Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ryszard Petru dla Money.pl: Polscy politycy nie potrafią liczyć, a debata publiczna jest w fatalnym stanie

Ryszard Petru dla Money.pl: Polscy politycy nie potrafią liczyć, a debata publiczna jest w fatalnym stanie

Wyświetlaj:
pawel626 / 83.25.28.* / 2015-10-14 15:25
Petru liczy ale cały czas popełnia błędy , on sam jest jednym wielkim błędem cały czas związany z lewakami albo PO-paprańcami
jarekkuklinski / 217.128.89.* / 2015-05-31 20:07
Jestem z Panem,podpisuje się obiema rękami pod tym co przeczytałem.Dziś Stowarzyszenie a jutro Partia.Jestem 40 latkiem i długo czekałem na taki pomysł na Polskę..Życzę Panu powodzenia.Kiedy zorganizuje PAN swój wykład w Olsztynie? Czekany na Pana .
wit45 / 81.190.150.* / 2015-05-29 13:07
Panowie proszę napisać prawdę wy przez te wszystkie reformy dla elit macie krocie i wciąż nie chcecie się dorabiać ilu zwykłych pracowników ciężko pracując ,a potem zepchniętych na bruk odebrało sobie życie .Ludzie 50+chorzy pozbawiani rent i pracy i każecie im pracować do 67 jak sami wiecie nikt tych ludzi nie zatrudnia bo już za starzy i za chorzy i o nich już się nie pamięta ,gdzie ci ludzie mają dogorywać i za co .
J.Smietannik / 95.49.128.* / 2015-05-27 17:14
Panie Prezesie !
Solidaryzuję się w pełni z Pana poglądami na kształt naszego kraju.
Pragnę wstąpić do Stowarzyszenia - mam wyższe ekonomiczne wykształcenie, 63 lata i jestem właścicielem garbarnii w Radomiu.
Studia ukończyłem na UW i mieszkam w Warszawie.
Proszę o informację odnośnie spotkania i akcesu do Stowarzyszenia.
Pozdrawiam
Józef śtanisław Smietannik
grot56 / 217.99.182.* / 2015-05-19 20:59
Popieram !!!! to co planuje wykonać P. Petru przekonuje mnie sposób myślenia o Polsce i Polakach , a konkretnie to co się mieści w temacie gospodarki. BBBB bym chciał , aby to nie był kolejny tzw słomiany zapał , a co ? do osoby P Petru słyszałem bbb wiele pochlebnych opinii, jako o człowieku i fachowcu min w dziedzinie ekonomii , a co najważniejsze aby jego otoczenie go wspierało i aby nie dopuścił do siebie fałszywych proroków . Nie pozostaje nic innego --- życzę sukcesu
wspierający / 83.245.240.* / 2015-05-19 16:47
Czytając komentarze można złapać doła.
Brakuje jedynie ś.p. A.Leppera z hasłem Balcerowicz musi....., szkoda, że ludzie nie słuchają gdy mówią Ci, co mają coś do powiedzenia.
Popieram 'obema rencami' może w końcu będzie ktoś, na koga warto zagłosować, a nie przeciwko komuś.
tomaszek88554 / 93.180.160.* / 2015-05-19 21:46
Polecam prześledzić wszelkie wypowiedzi, poczynania Pana Petru. Otworzyć oczy a nie pitolić o Lepperze.
sł / 178.235.167.* / 2015-04-29 12:26
Z polską mentalnością, jak można się przekonać czytając komentarze,będzie Wam trudno. Ja życzę powodzenia i czuję się członkiem wspierającym.
basia1000 / 89.206.34.* / 2015-04-29 09:05
POwiem tak DZieki takim jak WY wlasnie POLSKA tak stoi--jesteście prywaciarzami a prywaciarz wyzyskuje zwykłego pracownika żeby sam osiagnac jak najwięcej kasy smiech na sali--robotnik zwykly zarabia 1,5-2,5 euro na godzine czy w0g was to godziwa zaplata DLA mnie to NIEwolnictwo xxi wieku-za takie pieniądze nie można zrobić oplat typu za mieszkanie gaz prad tv i telefon A to dzisiaj podstawowe sprawy do zycia.50m2 mieszkanie i inne opłaty to minimum 1000zlotych Zostaje 250 na zycie pranie mycie leki itp.----SAMI sobie za to zyjcie a nie pouczajcie innych
Jola756 / 185.9.56.* / 2015-05-31 23:54
A kto Ci kobieto broni być prywaciarzem !?!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bsf / 46.45.103.* / 2015-04-29 08:32
Tak załatwiła nas SITWA przy pomocy polskich "ekonomistów i finansistów" w stylu Petru Balcerowicz Rostowski Belka i spółka z nieograniczoną nieodpowiedzialnością Unii Wolności przekształconej w PO.
Bilion złotych długu i 400 miliardów dolarów do tego nalezy dodać dług ukryty plus 153 Miliardy złotych zrabowane z OFE !
Dzieki takim przebierańcom siedzimy w szambie!
FDA / 188.116.35.* / 2015-04-29 07:51
Niestety wyborcy też.
I dopuki sie to nie zmieni, sensowne pomysły gospodarcze nie mają szans.
I jeśli ludzie nie będą mieli świadomości, że jeśli ktoś obiecuje 1000zł to znaczy że zabierze wcześniej 2000zł, to takie inicjatywy będą trafiać do wąskiej grupy "bardziej kumatych ekonomicznie".
Czekam na taki wynik wyborów, w których im ktoś więcej obieca, tym mniej dostanie głosów.
Pewną jaskółką jest wynik niejakiej p.Ogórek która obiecuje 20tys kwoty wolnej, nie podając skąd weźmie brakujące w budżecie 30mld.
Albo pożyczy, albo ściągnie od tych samych ludzi-tylko pewnie trochę więcej.
Podobnie słaby wynik p.Dudy wynika w pewnym stopniu z tego samego.
Jest to jedyna nadzieja dla Polski że rośnie, niska niestety jak widać po komentarzach, świadomość ekonomiczna Polaków.
I coraz mniej jest ludzi którzy sądzą że pieniądze spadają z nieba.
Małgorzata K.I. / 83.20.90.* / 2015-04-29 07:10
Oto standardy w PO :Panie Prezydencie Komorowski ! Pisałam do Premiera Tuska i do MEN, prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłali mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory. Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! . Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?. Czy Pan mi pomoże , czy też mnie zlekceważy i odeśle do ,,odpowiednich Instytucji " , które znowu zbagatelizują i zlekceważą mój problem?. CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?. Kiedy wreszcie samorządowcy ( członkowie PO ) przestaną traktować państwowe instytucje jak swoje prywatne folwarki?! DOŚĆ JUŻ TEGO !
filutek / 62.141.213.* / 2015-04-29 00:57
Balcerowicz już narobił gnoju a teraz swędzi tyłek pana Petru???.Co wytwarzają w swoich zakładach pracy panowie Balcerowicz i Petru??.Może sie pochwalą,jeżeli wytwarzają coś dobrego chetnie kupimy.
zara 2015 / 85.221.198.* / 2015-04-28 22:15
hahaha! - ja p*******! Staroźakonni szukają następcy Lejzora Bartmana ... Aaron Bucholtz, Rotenschwanz a może Pietru?
zyggi / 178.36.108.* / 2015-04-28 22:15
te obietnice nie sa niebezpieczne - przeciez i tak nie zostana zrealizowane!!!
~HANKA / 94.232.220.* / 2015-04-28 22:07
Sorry! Mnie nie interesuje ani pan Piotr Duda - Zw.Zawodowe /nr 1 związkowiec/, ani Andrzej Duda / nr2- pisowiec! ! PIERWSZY -y CWANIAK NAD CAWANIAKI ZWIĄZKOWY. Kosi kasę na miarę księgi Ginesa! W dodatku podobno ZGODNIE Z PRAWEM!!!! Jako szef związków zawodowych górników - to kilkanaście tysięcy netto!!!/ 2- prezes kilku spółek węglowych / ALE KASA!!!!!-nie chciął się przyznać ile spółek ile kasy!/ ,3- Lokale górniczych związkowców finansują kopalnie / lokal-czynsz , +opłaty za prąd , ogrzewanie, telefony , wod-kan itp. ,itp.z kasy kopalń!!!- sporo!!!/ .Pan Piotr Duda ma również do dyspozycji na 24 godziny na dobę nie byle jaką limuzynę wraz z dyspozycyjnym kierowcą !!!! Ma do dyspozycji lokal w Warszawie oraz w Gdańsku !!!! do wyłącznej dyspozycji ! !! l Kto za to placi? Kto go rozlicza z kosztów UTRZYMANIA!!!!
Pan Andrzej DUDA , pyziaty króliczek wyciągnięty z kapelusza pana prezesa , taki nimant, bez żadnego dorobku pod jakimklwiek względem , nadęty wbrew własnej fizyczności!!!! Po kampanii pęknie jak balonik!!! A prezio i tak będzie pociąć za sznurki!!!
Chcecie zmiany ; trzeba to towarzystwo wywalić na zbity pysk!!! Czyli od 1989 roku wszelkie władze wszelkich szczebli obrośnięte prawem
dziedziczenia stanowisk i tym samym władzy!!! Obywatele muszą zgłaszać kandydatów do władzy na wszystkich szczeblach !!!! A nie partie!!! Będzie trudno -ale na pewno skuteczne- ważna mobilizacja obywatelii!!! Na pewno trzeba zmiany w ustawodawstwie - ale czy polskie pasożyty polityczne -"posły" z 1-ch list wyborczych , politycy powinni decydować o życiu Polaków!!?Dywagacja moim zdaniem dotyczy codziennego życia nas Polaków!
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy