Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rząd chce unieważnić Lepperowi weksle

Rząd chce unieważnić Lepperowi weksle

Money.pl / 2006-10-12 09:01
Komentarze do wiadomości: Rząd chce unieważnić Lepperowi weksle .
Wyświetlaj:
wojcher / 2006-10-12 18:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zmiana prawa pod konkretne osoby i potrzebnę chwili jest sprzeczne z zasadami tworzenia takiego prawa. Nawet Kwaśniewski nie zgodził się na zmianę prawa wyborczego chociaż było to na rękę (na mandat) lewicy.
Inna sprawa, że w Trybunale Konstytucyjnym (o ile nie zdąży zawłaszczyć go PIS) ustawa ta przepadnie z kretesem (jak wiele innych PISowskich ustaw).
krzyhoo / 83.26.237.* / 2006-10-12 18:16
do wtorku pan Gosiewski w zębach przyniesie Panu Premierowi Andrzejowi Lepperowi hard-copy i całego hard-drive'a z wypocinami dot. projektu zmiany ww. ustawy, tudzież odszczeka całą sprawę wskazując, że to był porażający pomysł Rokity i pogrobowców WSI
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-10-12 16:20
Czy rząd z taką samą determinacją mógłby zatroszczyć się o powstanie kilku tysięcy miejsc pracy i podniesienia płac by zapobiec "wyciekowi" istniejącej i przyszłej kadry kierowniczej i naukowej, że o "zwykłych śmiertelnikach" nie wspomnę?
obserwator / 2006-10-12 16:17 / Tysiącznik na forum
Sprawa weksli pokazuje, że istnieje potrzeba uzupelnienia regulaminu sejmowego, ale to bedzie trudne bo umowy i weksle podpisal zwiazek zawodowy. Myślę, że to robota dla speców od finansow, aby uporządkować sprawę weksli, przyjmuje sie w działalności > że jeżeli nie zabronione to dozwolone, tak moze by w tym przypadku.
Dzisiaj mamy do czynienia z poważniejszymi sprawami, weksle to pryszcz, Pan Wałęsa z sądu nie wychodzi , musi cały czas udowadniać swoję niewinność....a czy jest niewinny? Pan Rokita i Platforma Obywatelska odmawia komentarza, ale będzie musiała, schowanie się pod stoł nie pomoże, życie ukaże prawde jaka by nie była. Pan Komorowski wiecznie mówi o koruocji politycznej az woda w butach chlupocze tak wygląda wiarygodność tego Pana.
Szef samoobrony dzisiaj dał do zrozumiemnia że planowany na szefa rządu był Prof. Zoll ale Platforma Leppera puściła w śmiesznaść i tak to trwa, te radośc i uciechę posłów atformy było słychac i widac na sali sejmowej > krzyki, tupanie, śmiech, jazgot.
Tyle nienawiści od potęznej opozycji liczącej kilkaset posłów dawno nie słyszałem w jednym miejscu. Partie polityczne oszczędzaja koszty i z Sejmu zrobiły sobie trybunę polityczną swych partii , teatr polityczny, a stanowiska marszałków sejmu słuza partiom politycznym >> godności sejmu to nie przydaje ale kosztow obsługi tak, nie usprawiedliwia tych posłow wskazywanie , że do opozycji należy krytykowanie. Gdyby było stanowisko Platformy znane wyborcom, to by na Platformę nie głosowali, klamstwo powinno zostać obnażone, to nie opozycja to dekompozycja.
Lepper przy tych szaradach politycznych mimo że jest mistrzem to okazal sie mały fikuś w obliczu zderzenia z Platforma i SLD.
Będzie rozdanie pokerewe niebawem, zobaczymy? sam bede oczekiwał, bo polityka urasta do gry w lotto? a to daje dreszczyk emocji.
wojcher / 2006-10-12 18:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A winy PISu nigdzie nie widzisz? Wszystkiemu winna Platforma. Wszystkiemu winne układy....Skąd ja to znam.
litwin / 84.10.103.* / 2006-10-12 17:57
Spieprzaj dziadu z tego forum.
Jan B / 84.10.103.* / 2006-10-12 17:56
To forum nie jest dostępne dla takich nieudaczników jak Ty! Przenieś się tam gdzie są wygłaszane takie p*******, może ktoś ciebie wysłucha
niko / 84.10.103.* / 2006-10-12 17:51
Piszesz, piszesz i chyba sam nie wiesz na jaki temat? Pomieszane groch z kapustą. Do szkoły ......moherku.
jb / 84.10.103.* / 2006-10-12 15:47
Kancelaria Premiera przygotowała pakiet zmian w prawie, które uniemożliwią Andrzejowi Lepperowi szantażowanie swoich posłów wekslami. Samoobrona o niczym nie wie - podaje "Życie Warszawy".

W takim razie jaka kara będzie za korupcję polityczną w pokojach sypialnianych? Może tutaj też należałoby coś ustalić?
propagandysta PiSu / 193.23.63.* / 2006-10-12 12:16
Mam dylemat, bo nie wiem czy mam dziś pisać, ze:
1) Andrzej Lepper jest porządnym patriotą, prześladowanym w III RP, obroncą najbiedniesjzych, z którym będziemy budowac Polskę solidarną; czy
2) Andrzej Lepper to warchoł, nie nadajacy się do spokojnej pracy dla Polski, jego partia jest zalozona prezez SB, a dzis ma powiazania z WSI Jest to przestepca o marnej reputacji.

Jaki jest stan na dzis, bo sie gubię?
Marcyś / 217.173.198.* / 2006-10-13 08:43
Nie udawaj naiwnego - jasne, że 2) jest prawdziwy. Od pierwszego wystąpienia Leppera na wizji było to widać. Jeszcze wiele innych rzeczy widać gołym, nie uzbrojonym okiem, tylko nie wiem, dlaczego moi współrodacy nie chcą wyznać prawdy odnośnie tego, co widzą?
Sabre / 2006-10-12 10:12 / Tysiącznik na forum
Czyli prostytucji politycznej ciąg dalszy. A państwo suterenowi już nie tworzą funduszu sejmowego, teraz już bezczelnie zmieniają prawo.
No cóż,
Wszystko przejdzie. Po huku, po szumie, po trudzie
wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-10-12 09:50
A to już prace nad ustawą zakazującą zasiadania w parlamencie osobom z wyrokiem, zostały zaniechane?! Ot, moralność pani Dulskiej i Kalego w wydaniu PiSu!
Ziolo / 83.11.55.* / 2006-10-12 09:39
A gdzieś słyszałem: "Prawo nie działa wstecz", ale PiS wszystko może
k.chodowicz / 2006-10-12 10:38 / portfel
No bo nie działa i działać nie będzie. Lepper ma weksle, które teoretycznie będą ważne w świetle nowej ustawy, ale nie będzie mógł już nimi szantażować posłów, którzy w trakcie trwania kadencji odejdą z jego klubu. Ciekawe, jak rozwiążą problem ściągania należności po zakończeniu kadencji...
Herennius / 2006-10-12 09:21
To może jeszcze zmienimy instytucję weksla jako całości i postępowanie nakazowe, aby przychylić nieba co niektórym tumanom!? I jeszcze z datą wsteczną!? Niech płacą!
a / 80.48.97.* / 2006-10-12 09:01
Ukoronowanie pisowskiej głupoty.

Brakuje tylko zmiany w PIT-cie, która umożliwi starym kawalerom wspólne rozliczanie się z kotem.
Jazgar / 2006-10-12 09:24 / Bywalec forum
bardzo celny komentarz "a" zgadzam się z tobą
rybka / 2006-10-12 11:07 / Tysiącznik na forum
Jakie to smutne, że w tym kraju prawo tworzy się "na potrzeby chwili".
Słowa "a" gotowe szybciej się ziścić niż nam wszystkim się wydaje.

Najnowsze wpisy