Forum Forum dla firmKadry

Rząd da pieniądze bezrobotnym

Rząd da pieniądze bezrobotnym

Money.pl / 2008-08-19 07:16
Komentarze do wiadomości: Rząd da pieniądze bezrobotnym.
Wyświetlaj:
AgusyaS / 80.50.54.* / 2008-08-27 15:11
Faktycznie bzdura. Ja pracuję, sfinansowałam sobie studia podyplomowe, następnie studia
doktoranckie za moje ciężko zarobione pieniądze a rząd chce sponsorować studia podyplomowe
bezrobotnym. W takim razie opłaca się być bezrobotnym, zatrudnić się gdzieś na czarno i
studiować sobie za państwowe pieniądze . Zważywszy że studia podyplomowe to wydatek rzędu
5000 - 6000 zł to można na tym świetnie zarobić . Poza tym jak wszystkim wiadomo w Polsce
brakuje pracowników fizycznych bo po studiach i tak jest zatrzęsienie. Więc może zamiast na
studia podyplomowe które mogą podjąć tylko osoby po studiach wyższych, wydać te pieniądze na
tych którzy wykształcenia nie mają przyuczając ich do konkretnego zawodu. Takiego na jakie
aktualnie jest zapotrzebowanie w kraju.
rty / 83.7.76.* / 2008-08-21 12:06
"tanie studia podyplomowe finansowane w większości ze środków unijnych"
Czyli eurosocjalizm pełną gębą!
Najpierw zabiarają nam pieniądze przez podatki, później to idzie jako SKŁADKA do Brukseli a później to samo wraca jako tzw."środki unijne".
Trzeba być wyjątkowym debilem, żeby się tym cieszyć!
Buhahahaha!
sychu / 195.90.103.* / 2008-08-20 13:02
Często młodzi ludzie pracują od poniedziałku do piątku a w weekendy studiują. Dla nich to obraza, że wystarczy być "bezrobotnym"* i ma się studia 80% taniej.

*coś takiego w Polsce niemal nie istnieje
DA-old / 217.172.247.* / 2008-08-19 18:30
Wspieranie kolesi prowadzących prywatne maszynki do wyciskania kasy za nic tzw. uczelnie prywatne! Tak Postkomuchy wspierają szare eminencie komuny...
kończciebłazny / 213.158.197.* / 2008-08-19 17:21
Ten nierząd platformerski jest jakiś PO_pier_dolony
- to ma byś liberalny program ?!
wojcher / 2008-08-20 14:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

studia podyplomowe finansowane w większości ze środków unijnych

Mówi ci to coś?
Co proponujesz? Aby rząd nie pozwolił (nieważne w jaki sposób) wykorzystać taką kasę? Będzie ci lepiej?
rty / 83.7.76.* / 2008-08-21 12:03
Pamiętaj "szamanie", że tzw.środki unijne to nic innego jak Twoja kasa zapłacona pod przymusem w do Urzędy Skarbowego!!
Buhahahaha!
wojcher / 2008-08-24 22:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czyli jak ich nie wykorzystasz (lub taczej nie pozwolisz innym wykorzystać) w postaci dopłaty unijnej to Urząd Skarbowy ci ją łaskawie zwróci?

Buhahahaha
man13 / 2008-08-19 10:38 / Tysiącznik na forum
A to ćwoki, zamiast dać na Świątynię Zaopatrzenia Kościelnego chcą dać na kształcenie!
Wiernych chcą odebrać kościołowi i wyedukować ich.
jliber / 2008-08-19 08:51 / Tysiącznik na forum
Rząd nikomu nic nie da tylko ukradnie ciężko pracującym ludziom aby nieroby mogly się pobawic.
liberalny / 2008-08-19 10:00 / portfel
Hej ja jestem bezrobotnym a wcale nie jestem nierobem jestem na stażu i mam na rękę 665 zł i z tego musze zapłacić rachunki wyżywić się i jeszcze studia opłacić chyba lepiej bezrobotnego wykształcić żeby sam potem zarabiał i płacił podatki niż ciągle pozostawał na utrzymaniu państwa zresztą aby pójść na podyplomowe studia trzeba mieć przynajmniej licencjat.
Po drugie ludzie czytajcie coś poza money np.: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Pracownik-otrzyma-prawie-9-tys-zl-na-studia-podyplomowe-1817549.html
Howard Webb / 2008-08-19 11:42 / Bywalec forum
no to jesteś na stażu albo bezrobotnym?
o decyzji dofinansowania takich studiów powinna stanowić efektywność tzn. jełopowi po studiach nie powinno się dać grosza, lepiej natomiast przeznaczyć dla zdolnych o niższym wykształceniu na kursy
leiho / 2008-08-19 08:16 / "Tu Ne Cede Malis"
no czy człowieka nie moze trafic szlag? Przecietny człowiek pacuje, zmaga sie z losem, placi podatki, wychowuje dzieci, nie ma szans na bezstresowe 9 tysiecy na dodatkowe studia. Ale pasozytom na naszycm garnuszku rząd da kase!! Kur..a to sie w łowie nie miesci. Dlaczego wspiera sie nierobów i nieudaczników, zamiast wspierac polską gospodarkę w inny sposób... Ech, chory kraj, po prostu chory.
Pilsener / 2008-08-19 08:57 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Może dlatego, że nieroby i nieudacznicy to lojalni wyborcy? Ludzie ambitni, pracowici czy uczciwi na wybory nie chodzą (albo jeśli już to głosują na opozycję), więc takich ludzi trzeba z polski wy... na Madagaskar. Obywatel ma być lichy i durnowaty, aby nie podskakiwał władzy, tylko jej przyklaskiwał. Takiego też łatwo kupić jakąś jałmużną a urzędnikowi łatwo go zastraszyć czy wyślizgać. Kraj jest chory, bo najmniej socjalistyczna okazała się partia, która określa siebie jako socjalistyczną i w dodatku spadkobierce PZPR! Niedawno zrobiłem małe zestawienie i wyszło mi, że L. Miller to największy liberał w polsce - przecież to jakiś absurd.
Pilsener / 2008-08-19 08:15 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
O ile poprzedni premier przypominał mi Chruszczowa czy Breżniewa, to ten kojarzy mi się z Putinem - tyle że ten nie cisnął narodowej gospodarki na matę. Widzę, że rząd ma kasy w bród - nic dziwnego, skoro tyle nowych podatków nałożyli. Może jak następne 2 miliony ludzi wyjedzie z tego przeklętego kraju to coś się zmieni - aczkolwiek mocno wątpie - polska będzie biednym krajem, dopóki będą tu rządzić polacy.
laik ekonomiczny / 83.14.162.* / 2008-08-19 07:26
w takim układzie rząd musi oddać pieniądze tym co rezygnowali z kupowania samochodów i kształcicli się za własne pieniądze - tak by ich kompetencje mogły zapracować na pieniądze które ktoś chce rozdawac - do robotyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!! bo pracy jest multum - każdy może sam zarabiać a nie jechać na cudzej pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
thulia / 85.222.23.* / 2008-08-19 07:16
Idzie ku normalnosci.
hweheheheheh / 83.14.162.* / 2008-08-19 07:24
a co z tak zwanymi dzieciakami z dobrych domów - tata który ma kasy jak lodu, rejestruje synka w rejestrze osób bezrobotnych i ma 9000 zł w kieszeni czyli trafiona inwestycja - ktoś zapomniał że w tej chwili nie pracują tylko ci co niemuszą ;-))))))))))) wiec dotanie po kieszeni podatnik ten uczciwy
AgusyaS / 80.50.54.* / 2008-08-27 15:07
Faktycznie bzdura. Ja pracuję sfinansowałam sobie studia podyplomowe, następnie studia doktoranckie za moje ciężko zarobione pieniądze a rząd chce sponsorować studia podyplomowe bezrobotnym. W takim razie opłaca się być bezrobotnym, zatrudnić się gdzieś na czarno i studiować sobie za państwowe pieniądze . Zważywszy że studia podyplomowe to wydatek rzędu 5000 - 6000 zł to można na tym świetnie zarobić . Poza tym jak wszystkim wiadomo w Polsce brakuje pracowników fizycznych bo po studiach i tak jest zatrzęsienie. Więc może zamiast na studia podyplomowe które mogą podjąć tylko osoby po studiach wyższych, wydać te pieniądze na tych którzy wykształcenia nie mają przyuczając ich do konkretnego zawodu. Takiego na jakie aktualnie jest zapotrzebowanie w kraju.

Najnowsze wpisy