Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd: Bezrobocie spadło poniżej 18 proc.

Rząd: Bezrobocie spadło poniżej 18 proc.

Money.pl / 2006-04-06 14:53
Komentarze do wiadomości: Rząd: Bezrobocie spadło poniżej 18 proc..
Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.145.* / 2006-04-10 16:22
Im większa podaż /sterowana/ na rynku pracy tym większy zysk po drugiej stronie. Więc o co chodzi?... Właśnie o to.
O ile pamiętam tzw. narodowy zryw powstał pod znakomitym dowództwem w imię godności i pokrzywdzonych robotników /wszyscy pracowali/, KOR, ZW. Zaw. Solidarność..."za i przeciw" i td. Teraz z kolei prawie wszyscy walczyli z komuną... i o wolność. No więc jest i nie narzekajcie. Macie jej w prawdzie co poniektórzy w nadmiarze... ale kiedyś jak twierdzą niektórzy, musieli byście iść za to do pracy pod przymusem...
Kapitalizm zawsze był, jest i będzie ten sam... tym bardziej, że już go nikt namacalnie nie straszy. I tyle.
Statystyk / 212.244.189.* / 2006-04-07 08:12
Ja gdzieś w lecie na jednej z anglojęzycznych stron wydania bodajże duńskiej lub szwedzkiej gazety czytałem pełen wściekłości artykuł, że Polska najogólniej mówiąc oszukuje co do bezrobocia – nieprowadzi żadnej kontroli co robią nasi bezrobotni jak są na zasiłku - wśród złapanych w Dani czy też Szwecji Polaków pracujących "na czarno" 99% brało zasiłki (...) a nasze UP były zaskoczone, gdy taką informację uzyskiwały...
Ja swoje „interesa” by nie płacić "placowego", przeniosłem na wieś i widzę jak duże kolejki (kilometrowe!) stają do okienka pocztowego po wypłaty zasiłków z pomocy społecznej i jak równie dużo tych samych ludzi z „samiuśkiego” rana gdzieś w ciuchach roboczych jedzie...
roman / 83.238.240.* / 2006-04-06 21:30
Rzeczywiście sukces w skali kilku milionów bezrobotnych !
młady / 87.207.182.* / 2006-04-06 19:59
płaćcie dalej składki 50 latki
strustroany / 87.207.182.* / 2006-04-06 19:58
to skutki osiagnięć gospodarczych Balcerowicza i Milera
sfrustrowany / 212.160.232.* / 2006-04-06 14:53
Niedługo spadnie do 10 procent, jak reszta młodych ludzi opuści ten kraj rządzony przez ignorantów
Widu / 194.7.199.* / 2006-04-06 16:57
no BRAWO gratulacje dla PIS-iakow :))
Jesli mysla ze "ciemny lud to kupi" to pewnie tak bedzie jako ze w zasadzie juz niedlugo zostana same moherowe berety od dawna na emeryturach wiec nie nabijaja stopy bezrobocia... A bezrobocie spada i bedzie spadac coraz szybciej - dlaczego ??? po prostu bezrobotni sie aktywizuja i zaczynaja pracowac ale nie w Polsce tylko zupelnie gdzie indziej !!!! Niech wiec PIS mydli oczy tym, ktorzy tego jeszcze nie widza... ciekawe jak nam spadnie bezrobocie do 0% albo zacznie byc ujemne (deficyt na rynku pracy hmmm ? ciekawie no nie) Tylko wtedy nie bardzo bedzie komu robic na emerytury moherowcow i wtedy sie sprawa rypnie...
Ja juz pracuje dla zagranicznego kapitalu i mam w glebokim powazaniu fakt ze Polska stanie sie krajem emerytow bez zaplecza mlodych ktorzy maja pracowac na te emerytury... mohery pod sejm i pikietowac juz teraz bo potem bedzie za pozno a PIS wyslac na Ksiezyc niech tam zamieniaja "szare na zlote"....
Obserwator / 81.241.242.* / 2006-04-06 15:14
Bravo, nie jestem sfrustrowany ale to prawda. Jestem nauczycielem w Wyższej Uczelni kiedy spytałem ostatnio studentów kto zamierza szukać pracy w Polsce a kto wyjeżdża za granicę 8 osób na 10 powiedziało, że wyjeżdża. To jest powszechne wśród studentów wszystkich uczelni - bardzo smutne. Wyjeżdżają wyborcy PO. Mają dość Prawie i Sprawiedliwości rządzących razem z malwersantami z Samoobrony i nawiedzonymi z LPR-u. Te partie robią sobie w Polsce skansen po to żeby jak najdłużej rządzić bezkarnie. Ale jak tak dalej porządzą zabraknie pieniędzy na emerytury i na wszystko inne, wtedy rewolucja ich zmiecie. Ludziom nie wystarczą tylko igrzyska, do czasu. Potrzebny będzie wtedy Dzierżyński do rozliczenia ich oszustw.
Jaq / 193.41.230.* / 2006-04-06 16:55
Tyle tylko, że wtedy w kasie będzie pusto, a wszystko co pozostało po komunie wysprzedane i nici z emerytur i rent dla obecnych 50 latków
:(

Najnowsze wpisy