Forum Forum podatkoweInne

Rząd bierze się za podatki

Rząd bierze się za podatki

Money.pl / 2006-09-05 08:41
Komentarze do wiadomości: Rząd bierze się za podatki.
Wyświetlaj:
brat / 82.177.212.* / 2006-09-06 22:34
Wreszcie coś o gospodarce,bo mam już dosyć tracenia mich podatków na opłacanie debat o bzdurach .
Jestem ciekawy kto zabierze głos,wreszcie wyjdzie ilu posłów coś kiedyś miało z tym do czynienia,chociażby prowadziło budżet domowy.
Postulujmy o tydzień w Sejmie tylko o gospodarce!!!!!!!!!
Sądzę że po tym tygodniu już nikt nie wyjedzie z Polski.
Może wreszcie myślenie naszych wybrańców będzie o
naszym bycie i ich również.Prowadzenie działalności gospodarczej to GOLGOTA.
TYDZIEŃ w SEJMIE i MEDIACH tylko o gospodarce!!!!!!!!!!!
Jakub Wędrowycz / 2006-09-05 15:39 / Giełdowy egzorcysta amator
Bardziej niż prawdopodobne odrzucenie projektu PO {PiS}-wej reformy podatków , martwi mnie milczenie w kwestii obniżenia kosztów zatrudnienia !
czater / 2006-09-05 09:51 / Tysiącznik na forum
No i jest Kaczynkie zgodzil sie na dodatkowa kase dla Leppera i Gierycha brawo własnie przed chwila sie dowiedzialem, gratulacje...
Jakub Wędrowycz / 2006-09-05 09:18 / Giełdowy egzorcysta amator
Zabawne , ale cieszy to ,iż PO uznało projekt reformy podatkowej z programu PiS-u za lepszy od własnych założeń !
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-09-05 10:41
Zdaje się, że zapomniałeś, Szanowny Jakubie, iż PO złożyło projekt nowelizacji, aby wyegzekwować od PiS obietnicę wyborczą wprowadzenia dwóch stawek PIT!
Jakub Wędrowycz / 2006-09-05 13:22 / Giełdowy egzorcysta amator
Co nie zmienia postaci rzeczy ,że PO porzuciła własny projekt .Chyba dlatego ,że uznała ten PiS-owski za lepszy ! Bo w przeciwnym wypadku byłaby to zwykła głupota .
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-09-05 14:12
PO nie porzuca własnego projektu, bo jak na razie nie ma sensu wysuwanie inicjatywy 3x15. To jest opozycja kolego więc głową w mur tylko debil wali. Jak coś robić to wtedy gdzy się wie, że to coś przyniesie a nie dla pozorów. To, że PO wnioskuje o podatki 18 i 32 czyli obietnicę PiS oznacza, iż próbują wyekzekfować od PiS obietnice wyborcze. De facto PiS nie wprowadzi tych progów więc jest to udowodnienie PiSowi, że kłamie. Nie wiem po co ja Panu to tłumacze. Nawet dziecko by się zgodziło z tokim rozumowania. Pan jakoś tego pojąć nie może.
Jakub Wędrowycz / 2006-09-05 15:31 / Giełdowy egzorcysta amator
Przeczysz sam sobie ! Twierdzisz ,że jeżeli coś się robi to trzeba wierzyć w powodzenie tego co się robi , ale wiesz ,że PiS nie chce dzisiaj tych reform ,że wniosek ma duże szanse by polec.Równie dobrze więc PO mogła przedstawić dalej idący wniosek i promować swój program. Bo przecież jest lepszy , a o dobro kraju gra idzie ! Nieprawdaż ?
bizon / 83.17.143.* / 2006-09-06 12:05
Jakubie czy Tobie berecik przesłonił pole widzenia i zatkał pole słyszenia? Nie słuchasz w wiadomościach ile kasy się jakoś rozeszło na boki do nowo utworzonych instytucji. Nie realne nawet jest teraz dla kogoś kto umie liczyć 3x15, bo za dużo wydano na zachcianki nie myśląc o źródle ich finansowania.
a PIS obietnic przedwyborczych powinien dotrzymywać chyba, że jest obłudną partią i kłamliwą
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-05 15:38
Czasem zdarzy Ci się napisać coś z sensem, ale niestety dzisiaj masz słaby biorytm...
Odpowiedz na to proste pytanie:
To dlaczego PiS i Kaczyńscy nie promują swojego dobrego programu wprowadzenia kary śmierci. A jest to program lepszy (zgadzam się z tym jako zagorzały zwolennik możliwości kary śmierci), a o dobro kraju gra idzie! Nieprawdaż?
(tylko błagam - zwięźle i na temat)
Jakub Wędrowycz / 2006-09-05 15:50 / Giełdowy egzorcysta amator
Ustalmy jedną rzecz. Dyskutujemy o podatkach. Dyskutujemy o pomyśle PO skierowanym w RZECZYWISTOŚCI nie na reformę podatków , a na zwykłą AWANTURĘ . Osobiście jestem zwolennikiem prostego i efektywnego systemu liniowego , bez komplikacji wynikających z ulg i odliczeń . Masz przychody ,masz koszty , z zysku oddajesz 5 %c na biurwy i podziękował. Chcesz mieć emeryturę ubezpieczasz się , chcesz mieć dostęp do dentysty i nie płacić za każdą plombe - ubezpieczasz się , masz ochotę zdychać na starość pod mostem - nie ubezpieczasz się. I jeszcze jedno ,nie pytaj mnie dlaczego PiS i Kaczyńscy nie promują kary śmierci , bo nie jestem zwolennikiem PiS- u , ani Kaczyńskich. Zbyt pachną mi i sojalem. A PO to rozpieszczone dzieciaki,które nie nauczyły się przegrywać .
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-05 16:02
No dobra. Biorytm Ci się poprawił ;-) Podpisuję się pod tym co napisałeś obiema rękami, ale z drobną różnicą:
Kaczyńscy śmierdzą, a nie pachną socjalem, a PO nie tyle nie potrafi przegrywać, co nie potrafi wygrywać. Ale UPR też nie potrafi, nad czym szczerze boleję.
Pozdrawiam
Jakub Wędrowycz / 2006-09-05 16:56 / Giełdowy egzorcysta amator
Tak przypuszczałem ,że bliżej nam do siebie niż dalej.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-05 10:06
masz rację, a już tak najbardziej wszystkim Polakom podoba się zaproponowany przez PiS termin wprowadzenia obniżek podatków - 2009 rok czy może raczej na "święte nigdy"
Jakub Wędrowycz / 2006-09-05 13:33 / Giełdowy egzorcysta amator
Uważasz ,że ta SZOPKA w wykoniu PO jest skierowana na reformę sytstemu podatkowego ? Szczeniacka pokazówki i tyle . Jescze raz zapytam CZY PO CHCE REFORMY PODATKOWEJ , CZY TEŻ NIE ? I JAKIEJ REFORMY ? Jeżeli akceptuje tą zaproponowaną przez PiS to niech zaakceptuje również kalendarz jej wprowadzania.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-09-05 14:16
Czy 18, 32 czy 3x15 to nie ma większego znaczenia. Ważne są nie progi tylko od jakich kwot progi się przekracza. Więc PO udowadnia PiSowi, że ten WOGÓLE nie ma zamiaru reformować podatków (śmieszne jest bowiem mówienie o zmianie w roku 2009). Jaki kalendrz obietnic? Człowieku wake up!

To ja startuje do wyborów i obiecuje obywatelom w Polsce 1 mln USD na głowę w roku 2050. Głosujesz na mnie? Weź się lecz!
Jakub Wędrowycz / 2006-09-05 15:35 / Giełdowy egzorcysta amator
Co niby PO udowadnia ? PiS już potwierdził,że ich program w zakresie reformy skali podatkowej okazał się być nierealny . Czy PO uważa ,że jesteśmy głusi ? Powiedział już to Kaczyński ,wcześniej Marcinkiewicz. Po co więc ta manifestacja/. Polacy już to wiedzą i to dowiedzieli się z ust PiS-u .
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-05 15:45
Nie wierzę, że Kaczyńscy się pomylili w swoich obliczeniach przed wyborami, gdy policzyli i ogłaszali, że Polskę stać na 18/32 z progiem 100 tysięcy złotych już od 2006 roku. Przecież wszyscy fanatycy PiSu twierdzą, że Kaczyńscy są nieomylni.
Czy potrafisz jakoś wytłumaczyć ten paradoks?
Jakub Wędrowycz / 2006-09-05 15:55 / Giełdowy egzorcysta amator
BO PIS SIĘ NIE ZNA NA EKONOMII !!!! I tu nie ma o czym dyskutować ! Wskaż mi AUTORA tego programu reformy podatkowej ! Jak myślisz , dlaczego sciągnięto "Zytobeate" ?
matma edgara / 82.177.48.* / 2006-09-05 09:25
oj biedaku jak nie rozumiesz tego działania to przykro mi ....... nie bedzie ostatni raz cię oświece.
PiSuar to obiecał w kampanii a opozycja jest po to by władzy na ręce patrzeć i egzekwować obiecanki PiSanki!!!
Jakub Wędrowycz / 2006-09-05 13:26 / Giełdowy egzorcysta amator
Bardzo ciekawa definicja "OPOZYCJI" Wdrażamy program KONKURENCJI , ale równocześnie go uznajemy za chybiony i szkodliwy dla kraju . Dobre , takie nowatorskie .
czater / 2006-09-05 13:38 / Tysiącznik na forum
Wdraza program ktory jest dobry dla obywateli, Pokaz mi konkretna jedna wypowiedz Polityka PO ktory wypowiadal sie ze ta reforma jest zła ? Konkretnie polityka, gdzie i date alebo zamilknij
Jakub Wędrowycz / 2006-09-05 15:27 / Giełdowy egzorcysta amator
Powiem szczerze , wydaje się,że program PO oparty był na podatku liniowym , a progresja programu PO była żródłem krytyki we wszystkich wystąpieniach w okresie kampanii wyborczej. I jeszcze jedno , nie trać panowania nad sobą , bo popadasz w śmieszność. Wydaje się ,że to forum otwarte i nie czater określa ,kto i co może mówić. Chyba nie doczytałeś regulaminu.
czater / 2006-09-05 08:41 / Tysiącznik na forum
Jasne, kolejny Order ktorym beda mogli sobie tyłki ozdabia, i tak kaczka z orderem poczuje sie orłem
Wolny Strzelec / 146.82.111.* / 2006-09-05 23:45
ludzie - toz to wszystko szambo; w bambuko ludzi robie spryciula Lepper i steskniony PRL-owskiej troski o obywatela tandem kaczek obiecujac tanie zycie.Lepper je organizuje dla siebie i kompanii a jelenie przywioza na to kase ze zmywakow w angielskich pubach i pomidorowych plantacji we Wloszech.

Najnowsze wpisy