Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rynek potrzebuje mocnych, pozytywnych impulsów

Rynek potrzebuje mocnych, pozytywnych impulsów

skomentuj
Wyświetlaj:
att / 85.232.249.* / 2010-03-04 11:07
Z przyjemnością czytam komentarze autora.

Niepewność zawsze cechuje grę na giełdzie. A sytuacja kiedy nie jesteśmy pewni w jakim "momencie" cyklu koniunkuralnego jesteśmy
jest najciekawsza ale i najbardziej stresująca.

Niczego więcej nie mozna się spodziewać ponad probę racjonalizacji wczorajszych zachowań inwestorów .
kogut123 / 62.97.247.* / 2010-03-04 14:19
Pozal sie Panie..... tylko idiota bedzie sie sugerowal tym co tu jest pisane. Prawdziwy inwestor wie wczesniej to co powinien wiedziec. czytaj dalej z przyjemnoscia..... jak od wrzesnie zeszlego roku pisali na tej stronie o korekcie prawdziwej ktora wlasnie dzis bedzie i tak z dnia na dzien.... przez pare miesiecy.... chlopaki tak zwanych przezemnie 5 kroli przescigalo sie w swych artykulach. Wtedy kiedy nadeszla korekta... hmm pisali o zupelni czym innym... no a teraz sami nei wiedza co pisac... wiec pisza to co pisza. Ta strona jest jedynie do tego aby posmiac sie troche czytajac neiktore artykuly, no i poza wskaznikami nic tu nei ma.
kloc wielki / 62.97.247.* / 2010-03-04 10:05
Pitolisz jak polamany gosciu, inwestorzy przyzwyczaili sie juz do tego ze dane moga byc rozne, a w szczegulnosci slabsze niz prognozy i nie reaguja juz nerwowo gener. spadki, juz wole posluchac CNBC niz tych noobkow z tej strony:)
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy