Forum Forum dla firmKadry

Rynek pracy w Polsce. Coraz chętniej przeprowadzamy się, aby dostać dobrze płatny etat

Rynek pracy w Polsce. Coraz chętniej przeprowadzamy się, aby dostać dobrze płatny etat

Wyświetlaj:
Michał1988 / 217.99.112.* / 2018-03-10 11:46
Zdecydowanie się zgadzam. Sam aktualnie planuję zmianę miejsca zamieszkania ze względu na pracę. Jakiś czas temu pojawiła się rekrutacja do firmy Polmer. http://rekrutacja.polmer.pl/ To praca na produkcji, bez wymaganego doświadczenia. Zarobię znacznie więcej niż do tej pory, ponadto dostanę także dodatki motywacyjne. Nie mówiąc już o takich benefitach, jak na przykład prywatna opieka medyczna.
AnnA w3 / 5.172.237.* / 2018-02-12 12:22
Ja mieszkałam pod Zamościem na wsi a teraz pracuję w Lublinie. W mojej miejscowości nie miałabym takich możliwości jak tutaj lubelskie-praca.pl/k/lublin/. To jak wam idzie szukanie pracy i jakie macie zarobki, to kwestia branży w jakiej działacie, doświadczenia i wielu innych czynników. W większych miastach praca czeka na specjalistów wyższego szczebla, poradzą sobie tez osoby po kierunkach humanistycznych, a z kolei w miasteczkach zatrudnia się ci którzy mają fach ręku.
kandzia / 2018-01-30 13:14
To prawda, że nieraz wyższe zarobki wiążą się z większymi wydatkami, więc na jedno wychodzi. W małym mieście może i wypłata średnia, ale koszt życia niski, zero korków i tak dalej. To już bardziej od usposobienia zależy, kto gdzie woli mieszkać po prostu, ale tak proporcjonalnie jakość życia do wpłaty to się ma raczej podobnie.
asddddddsada / 79.163.177.* / 2018-01-26 09:14
Może na stanowiskach menedżerskich tak. Np. ja nie widzę sensu pracować w innym mieście, gdzie dostanę np 1500 zł więcej jak na same dojazdy tam wydam na miesiąc prawie 1000 zł + większa eksploatacja samochodu + tracenie 2-3 godzin na dojazdy. Może zarobie w ogólnym rozrachunku te 300-500 zł więcej, ale auto mi się szybciej rozłoży i wcześniej nowe trzeba będzie kupić. A te 2-3 godziny dziennie to jeśli chcę to albo mogę wykorzystać dla siebie, dla rodziny, albo iść gdzieś dorobić.
jakiś / 178.115.131.* / 2018-01-17 16:00
nie ma się co dziwić że Warszawa ma 1 miejsce tam ślusarz zarabia 6000 tyś a w Bydzi 1,500 zł troche różnica jak by w Warszawie zarabiali tyle co np. w ŁOdzi, Białymstoku,Olsztynie na Mazurach i wielu innych miastach czy regionach zoba czyli byśmy czy by tak było jak jest.J opóściłem kraj i sie ciesze przynajmniej mam normalne życie że nie zaglądam w portfel i nie zastanawiam sie czy zostanie mi od 15-15 każdego miesiąca dziekuje
terefere121 / 193.240.185.* / 2018-01-17 15:04
A czy ktoś rozważa relokację zarobkową do Łodzi?
Otóż nikt,bo to miasto umarłe - oferuje pracę przy produkcji żyletek i sprzedaży odzieży używanej.
Największe korpo do indyjski infosys - mordownia i katownia dla młodych bez doświadczenia. Poza tym tylko kilka mniejszych firm. Łódź to absolutne dno wśród miast.
broom / 188.146.165.* / 2018-01-17 19:53
W Łodzi jest też Ericsson.
Jakbyś nie wiedział.

Najnowsze wpisy