Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd Donalda Tuska na półmetku. Czas na podsumowanie

Rząd Donalda Tuska na półmetku. Czas na podsumowanie

Wyświetlaj:
maciekmaciek646 / 193.25.0.* / 2013-11-16 14:54
a ja powiem tak: reforma ofe mi się podoba, prywatyzacja przedsiębiorstw publicznych również, polityka zagraniczna też (cieszy mnie że bardziej skupia się na gospodarce, a mniej na patriotyzmie), podwyżka podatków przy tak dużym zadłużeniu była sensowna (czy przyniosła pożądany efekt tego nie wiem) dobrze że politycy zaczynają dostrzegać dług publiczny jako problem i mam nadzieje że Pis również będzie walczył z zadłużeniem.
jfk. / 164.127.235.* / 2013-11-16 15:58
oj głupiś ty Maciusiu głupiś. Spakuj na jutro zeszyty bo w gimnazjum trzeba się uczyć i idź już spać bo głupotki wypisujesz synku.
fsdl;kjlwritjrlk / 84.39.169.* / 2013-11-16 13:00
tego człowieka nie maogę ZDZIERŻYĆ NIE MOGĘ NA TUSKA PATRZEĆ bo mi się robi niedobrze.

widzę go tam gdzie on zaprowadził tysiące młodych wykształconych ludzi - " przy układaniu bruku", przy "czyszczeniu klozetów" przy pracach w kanalizacji . panie kłamco _ pan już jesteś skończony jak i pański kolesiowski rząd
ODE MNIE I OD MŁODYCH WYKSZTAŁCONYCH POLAKÓW BEZ PRACY pan nie dostaniesz poparcia - obyś pan zdechł z głodu jak zdychają ludzie których posyłasz na zachód za miską ryżu
patrzę na twoje łapy / 5.173.198.* / 2013-11-16 12:03
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Waniek / 2013-11-16 11:53 / Bywalec forum
Rząd donaldinio powinien ogosić okradamy ofe bo nie mamy pieniędzy wyprzedaliśmy przemysł i sprzedajemy tereny a jak nic nie zostanie to nie dostaniecie emerytury bo okradniemy was!!!
andy@@@ / 31.175.39.* / 2013-11-16 10:53
Po 6 latach rządów PO-PSL Polska jest dalej krajem nierówności społecznych, w którym żyją nadludzie (mundurowi, prokuratorzy, sędziowie, górnicy, rolnicy) i podludzie (cała reszta). PO nic nie zrobiło aby zmienić ten feudalny układ. Oby jak najszybciej PiS wygrał wybory i przywrócił normalność Polsce, abyśmy spełniali europejskie, a nie sowieckie standardy społeczne.
plaplapleplokop / 92.20.37.* / 2013-11-16 09:33
moze nie sprawdzilem dokladnie, ale czy money podalo informacje ze 3 dni temu w UK na pierwszych stronach gazet nazwano zezwolenie nam na emigracje do UK jako FATALNA POMYLKE, a uzyto do tego liter wielkosci okolo 7 centymetrow, NA SAMEJ OKLADCE GAZETY.

Znowu odnotowano zwiekszony naplyw emigrantow z Polski, zarowno tych rejestrujacych sie, jak i pracujacych na czarno.

Jedynym wiec czynnikiem, ktory zmniejszy bezrobocie o 0.5 procenta w ciagu 2 lat(pozostanie dalej wysokie) bedzie wyludnianie sie kraju.

Coraz czesciej nie podawane sa informacje o plajtujacych przedsiebiorstwach, jak Zachem Bydgoszcz, zaklady chemiczne ktore zwolnily w tym roku 600 osob.Zaklad zalozony w 1948 roku zatrudnial nawet 7000 ludzi, a dzis produkuje sie to samo za granica, bo tam sie oplaci.

Oddano caly przemysl na zachod, a nas uczyniono parobkami i jeszcze zaczynaja narzekac ze przyjezdzamy.

Czas na podsumowanie premiera rzadu, ktory za granica namawial do powrotow.
sławek79 / 37.108.114.* / 2013-11-18 14:07
nie wszystko jest takie czarno-białe, jak to opisujesz w przypadku zachemu. przez bardzo silną konkurencję i przynoszące straty zakłady zdecydowano się sprzedać aktywa tdi, bo nie było innego wyjścia. a ludzie pracujący w zachemie otrzymali ponadprzeciętną pomoc finansową oraz pomoc w szukaniu nowej pracy czy założeniu swojego biznesu.
bsf / 77.255.246.* / 2013-11-16 09:31
Drodzy wyborcy Tuska i jego ferajny szkodników !

PO 20 30 40 latach waszej pracy zostaniecie dziadami Europy z minimalną emeryturą na POziomie ubóstwa i nędzy.

Najnowsze wpisy