Forum Forum inwestycyjneForex

Rynek czeka na kwartalne wyniki JP Morgan

Rynek czeka na kwartalne wyniki JP Morgan

Money.pl / 2009-04-16 12:42
Komentarze do wiadomości: Rynek czeka na kwartalne wyniki JP Morgan.
Wyświetlaj:
Krzysztof z Piaseczna / 87.205.151.* / 2009-04-16 12:56
Kto słucha tych spekulantów nieodpowiedzialnych kretynów, analityków z łaski, lamusów nie chcacych zajać się poważną i pożyteczną pracą. Oni się do niczego nie nadają, ja też umiem przepowiadać. analizy JP Morgan sa powierzchowne i niechlujne. A my jak te barany idące na rzeź czekamy nerwowo na ich wyniki kwartalne, hmmm
Zeus52 / 2009-04-16 12:42 / 10-sięciotysiącznik na forum
Dziwna sprawa. W podobnej sytuacji,gdy Meksykowi przyznano elastyczną linię kredytową,to peso zanurkowało w dół.Owszem później szło w górę,ale równo z innymi walutami emerging markets.Czyli strat wynikłych z tej decyzji nie odrobiło.To była normalna reakcja. Jeśli komuś potrzebna jest pomoc,to z nim źle. A u nas odwrotnie,złotówka up!? Sprawa"beżowej księgi" to taka dywagacja na temat,czy szklanka jest do połowy pełna,czy do połowy pusta. Pani,jak widać,uważa że jest do połowy pełna...inni,że jest do połowy pusta. Optymizm...pesymizm? Jakiś pretekst do wzrostu wystarczył,ale czy akurat ten...wątpię. Pzdr.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy