Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ryszard Czarnecki, eurodeputowany Samoobrony: Będziemy rządzić 7 lat

Ryszard Czarnecki, eurodeputowany Samoobrony: Będziemy rządzić 7 lat

Wyświetlaj:
zatroskana / 217.153.243.* / 2006-09-22 13:41
Panie Czrnecki,już nie tylko logopedę powinien mieć na etacie ale i psychoanalityka, który skutecznie Panu wyjaśni różnicę między 7 a 1.
I gdzie Pan teraz przeskoczy?
.
Krzyś / 2006-05-03 20:11
A mnie się wydawało że inwestorzy zagraniczni choćby z GPW wycofują kapitał od jesieni 2005r, ale poprawcie mnie jeżeli się mylę...
wuem43 / 83.8.38.* / 2006-05-03 06:55
Nie sądzę żeby Bóg pokarał Polskę siedmioma latami rządów tej koalicji.
Od ognia ,wody i takich wszystko wiedzących mądrali, skoczków politycznych jak zarozumiąły Czarnecki, broń nas Panie!
menda / 83.22.229.* / 2006-05-03 00:44
Szanowny Panie Pośle Czarnecki!
Z wielkim zainteresowaniem obserwuję,od kilku już lat, Pańskie piruety polityczne. Za majstersztyk uważam Pańskie posunięcie w rządzie premiera Buzka ( Pan , ówczesny szef znaczącej partii politycznej która kontestowała Unię Europejską został w tym czasie szefem organu odpowiadającego za integrację z Unią). Jakiś czas póżniej zmienił Pan barwy zostając członkiem ugrupowania A. Leppera. Ale cóż, to przecież historia i roztrząsanie tych spraw niewiele do sprawy wniesie. Spójrzmy więc ,na miarę naszych możliwości , w przyszłość.I cóż w tej przyszłości możemy zobaczyć? Otóż stanowczo oświadczam Panu Posłowi że siedmioletni okres rządów o którym Pan marzy jest utopią. W tej koalicji nie tylko nie wytrzymacie siedmiu lat lecz nawet siedmiu miesięcy. Zastrzegam w tym miejscu ,że nie są to jakieś moje pobożne życzenia lecz realna ocena rzeczywistości ,której należy się trzymać.
Z najlepszymi życzeniami dla Pana Posła ,jeżeli zdarzy się ,że Pan tą wypowiedż przeczyta.
Fraper / 83.23.110.* / 2006-05-02 15:19
Tez kiedys porownalem Andrew L. do Dyzmy.
Ale nie odwaze sie jednoznacznie okreslic, ktorego bardziej lubie ?
Elżbieta / 80.54.43.* / 2006-05-02 14:28
Dlaczego politycy mają ciągłą tendencję wypowiadania się za miliony! Jacy w y b o r c y wiedzą o słuszności koalicji z samoobroną dla dobra Polski? Bzdura! Niech pan przypomni sobie z jakim pułapem Samoobrona weszła do parlamentu! Była w mniejszości, a większość nie chaciała i nie chce tej koalicji! Jako wyborca czuję ,że zostałam oszukana, bo nie na taką wizję Polski liczyłam! Koszmar!
mm / 195.205.207.* / 2006-05-02 14:12
Za siedem lat to już nikt nie będzie o was pamiętał.
xvz / 83.144.113.* / 2006-05-02 16:44
szkoda, ze niestety do konca nie masz racji "mm" dlatego, ze o rysiu dupowlazie zawsze bedziemy pamietac. on w razie ostatecznej kleski jak zwykle pierwszy da noge z tonacego okretu i komu innemu bedzie lizal rowek przez cala nastepna kadencje. jemu jest wszystko jedno komu bedzie musial lizac . przeciez to zaden wstyd, skoro w jego oczach lepper to maz stanu.
jerzy30 / 195.187.99.* / 2006-05-02 13:57
Rysiu - przygrzało ci chyba słoneczko leppera - koalicja to potrwa ze dwa trzy tygodnie i będzie po niej
fox34 / 87.105.102.* / 2006-05-02 18:40
gardze takimi pseudopolitykami jak rysiu tak zmieniaja partie aby utrzymac sie przy korycie.rece i spodnie opadaja
mmariusz12 / 83.21.29.* / 2006-05-02 20:58
Takich niestety mamy polityków - ustawią się, a ściślej mówiąc wykupią sobie pierwsze miejsca na listach wyborczych i nic nie możesz zrobić. Nie ma sposobu aby nie weszli do Sejmu - nawet jak nie pójdziesz na wybory to zawsze ktoś zagłosuje na listę i takie gady bedą nas potem reprezentować. Przykład Giertych w Warszawie pokazal, że jakby nie był na pierwszym miejscu listy LPR w W-wie to nie widywalibysmy go tak czesto w lufcie.
erkaem / 62.150.106.* / 2006-05-03 12:55
Sa to li tylko Pana Czarneckiego pobozne zyczenia, ktorym to, ja juz sie nie dziwie, bo gdzie znzlezc taka "fuche" w ktorej tyle placa za nic nierobienie.Przeciez ten czlowiek od lat sowicie wynagradzany, nic dla kraju nie zrobil, poza od czasu do czasu nic nie wartymi wypowiedziami. Nie bedzie w Polsce nigdy dobrze poki nie zostanie zmieniona ordynacj wyborcza, aby takie osobniki nie mialy zadnych szans zaistniec.
Michal Dembinski / 2006-05-04 11:40
Siedem lat? Mowy nie ma. Młodzież, który straciła szansy które byłbyby stworzone dla nich przez reformy gospodarcze nigdy nie zapomną lekcji wyborów 2005 r.: "NIE POZWOLIĆ OSZOŁOMOM ZABRAĆ NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ!" Demografia następnych wyborów będzie inna. Odejdzie 300,000 starych komunomyślących zwolenników Radia Marija. Dojdzie do głosu 450,000 młodych, wykształconych, sfrustrowanych ludzi którzy stanowczo podziękują Kaczorom, Giertychowi, Lepperowi, Rydzykowi za zmarnowane lata.

Jedyne pytanie - czy pójdą za PO czy za SLD?

Najnowsze wpisy