Forum Polityka, aktualnościKraj

Ryszard C. zbierał dane o politykach ze wszystkich partii

Ryszard C. zbierał dane o politykach ze wszystkich partii

Wyświetlaj:
EURO STUDENT / 2010-10-29 12:27
Kaczyński mówi, że Pan Bóg go ocalił, żeby kontynuował swoje dzieło. Czyli Pan Bóg ocalił Kaczyńskiego, żeby szkodził Polsce. To jakaś nowa teologia - ocenił w Radiu ZET Stefan Niesiołowski. Wicemarszałek Sejmu stwierdził, że nie wie, jak by miała wyglądać zmiana języka polskiej polityki.

Jednak Niesiołowski i Ryszard C. to mentalne bliźniaki !!!
Elendir / 2010-10-29 13:25 / Łowca czarownic
A co Kaczyński mówi o katastrofie smoleńskiej? W niej też widzi interwencję Pana Boga? Czy też ta interpretacja nie jest mu aż tak na rękę?
EURO STUDENT / 2010-10-29 15:21
ale co to ma do rzeczy? On wierzy a Ty nie czy to jakiś problem? ja też mam inne zdanie ale po co od razu go wyzywać?

Uważam że własnie połowa problemów w Polskiej polityce jest tego typu. A to że Kaczyński na wiecach mówi o potrzebie szybkiero rozwoju Polski już się nie piszę!
Elendir / 2010-10-29 19:50 / Łowca czarownic

ale co to ma do rzeczy? On wierzy a Ty nie czy to jakiś problem? ja też mam inne
zdanie ale po co od razu go wyzywać?

To że nie wierzysz, to od razu widać - inaczej nie nazwałbyś osobą wierzącą polityka, który traktuje wiarę tak instrumentalnie. A w kwestii wyzywania, to nizbyt rozumiem do czego się odnosisz.

A odnośnie mówienia o potrzebie szybkiego rozwoju, to nie dziwię się że media tych słów nie cytują gdyż stanowią one typowy bełkot polityków. Co innego gdyby któryś przedstawił jakiś konkretny pomysł jak do tego szybszego wzrostu doprowadzić. Ale w przypadku Kaczyńskiego trudno czegoś takiego oczekiwać.
tade / 83.2.33.* / 2010-10-29 14:07

Kaczyński mówi, że Pan Bóg go ocalił, żeby kontynuował swoje dzieło

to on tak twierdzi to bluźnierstwo.
Pan Bóg go jeszcze nie zobaczył bo mały
A może na to co sobie zasłużyliśmy to dostaliśmy.
Boże chroń nas od takiego kontynuatora.
arti8 / 89.79.44.* / 2010-10-29 11:57
Gazeta Wyborcza donosi :D

Redaktorzy GW z komunistyczną przeszłością zaraz doniosą, że Ryszard C. wcale nie wykrzykiwał "chciałem zabić Kaczyńskiego", tylko "chciałem zabić Tuska". Następnym krokiem będzie zrzucenie winy za zamach na Prawo i Sprawiedliwość i zaliczanie Śp. Marka Rosiaka do członków PO.
buc_pucybut / 2010-10-29 11:24 / Tysiącznik na forum
Niesiołowski kłamie a raczej jego asystentka żadnej osoby tam u Niesiołowskiego nie było kolejne POwskie kłamstwo !!!!!
rozwado / 2010-10-29 10:59 / Tysiącznik na forum
I czemu ten napada mial sluzyc, jak mawial two. Wieslaw. Zostal wykorzystany do psychodram JK i aszczykowskiego. Moze potrzebny byl ziobrze/
.,* / 84.38.95.* / 2010-10-29 10:20
A to pech! Innymi tez się interesował! I znowu Jaro nie był najważniejszy????! Straszny niefart ;)
arti8 / 89.79.44.* / 2010-10-29 09:40
"W wywiadzie dla TVN24 Jerzy Miller powiedział, że po bardzo intensywnych przesłuchaniach Ryszard C. przyznał się ostatecznie do zamiaru zabicia premiera Donalda Tuska i prezydenta Bronisława Komorowskiego, a w Łodzi miał tylko podebrać narzędzie zbrodni od łącznika, który ostatecznie popełnił samobójstwo. Natomiast naczelny psychiatra RP orzekł, że Ryszard C. w trakcie incydentu w Łodzi był w stanie pomroczności jasnej i wymaga, po doznanym szoku, intensywnej terapii w klinice Palm Beach Gardens na Florydzie."
tade / 83.2.33.* / 2010-10-29 09:22
Na pogrzebie Marka Rosiaka
Kaczyński zaczyna przemówienie: Szanowna Pani Prezydent , Szanowni Państwo........
LEKCEWAŻENIE PREZYDENTA WYBRANEGO DEMOKRATYCZNIE JEST LEKCEWAŻENIEM CAŁEGO NARODU.
Kaczyński za takie zachowanie w normalnym kraju byłby politycznie skończony na zawsze.
PiS jak najszybciej winno wykonać resekcję czyraka jakim jest Kaczyński.

Szanujmy innych to i nas będą szanować
buc_pucybut / 2010-10-29 11:26 / Tysiącznik na forum
Przestań ciągle to powtarzać też tak pisałeś jak lekceważyli nawet mieszali z błotem poprzedniego prezydenta ?
EURO STUDENT / 2010-10-29 12:30
zgadzam się !!! Lecha Kaczyńskiego nie szanowali za życia ani teraz po śmierci ! a chcą żeby Komorowskiego szanowali. Tede zastanów się co piszesz. Czyrakiem możesz nazwać obecny CAŁY rząd Platformy Wiertniczej Mózgów !
tade / 83.2.33.* / 2010-10-29 13:59

Czyrakiem możesz nazwać obecny CAŁY
rząd Platformy Wiertniczej Mózgów !

przecież nie zaprzeczam temu i zgadzam się masz rację
ale gloryfikowanie PiS to przesada
meze / 89.25.186.* / 2010-10-29 15:09
to nie jest gloryfikowanie to jest wybór dla dobra Polski
tade / 83.2.33.* / 2010-10-29 16:08

jest wybór dla dobra Polski

Maksyma.
Co dla jednego jest dobre to dla drugiego jest złe.

Zastanów się czy chciałbyś drugiej Korei Północnej?
Wałęsa,Mazowiecki,Kwaśniewski...........Kaczyński,Tusk oni chcą władzy absolutnej.

Jeżeli któryś z liderów zacznie od znacznych redukcji w administracji,
na stanowiska będą powoływani ci co mają odpowiednie kwalifikacje a nie ze względu na oddanie czy powiązania
wtedy uwierzę że lider ten chce dobra Polski.
Ale szybciej kaktus na dłoni mi wyrośnie jak się tego doczekam.
velandil / 2010-10-29 09:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ten artykuł jest wystarczającą odpowiedzią na bełkot Kaczyńskiego i Pisiaków domagających się przeprosin od PO. Najważniejsze jednak, że dla każdego ZDROWEGO umysłowo człowieka było to jasne od początku...
zlosliwiec / 86.16.102.* / 2010-10-29 10:08
Jedyny problem, to zrodlo tego artykulu (GW), rownie wiarygodne jak Gazeta Polska.
velandil / 2010-10-29 10:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Źródłem jest PAP bystrzaku.
Ludzie twojego pokroju (wśród których Jaro Kaczyński jest niedoścignionym mistrzem) zawsze odwrócą kota ogonem. Cokolwiek by się nie wydarzyło, zawsze wymierzone przeciw nim. Przegrane wybory - jaka porażka, toż to wielkie zwycięstwo! zwycięstwo demokracji i całej ludzkości. Nawet w obliczu doniesień takich jak w komentowanym artykule kot ogonem nadal jest obracany - bo źródło z pewnością niewiarygodne. Fanatycy...
zlosliwiec / 86.16.102.* / 2010-10-29 10:40
Zrodlem jest GW, uo czym dowiadujemy sie z drugiego zdania newsa. Problem z ludzmi twojego pokroju jest taki, ze jak ktos sie znimi nie zgadza, to musi byc wrogiem z przeciwnej partii. Do glowy Ci nie przyjdzie, ze mozna nie lubic pis czy po i nie uczestniczyc w tej ich glupiej wojence.

I Ty piszesz o fanatyzmie, ROTFL.
velandil / 2010-10-29 11:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie mam zamiaru edukować Cię z rozumienia czytanego tekstu. Widzisz hasło GW i już wszystko dla Ciebie jest jasne. Podpis pod artykułem to z pewnością spisek mający na celu ukryć całą prawdę.

Druga sprawa: to Ty piszesz o partiach i ich zwolennikach/wrogach i nie projektuj proszę na mnie swojego schematu myślenia. Kto jaką partię popiera nie jest istotne, lecz to czy jego poglądy są racjonalne. Pisząc o Tobie jako człowieku pokroju Kaczyńskiego nie miałem na myśli nic więcej jak to że jesteście podobni w swoim.. sposobie rozumowania (sposobie, bo logiką nazwać tego nie można). Poparcie i przynależność do obozów partyjnych dodałeś już sobie sam. Tak samo nie napisałem, że lubię PO. Jedyne co napisałem ,to że nie lubię Jarka i jemu podobnych. Napisać Ci to wielkimi literami?
zlosliwiec / 86.16.102.* / 2010-10-29 13:15
Jesli PAP powoluje sie na GW, to zrodlem jest PAP ? Interesujace.

Co do przynaleznosci partyjnych, Kaczynskich, PO itd. Dziekuje za ten 'komplement', ale z JK nie mam niczego wspolnego. No i nie chce. Moze rzeczywiscie za daleko sie posunalem w partyjnych porownaniach, jesli nie jestes zwolennikiem PO albo reagujacym na nazwisko 'Kaczynski' czkawka czytelnikiem, to przepraszam.

Co do najwazniejszej sprawy, czyli wiarygodnosci GW.
Jesli ktos w 2010 roku wierzy bez zastrzezen w doniesienia GW, oparte juz standardowo dla GW na anonimowych rozmowcach, to trudno inaczej nie zareagowac inaczej niz smiechem.

Jesli sceptycyzm wobec newsow jednego z najbardziej klamliwych mediow stawia mnie na rowni z JK, to trudno. Jakos przezyje te obelge.
pwaski / 2010-10-29 16:36
czasem warto być krytycznym i sceptycznym, ale trzeba mieć w tym jakiś umiar. polecam naukę krytyki źródeł.

Najnowsze wpisy