Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rząd ostrzega: Strajk górników zabójczy dla kopalń

Rząd ostrzega: Strajk górników zabójczy dla kopalń

Wyświetlaj:
sebbbbb / 87.239.192.* / 2010-09-22 09:54
chętnie bym ci rozmarasił morde , gnoju j*****, bez kopaln polska była by niczym fajfusie
Anty górnik / 77.254.146.* / 2009-02-09 16:42
Wy skórwyny J***** Krety niszczycie gospodarke jesteście niepotrzebni w XXI wieku. Są inne rozwiązania niż węgiel !!
Marcin P. / 83.30.170.* / 2007-01-18 16:58
ciekawe, że też strajki obejmują zawsze sektory powiązane z budżetem, PKP, lekarze, górnicy, w prywatnych firmach nikt nie strajkuje, czy to znaczy że np. robotnik budowlany zarabia lepiej niż maszynista, lekarz, górnik? a może ma większe przywileje? wcześniejsza emerytura, zniżki na przejazdy super koleją PKP? eee raczej nie. Wiem on nie strajkuje bo:
1. latem ma darmowe solarium pod chmurką w temperaturze przekraczającej 40 stopni; (mało tego)
2. częsty darmowy prysznic podczas deszczu, no i woda miękka jak deszczówka;
3. bliskość natury, która otacza go z każdej strony;
4. praca na świeżym powietrzu; (oj nie do przecenienia uwierzcie);
5. zimą (prawdziwą, a nie taką jak za oknem) zawsze zimne piwo (obojętnie gdzie postawi);
... i właśnie dlatego studiowałem budownictwo, a teraz jeżdząc po budowach południowej Polski (pół roku Wrocław, pół roku Rzeszów, rodzina zaczeka żona wyrozumiała ;-)) mogę na własnej skórze odczuć komfort pracy w budownictwie i nawet w głowie mi strajki. Dlatego też rozumiem i współczuje reszcie ludzi pracującej w innych zawodach, zwłaszcza górnikom, kolejarzom, o lekarzach nie wspominając, ja przecież mam komfort i wygodę, osłony socjalne, przywileje, jestem pewny jutra, a oni....ech szkoda gadać, szkoda gadać
vbk / 77.253.89.* / 2010-08-18 17:31
Ja studiowałem górnictwo...... dziś żałuje. Czego? Pracuje w firmie prywatnej na kopalni a co za tym idzie jest brak wszystkich przywilejów. Do tego ponoszenie olbrzymiej odpowiedzalności za kogoś. Praca w silnym stresie.Ech... żałuje że nie poszedłem na budownictwo[
... i właśnie dlatego studiowałem budownictwo
ADI85M / 2007-12-17 17:35
KOLEGO MARCINIE WYTLUMACZE CI KILKA KWESTII!!!

1. latem ma darmowe solarium pod chmurką w temperaturze przekraczającej 40 stopni; (mało
tego)
- na kopalni w niektórych rejonach jest tylko 30st. mniej tlenu i zdarza sie wilgoć i np nic nie trzeba robić a jest sie spoconym jak świnia. ZJEDZ I ROB!!!

2. częsty darmowy prysznic podczas deszczu, no i woda miękka jak deszczówka;
-często darmowy pył węglowy bezmyślnie osiadający na naszych płucach


3. bliskość natury, która otacza go z każdej strony;
-my też, tylko od dołu

4. praca na świeżym powietrzu; (oj nie do przecenienia uwierzcie);
-my też,czasami jakiś lutniociąg doprowadzi jakiś lufcik!!!

5. zimą (prawdziwą, a nie taką jak za oknem) zawsze zimne piwo (obojętnie gdzie
postawi)
-my nie mamy takich przywilejów, nawet papieroska nie pozwolą nam zapalić bo głupki myślą, że to może spowodować małe BOOM!!!!

TY SIE K.... ZASTANÓW CO TY PISZESZ!!!
POZDROWIENIA DLA PODOBNYCH DEBILI CO NAWET WĘGLA NIE WIDZIELI A NAŚMIEWAJĄ SIE Z GORNIKOW !!!!
MOŻECIE MNIE W DUPĘ POCAŁOWAĆ!!!
jano61 / 83.142.15.* / 2007-01-20 09:37
przyjedz kolo na śląsk i przepracuj jedną dniówkę na dole w temperaturze 30 stopni i ograniczonej zawartości tlenu potem zamienimy się pensjami. ja zarabiam 1400 zeta po 25 latach pracy jako kombajnista ścianowy
Anty Górnik / 77.254.146.* / 2009-02-09 16:57
Tak a nie liczysz Warburki, trzynastek, czternastek ja bym was wsyzstkich skórwysyny wystrzelał !! mieszkam w miejscu gdzie są sami górnicy i po 20 katach maja 2,5 tys emeytury i h*** jeszcze zabierają prace młodmy ludzią!!
ADI85M / 2007-12-17 17:23
Co te h... mogą wiedzieć o robocie na kopalni!!! 1400 to powinno sie dostawać za sam zjazd na dół!!! znajdź mi górnika pracującego na ścianie albo w przodku który sie narobi i na emeryturze nie ma problemów ze zdrowiem!!!
KTORY JEST MADRY NIECH ZJEDZIE NA DOL!!!!
ALII / 193.110.99.* / 2007-01-19 15:48
Szkoda, że nie udało się sprywatyzować wszystkiego bo wtedy wszyscy byliby zadowoleni. Strajkuje tylko budżetówka - widocznie mają czas na rozmyślania co im się należy od reszty.
Górnicy reprezentują największe chamstwo pewnie znów przyjadą do Warszawy "na zakupy", a karty obecności w kopalni będą mieli odbite jak ostatnio, niby że fedrują.
KOBIETA / 78.8.102.* / 2008-01-26 09:36
POPIERAM STRAJK GORNIKOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JEST TO CIEZKA PRACA I NIEBEZPIECZNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE TAK JAK CIULE MYSLICIELE SIEDZA W BIURZE I P****** W STOLEK A DOSTAJA KASY W P**** NIEWIADOMO ZA CO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ADI85M / 89.76.162.* / 2007-12-17 17:14
TY ZAFAJDANA WARSZAWSKA MENDO!!! ZJEDZ NA DOL I ZAPRASZAM NA SCIANE!!! JAK BEDZIE SMIERDZIALO TO ZNCZY ZE NIE WIDZIALES WSZYSTKIEGO A JUZ SIE POSRALES KONUSIE!!!! PODAJ SWOJ ADRES TO JAK POJEDZIEMY DO WARSZAWY TO ZACHACZYMY O CIEBIE!!!!
jano61 / 83.142.15.* / 2007-01-20 09:43
z twojej nazwy wynika że jesteś albo ALI terrorysta albo AL-BANDI pewnie jesteś warszawiakiem-cwaniaczkiem.podaj adres to przyjadę do ciebie "na zakupy"a kartę obecności odbiję ci na czole.
Ztreści twojej opinii wynika że w głowie masz tyko oczy i język.

Najnowsze wpisy