21 / Niestały i niewierny forumowicz
Widze ze znowu zaczely sie tu modly o spadki, ktos wysiadl dawno temu i teraz sie denerwuje ze inni dalej jada. I kolejny raz magiczne daty. Pamietam ze ostatnio Ben mial zatrzasnac nasza gielda i cos nie wyszlo. Ale o tym wszyscy zapomnieli i czas na nowe daty.

Milej nocy.
brydzia / 2006-07-11 22:57 / 10-sięciotysiącznik na forum
SAMURAJ - BEZ URAZY ALE CO TY ZA BZDURY PISZESZ
Pan Socha który był ministrem skarbu doprowadził do rozkwitu giełdy -oczywiście w rządzie Belki
Mam Ci wymieniać spółki które wprowadzili na giełdę i rozpowszechnili ją w świadomości wielkiej liczby Polaków
Jako pierwszy z rzędu podam PKO BP czy PGNiG
Lex / 2006-07-11 23:55
Czy ktoś wie kiedy jest IPO Rosneftu?? Strokuś pisałeś kiedyś o tym, może wiesz coś więcej
samuraj jack / 2006-07-12 00:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
http://money.cnn.com/2006/07/08/markets/ipo/rosneft_reut/index.htm

pozdrawiam
samuraj jack / 2006-07-11 23:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Spokojnie Brydziu...

1. Podatek Belki kto wprowadził?
2. Giełda rozwijała się w miarę naturalny sposób - na miarę możliwości naszego kraju.
3. Ile czasu trwa przygotowanie prospektu i wprowadzenie na giełdę dużej spółki typu PKO BP? Poczekajmy... i po owocach oceniajmy. Nie ma sensu ślepe walenie - tylko dlatego, że Kaczyński kiepskie medialnie (tzn. w części mediów) nazwisko nosi.
4. Zaręczam Ci, że o wiele więcej dla rozwoju giełdy w świadomości Polaków zrobiono w czasie prywatyzacji Banku Śląskiego (nie wiem, czy pamiętasz)? Przy okazji zrobiono na tej prywatyzacji niezły numer.
5. Co do prywatyzacja PZU - jednym z winnych tego, że PZU nie ma na giełdzie jest Pan Belka, który pracował w fimie doradczej pracującej dla BIG Banku Gdańskiego (obecnie Millenium) i był powiązany z PZU. GRAŁ NA DWA FRONTY. Później sprawa zatrzymania prezesa Modrzejewskiego etc. Jeżeli chcesz się dokładnie z tym zapoznać, poczytaj sobie artykuły prasowe w netu i/lub protokoły z posiedzeń komiski ds. PZU.

Reasumując - myślę, że lepiej oceniać poliyków po tym, co zrobili, a nie po tym jakie nazwiska noszą czy jak ich w mediach przedstawiają
brydzia / 2006-07-11 23:21 / 10-sięciotysiącznik na forum
nie przekonałeś mnie wcale
jeżeli wolisz rząd z Jasińskim i Kochanowskim jako prezesem orlenu to gratuluję
ja nie lubię ani Kaczyńskiego , ani Belki , ani żadnego innego , ale cenię ludzi mądrych i akurat ekipa Belki to byli młodzi mądrzy ludzie ,
o ile wiem to ugoda z pzu była za Belki gotowa , tylko opozycja nie pozwoliła
brydzia / 2006-07-11 23:27 / 10-sięciotysiącznik na forum
A i jeszcze przeczytałam , w Macedonii wybory wygrała prawica i wprowadza od przyszłego roku podatek liniowy
12% a za rok 10% i to są mądrzy ludzie a nasz Kaczyński to socjalista
samuraj jack / 2006-07-11 23:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
1. Co do Belki - nie mam na myśli jego udziału w redagowaniu ugody, ale jego udział (w podwójnej roli) w sprzedaży akcji PZU BIG Bankowi Gdańskiemu
2. Którzy to młodzi ludzie z ekipy Belki to mądrzy ludzie?
3. Co do Kaczyńskiego to fakt, jest socjalistą; absolutnie nie odpowiadają mi poglądy socjalistyczne; i tu pytanie - jaką partię firmował rząd Belki?
4. Sprawowanie władzy w państwie oznacza wywieranie wpływu/wydawanie decyzji nie tylko w sprawach gospodarczych (oby tych był jak namniej), ale również w szeregu innych dziedzinach.
5. Co do podatku w Macedonii... to świetnie, że wprowadzają tak niski podatek. Choć byłoby jeszcze lepiej, gdyby wprowadzili zryczałtowany podatek osobisty. Ten jeszcze mocniej pobudziłby gospodarkę.
6. Jak wnoszę z Twej wypowiedzi, masz poglądy liberalne. I jednocześnie piszesz o mądrych ludziach z ekipy Belki.
Gdybyś była łaskawa powiedzieć, która partia w Polsce jest wg Ciebie najbardziej liberalna. Które partie za granicą mogą stanowić wzór liberalnego podejścia do gospodarki? Których ekonomistów liberalnych spoza Polski sobie wysoko cenisz?
samuraj jack / 2006-07-11 22:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
To na serio...
Nie wykluczam, że przełomowy może być bodajże 19 lipca br.
Masz maila?

pozdrawiam
Lex / 2006-07-11 23:54
Czy ktoś wie kiedy jest planowane IPO Rosneftu??
samuraj jack / 2006-07-12 00:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
http://money.cnn.com/2006/07/08/markets/ipo/rosneft_reut/index.htm

pozdrawiam
clever81 / 2006-07-11 21:23 / Tysiącznik na forum
USA wyszło z dołka bo byli juz mocno czerwoni.
Gratulujemy moze to cos da bo dygam sie jutra.
doktórka / 83.20.15.* / 2006-07-11 21:33
a ja uważam, że ten tydzień będzie jeszcze na plusie, może jeszcze jutro malutki minusik od rana. Szerszy rynek ma jednak chyba ochotę dołożyć się do wzrostw.
brydzia / 2006-07-11 22:02 / 10-sięciotysiącznik na forum
wiesz co jak patrzę na szeroki rynek to obroty są po 10 tys.
zł, np. grajewo i inne podobnie
osesek / 2006-07-11 21:45 / Pan Tysiącznik
Dobrze kombinujesz.
Pan Bernanke tak skutecznie zdusił inflację w USA, że należy spodziewać się translokacji kapitałów na rynki oferujące większy zysk.
Spodziewam się wzrostu wartości PLN i zwiększonych zakupów na GPW. Już od przyszłego tygodnia.
samuraj jack / 2006-07-11 22:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Pan Bernanke nie zdusił jeszcze inflacji. Istnieją tylko różne wyniki różnych ankiet, które dają sprzeczne sygnały co do presji inflacyjnej.
brydzia / 2006-07-11 21:55 / 10-sięciotysiącznik na forum
ale z tego co piszesz to oni mogą wejść tylko w wig 20
lub wig 5
doktórka / 83.20.39.* / 2006-07-11 22:24
Możliwe że narazie tak,ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy też . Jest takie stare przysłowie Tak krawiec kraje
jak mu materiał daje
osesek / 2006-07-11 21:59 / Pan Tysiącznik
Nie można wykluczyć
osesek / 2006-07-11 21:47 / Pan Tysiącznik
Kto wie czy napływ kapitałów na GPW nie zbiegnie się z ogłoszeniem zasad połączenia BRS z IPX .
doktórka / 83.20.39.* / 2006-07-11 22:28
No to pewnie długo byśmy musieli czekać , bo nie chce mi się wierzyć aby to połączenie było prędko.
A2 / 2006-07-11 20:38 / Spekulantka
Odetchnelam z ulga))) ufff ,Pan Prezydent jest zdrowy)))))))Rano czytalam , ze nawet sex moze go zabic))))))
doktórka / 83.20.39.* / 2006-07-11 22:32
A ja sobie tak wymyśliłam,że może to jakiś fart że mamy bliżniaki u władzy. W końcu co dwa to nie jeden. Może teraz wszystko będzie podwójnie.
avi / 2006-07-11 22:42 / portfel / Bywalec forum
byle nie podatki :-)
doktórka / 83.20.39.* / 2006-07-11 23:06
Oczywiście oprócz podatków
brydzia / 2006-07-11 21:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
oni sprawiają wrażenie jakby żyli w innym świecie
ja już wolę prezydenta raz na miesiąc niż ciągłe ich potknięcia
dzień bez ośmieszenia prezydenta przez swoich współpracownikow dniem straconym
z tym Kochalskim tak piszą na pulsie
osesek / 2006-07-11 21:02 / Pan Tysiącznik
co to jest sex ?
pchelek / 83.31.235.* / 2006-07-11 21:26
sex = bliźnaki jednojajowe u Steru władzy - to taaaaaaaaaaaaaak podnieca -
mari / 2006-07-11 20:16 / Achi
cały zarząd biotonu to banda spekulantów:-)teraz po zakupie takich pakietów będą pompować biotka do nieprzytomności bo za rok muszą spłacić kredyty.(no chyba że są szaleńcami bo jedynie szaleniec albo spekulant kupuje takie balony.Prawdziwy inwestor nie rusza takich papierów).;-)))))piękny teatr.Dramaturgia na biotku lepsza niż u Szekspira.Tu insulina w mega ilościach zapowiadana,wszyscy myślą że to niemożliwe ,BALON ! patrzcie kiedy pęknie ,już pęka ,nie pękł,znowu jakieś zapowiedzi,to się nie może udać!NIEMOŻLIWE,zaraz musi cena spaść! spadła ale trochę za mało ;idzie do góry,nieee musi spaść przecież jest drogo niesłychanie.zarząd kupuje drogie papiery ciekawe co będzie dalej?? zapewne poleci na łeb na szyję.:-))))
Pozdrawiam wszystkich posiadaczy biotka.
art.pi / 2006-07-12 08:09
Widać insulina pomyliła im sie z adrenaliną. Hmmmm a może zaczeli produkcję nowej formy leku - adrenaliny - dla spragnionych emocji graczy giełdowych????? Pozdr ;)
avi / 2006-07-11 22:18 / portfel / Bywalec forum
a niech pompują ile wlezie- mnie to akutar na dobre wyjdzie.... i równiez nie uważam się za spekulanta- a jeśli przy nich mam też zarobić, to dlaczego mam z tego nie skorzystać- Tobie też polecam..... i odpuść sobie proszę tego typu uwagi, bo niestety większość z nas zapakowana jest w biotka, z tą różnicą , że MY zarobimy a ty NIE!!!
art.pi / 2006-07-12 08:07
Bioton poinformował ponadto, że prezes Biotonu Adam Wilczęga
nabył 1.693.150 praw poboru akcji serii G spółki.

211.650 praw poboru akcji nowej emisji kupiła też Barbara
Ratnicka-Kiczka, będąca członkiem rady nadzorczej spółki.

Również Sławomir Petelicki, członek RN Biotonu kupił 254.000 praw
poboru.
mari / 2006-07-11 22:39 / Achi
AVI ja już zarobiłem i zamierzam dalej zarobić.Pewnie że niech pompują,Czemu piszesz że niestety jesteś zapakowana w biotka?LUDZIE przecież w pierwszym zdaniu napisałem że ZARZĄD KUPIŁ PAKIETY przecież to jest bardzo dobre info.
Nie będę już więcej pisał w takim stylu bo widzę że niechcący Was denerwuję.Nie miałem takiego zamiaru.
Chciałem tylko uświadomić Wam żeby przyglądać się samemu analizować spółki nie tylko za pomocą wskażników(choć te też są ważne ale czasem nie najważnijsze) i nie kierować się tym co piszą inni choć często wypowiedzi innych mogą naprowadzić nas na coś ważnego czego sami nie widzimy .
Powodzenia i przepraszam
avi / 2006-07-11 22:46 / portfel / Bywalec forum
ok! spoko, ale szczerze mówiąc nie sądziłam, że po tym co napisałeś też masz biotka w swoim portfelu.... tak czy inaczej, jutro nasz ulubieniec powinien piąć się w góre- hen wysoko!!!!! i to najważniejsze...... pozdrawiam i życze dalszego zarobku.....
avi / 2006-07-11 22:48 / portfel / Bywalec forum
aha! nieststy, bo żadne akcje nie dały mi tyle emocji- wiesz teraz jest ok, ale jeszcze kilka dni temu miałam nerwy na maxa- ale to właśnie jest ta spekuła o której wspomniałeś wcześniej.....
tomeks / 213.158.197.* / 2006-07-11 20:31
droga/i Mari, uważam się za inwestora a nie spekulanta ,bo 75 %papierów mam kupionych na długi termin.Jest wśród nich bioton. Nie w uważam się również za szalańca.To ,że ktoś umiejętnie pogrywa tymi apierami zasługuje na poklask a nie na wyzwiska. Chyba ,ze jesteś spekulantem i nie załapujesz się na kolejne zmiany cen.Radzę ci dobrze ,ulokuj się w nich na dłużej i wyluzuj
mari / 2006-07-11 22:24 / Achi
sorry że mnie tak zrozumiałeś,myślałem że uśmieszki w odpowiednich miejscach oddadzą prawidłowo sens mojej wypowiedzi.Ja jestem spokojny o biotona i nieraz to na tym forum wyrażałem.sam posiadam trochę i zamierzam na nim zarobić.po prostu uważam że przykładanie jednej miarki do tak przecież różnych firm notowanych na giełdzie nie ma specjalnego sensu i to nie tylko dla tego że huta potrzebuje całkiem innego kapitału niż np.firma informatyczna ale dlatego też że czasami bardzo ważne jest w firmie kto i jak w niej pracuje i jak jest zarządzana.To co moim zdaniem w biotonie jest najważniejsze to posiadana technologia, budowa rynku a dla nas klarowność działań zarządu.Dlatego też wszystkie zapowiedzi pana Wilczęgi mają bardzo duże szanse powodzenia a akcje spółki mają szanse na wzrosty.Takie jest moje zdanie.A to co napisałem wyżej to emocje które szarpią biedakami którzy czytają różne bzdurne wypowiedzi"analityków"często pisane w dobrej wierze.
Zyczę Tobie wszystkim posiadaczom i sobie wzrostów.

PS.ja się uważam za spekulanta ale to nie zmienia faktu że chciałbym zarobić,a na biotonie spekulacja ostatnio kwitnie że aż strach się bać więc krótkoterminowo ruchy mogą być w każdą stronę.
tomeks / 213.158.197.* / 2006-07-11 22:31
ooo to co innego
Znacznik / 2006-07-11 20:23 / Niestały i niewierny forumowicz
Sugeruje melise :)
brydzia / 2006-07-11 20:13 / 10-sięciotysiącznik na forum
Chciałam tylko wspomnieć bo mnie to wkurza
Co takiego Marcinkiewicz a teraz Kaczyński z Kluzą zrobili dla giełdy : podajcie jaką dużą spółkę państwową wprowadzili na GPW - i myślę że z tym Jasińskim to się nic nie zmieni
Więc niech przestaną pieprzyć i coś zrobią , może takie PZU
Ale oni mają to w d....e tylko propaganda jak to im zależy
i nic poza tym
samuraj jack / 2006-07-11 22:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
A co dla wprowadzenia PZU na giełdę uczynił uznany autorytet ekonomii profesor, autor znanego podatku, premier Belka...?:)
A ile razy nazwiązywał do GPW?

Zacznij brydziu wkurzać się na tych, którzy naprawdę szkodzili; a nie wkurzaj się na tych, którzy poza medialnym szumem jeszcze nie zaszkodzili

pozdrawiam
darek462 / 2006-07-11 20:07
W sprawie Hydrobudowy: podejrzewam, że, niektórzy udziałowcy, tj. ING i Deutsche Bank sztucznie windują cenę akcji.

Z moich obserwacji wynika, że scenariusz miał być następujący:
1. Spółka PBG udzieliła kredytu Hydrobudowie (chyba takie komunikaty czytałem).
2. Spółka Hydrobudowa miała za zadanie „wykazywanie strat”!
3. Akcje Hydrobudowy, teoretycznie, powinny były spadać do jak najniższego poziomu.
4. Zakłada się, że Hydrobudowa nie zdoła spłacić kredytów.
5. PBG mogłaby, wspaniałomyślnie, przejąć akcje Hydrobudowy i „przejąć” jej wszystkie zobowiązania.

Niestety, udziałowcy: ING i Deutsche Bank, przewidzieli ten scenariusz i sztucznie windują, cenę, mało płynnych, akcji, licząc, że PBG będzie musiało ogłosić wezwanie.

To tylko hipoteza?
Wszystko, co napisałem, wyczytałem w mojej szklanej kuli
i nie ponoszę, za to, żadnej odpowiedzialności

Nadmienię, że, dawno temu, straciłem na tej spółce (sprzedaż, w lutym 2006, w najniższym dołku po ok. 26 zł, …. Brrrrr… . Do dzisiaj, źle znoszę to wspomnienie, a stałem się nieszczęśliwym udziałowcem, ponieważ próbowałem wcześniej złapać „spadający noż” (to pojęcie poznałem dużo później, od Was, Szanowne Koleżanki i Koledzy).
Skaleczenie bardzo bolało!
brydzia / 2006-07-11 20:15 / 10-sięciotysiącznik na forum
wiesz to zadziwiające , bo spółka kiepska a rośnie jak rakieta , z tym że tam już na otwarciu było 11%
darek462 / 2006-07-11 20:26
Wydaje mi się, że kiedyś, Pan Daniel, pisząc o spółkach budowlanych, napisał coś takiego, (cytuję z pamięci):
"Spółki budowlane ..., a Hydrobudowa ++%..., ale to już zupełnie inna sprawa".
Może Pan Daniel zechce wyjaśnić co miał na myśli pisząc, że to "zupelnie inna sprawa".
Jeśli mylę powiązanie osoby P. Daniela z cytatem, to najmocniej przepraszam.
Daniel Gąsiorowski / 2006-07-11 21:40 / portfel / Analityk Money.pl - Główny Komentator Giełdowy Forum
to chyba nie ja...
darek462 / 2006-07-11 21:42
No to przepraszam, jeszcze raz.
darek462 / 2006-07-11 22:27
Link o Przejęciu Hydrobudowy Śląsk przez PBG

http://gielda.wp.pl/POD,7,a,1,b,1,c,11,lista,,index.html?P%5Bnumer%5D=8202079&P%5Bgodzina%5D=0910&P%5Bdzien%5D=24022006&P%5Bobr%5D=pa&P%5Bslowo%5D=hydrobudowa&P%5Bcount%5D=944&P%5Btyp%5D=0&P%5Bgdziety%5D=0&P%5Bgdzietr%5D=1&P%5Bdo%5D=11.07.2006&P%5Bod%5D=11.03.2006&P%5Bczydata%5D=0&T%5Bpage%5D=5
darek462 / 2006-07-11 22:11
Dręczy mnie ten temat więc szukam informacji.
1. Wezwanie PBG było w kwietniu:
http://gielda.wp.pl/POD,7,a,1,b,1,c,11,lista,,index.html?P%5Bnumer%5D=8278800&P%5Bgodzina%5D=1433&P%5Bdzien%5D=20042006&P%5Bobr%5D=pa&P%5Bslowo%5D=hydrobudowa&P%5Bcount%5D=&P%5Btyp%5D=0&P%5Bgdziety%5D=0&P%5Bgdzietr%5D=1&P%5Bdo%5D=11.07.2006&P%5Bod%5D=11.03.2006&P%5Bczydata%5D=0&T%5Bpage%5D=1
gabrik / 2006-07-11 19:48 / portfel / Wierny Forumowicz
Panie Danielu pozwolę sobie na mały dodatek do Pańskiego komentarza-Ja napisałem rano że cała operacja "mocny wzrost" przyniosła oczekiwany skutek.Nie działa na giełdę zawirowanie polityczne bo nic złego nie zrobią,nie działa sytuacja innych mocniejszych rynków bo u nas jest gospodarka w super kondycji a ma być tylko lepiej,akcje spółek tanie jak barszcz (przecież profesionalne rekomendacje pokazują to wyrażnie) skoro np. na KGHM mamy jeszcze możliwość zarobienia 20% to na innych przynajmniej 10%.
Konkluzja, trzeba dzisiejszą minimalną korektę(no może jeszcze jutro trochę spadnie) koniecznie wykorzystać do zakupów.Przemawia za tym dodatkowo formacja harami widoczna na wykresie kontraktów bo przecież wiadomo że AT i inne teorie na rynku polskim się nie sprawdzają.Do 3500 na wig20 jeszcze sporo miejsca a na MIDWIG jeszcze większe możliwości wzrostu bo ostatnio średnie spółki jakoś pozostały z boku.
Dalsze wzrosty w krótkim terminie są pewne ze względu na pozytywną aurę na GPW. A przecież jeszcze waluty tanieją.........
gabrik / 2006-07-11 19:57 / portfel / Wierny Forumowicz
jeszcze muszę dodać po przeczytaniu postów pod poprzednim wątkiem- korekta jest już za nami bo fala B już była(więc C pewnie też),wyniki spółek za drugi kwartał będą rewelacyjne więc ich obecna cena będzie jeszcze bardziej atrakcyjna,no i dodatkowo nareszcie doszedłem że amerykańske indeksy idą w dół bo wyciągają środki które inwestują w Warszawie.
P.S. jeśli po tym wszystkim jest ktoś kto ma choć minimalne obawy co do dalszego słusznego rozwoju sytuacji(mam na myśli wzrosty) to oczywiście można podyskutować.
Pozdrawiam wszystkich
Misio / 217.99.5.* / 2006-07-11 20:31
i tu sie mozesz jeszcze bardzo zdziwic!
samuraj jack / 2006-07-11 20:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
W pełni potwierdzam Twoją prognozę.
Indeksy giełdowe, z niewielkimi korektami, będą pobijały kolejne rekordy w ślad za wzrostem cen miedzi zdecydowanie powyzej 15000 USD/t oraz ropy powyżej 100 USD/baryłka.
KGHM będzie zabezpieczał kontraktu na rynku walutowym na poziomie 4.000 USD/t. Związki zawodowe będą domagały się wypłaty 15 pensji w I kw.; 16 pensji w II kw. 17 pensji w III kw. oraz 18 pensji w IV kw. Dodatkowo zarząd KGHM zagwarantuje wypłatę dodatkowej premii, której wielkość będzie uzależniona od zysków brutto.
Oczywiście drożeć będą również inne surowce.
Owe wzrosty (cena benzyny w okolicach 6 zł) będą motorem napędowym światowej gospodarki. W nieunikniony sposób indeksy muszą pobijać kolejne rekordy.
Świetlana przyszłość przed nami.
gabrik / 2006-07-11 21:19 / portfel / Wierny Forumowicz
cześć SAMURAJ tak poważnie nie mogę sobie nijak poradzić z dostosowaniem teorii 3 i 5 i to jest fakt który strasznie zamazuje mi obraz rynku,coprawda w jednym przypadku dopasowałem podfale ale wtedy przyszłość wychodzi tak szarlatańska że aż chyba niemożliwa(czerwcowy dołek szczytem pierwszej fali impulsowej "rynku niedżwiedzia" ???)
samuraj jack / 2006-07-11 21:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Tak na poważnie... nie mam zielonego pojęcia.
Myślę, że Pan Daniel miał generalnie rację przewidując spadki... Nie przewidział tylko anomalii w postaci ogona machającego psem, czy jak ktoś napisał dinozaurem.
I może nawet nie do końca anomalii - wystarczy spojrzeć na DJI, który odrobił jakieś (w przybliżeniu 45 proc. spadku).
Myślę, że o przyszłości naszej giełdy będzie decydowała jakaś funkcja współzależności pomiędzy giełdą w USA (DJI konkretnie) a LOP na kontraktach.
I muszę przyznać Pana Danielowi rację w jeszcze jednym - AT na GPW bierze w łep.
Chyba że zakończyliśmy już korektę spadku na poziomie ok. 0,61 spadku majowo-czerwcowego. Ale wówczas WIG20 już nie mógłby rosnąć. A w to nie za bardzo chce mi się wierzyć.

pozdrawiam
tomeks / 213.158.197.* / 2006-07-11 20:51
ja tę prognozę traktuje raczej z przymróżeniem oka.I chyba tak był zamysł samuraja,żeby nas rozśmieszyć
Miso / 217.99.5.* / 2006-07-11 20:30
nie znam Cię samuraju, ale cie od razu lubie. Chyba tylko ty masz trzezwa ocene sytuacji. Ci co pisza o koncu korekty chyba nie przezyli zawodu w 1994 i w 2000. Super napisałeś - irnia z klasą. Pozdrawiam
samuraj jack / 2006-07-11 21:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Witaj
1. Przeżyłem 1994/5.
2. Z oczywistych względów nie można mowić o trwałym wzroście gospodarczym w wyniku szaleńczego podnoszenia części kosztów w postaci cen surowców.

pozdrawiam
Misio / 217.99.5.* / 2006-07-11 20:32
ironia z klasa. Sorki
brydzia / 2006-07-11 19:11 / 10-sięciotysiącznik na forum
komisarz Warszawy ma być prezesem Orlenu
NO TO KACZYŃSKI SIĘ ZAJMIE GOSPODARKĄ - JA CIĘ PRZEPRASZAM -TKM
pepis / 82.115.76.* / 2006-07-11 22:19
No to w Orlenie napotka na dużo ryzyk
A2 / 2006-07-11 20:35 / Spekulantka
przepraszam czy piszesz o Panu Kochalskim? jesli o nim)) to traktuje go , jak kosmite)) Zwykle sprawia wrazenie" co ja tutaj robie"))))
pchelek / 83.31.235.* / 2006-07-11 21:33
oni wszyscy sa z kosmosu [w kazdym razie takie sprawiaja wrazenie dzieki swoim kolejnym czynon] Komuniści przy ich manipulacjach to byli "mały Kazio".
Tera Marcinkiewcz bedzie preziem Warszawy [myśli że wygra - naiwny czy tak głupi] - Boże chroń to miasto przed kolejnymi szaleńcami.
Bo giełda to sie sama wybroni - tak jak dotychczas - i chwala jej za to - ostatni bastion niezaleznosci i wolnosci gospodarczej
samuraj jack / 2006-07-11 22:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Prezio to nazwa zastrzeżona...:)
Nie dla Marcinkiewicza
pchelek / 195.187.99.* / 2006-07-12 10:28
macie racje Marcinkiewicz preziowi to do piet nie dorasta - ja osobiscie do Prezia mam szacunek wysoki
Pozdrawiam - gielda dzisiaj jak obrona Częstochowy przed Szwedami - zielono od tych obroncow - oby tak dalej - bo i moja kasa rosnie
brydzia / 2006-07-11 21:00 / 10-sięciotysiącznik na forum
tak , masz rację
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy