Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rząd PiS już niesolidarny

Rząd PiS już niesolidarny

Money.pl / 2005-11-30 07:48
Komentarze do wiadomości: Rząd PiS już niesolidarny.
Wyświetlaj:
Dj / 213.199.197.* / 2005-11-30 12:18
to nech sprywatyzują ;) jak wszystko w tym kraju ;)
Andre / 212.244.100.* / 2005-11-30 11:48
gdyby urzędnicy popierali pomysł odchudzenia urzędów !
To normalne że będą protesty urzędników, bo to oni stracą na ochudzeniu. Rządzenie polega na także na naruszaniu interesów grup nacisku (związki, urzędnicy, górnicy) w imie korzyści dla większości społeczeństwa i dobra kraju
Ferdy / 80.55.74.* / 2005-11-30 11:48
No tak wszyscy chcemy taniego państwa .. dopóki to nas nie dotyczy .. ale jak to ma naruszyć nasze interesy to co tam interes państwa..co tam wspólny interes .. liczy sie tylko mój interes .. i wara od mojego .. w tym wypadku od mojego stanowiska pracy, co mnie zreszta wcale nie dziwi .. ludzie po prostu przez te wszystkie lata uszczęśliwiania wybranych mam na myśli elity władzy i biznesu .. unieszczęsliwiali i nauczyli ostrożności zwykłych obywateli . .. przypomnienie dla rządu .. dzisiaj związki zawodowe .. to głównie budzetówka i firmy z dużym udziałem skarbu państwa .. sami widzicie że zaczyna sie konflikt interesu tych co płacą na państwo .. i tych co są na garnuszku państwa
Andre / 212.244.100.* / 2005-11-30 11:47
gdyby urzędnicy popierali pomysł odchudzenia urzędów !
To normalne że będą protesty urzędników, bo to oni stracą na ochudzeniu. Rządzenie polega na także na naruszaniu interesów grup nacisku (związki, urzędnicy, górnicy) w imie korzyści dla większości społeczeństwa i dobra kraju
camel / 193.219.28.* / 2005-11-30 10:42
Paranoja (za: www.psychologia.edu.pl) to starsza nazwa utrwalonych zaburzeń urojeniowych. W istocie paranoja to występowanie usystematyzowanych i logicznie ze sobą powiązanych urojeń. Najczęściej są to urojenia prześladowcze, ksobne, wielkościowe, hipochondryczne i erotyczne. Urojenia są głównym objawem tej choroby i nie towarzyszą im zwykle omamy ani też inne objawy schizofrenii. Tak wiec, panie Ludwiński jak zapowiedz zmniejszenia zmniejszenia liczby urzednikow moze byc paranoja? Troche dbalosci o jezyk i precyzje sformulowan!!!
Ja / 213.76.141.* / 2005-11-30 09:30
jeden urzędnik skarbowy powinien przypadaćna jednego obywatela. Powinien razem z nim spać, jeść i być jego małżonkiem...Paranoja!
Proste przepisy! Prosty system! Proste podatki! ...i 1 urzędnik na 100.000 mieszkańców.
górnik / 80.55.236.* / 2005-11-30 07:48
Skarbówka Popieram nie dajcie się a jak nie to pójdziemy na warszawę tak jak zrobiliśmy to my górnicy.
hymus / 62.233.177.* / 2005-11-30 08:03
brawo, brawo, brawo, my informatycy też pójdziemy na Warszawe i pałami wywaczymy sobie wcześniejsze emerytury, a co nie stać nas, paranoja Polski, nie kijem to go pałą, górnikom polecam kopalnie odkrywkowe, ja na was płacic nie będę prędzj z kraju się wyniosę jak większość kretywnej młodzieży,której już nie ma ciekawe skąd ZUS weźmie dla was kase:))
sylwia / 83.18.7.* / 2005-11-30 12:00
już dajcie spokój tym górnikom bo zachowujecie sie jak jacyś niedorozwinięci. ty wielki informatyku siedzisz na dupie i nic nie robisz to o co sie rzucasz? nigdy na kopalni nie byłes i chcesz się wielce wymądrzac. nikt cię tu nie potrzebuje wiec możesz się wynieść kreatywny młodzieńcze. krzyż na drogę.
Selsdon / 2005-11-30 15:38
Nie słyszałem, żeby kogokolwiek na siłę ciągnęli do kopalni (a szkoda, bezpieczniej by było na ulicach). Górnicy nie są jedynymi którzy pracują w ciężkich warunkach, to ja się pytam dlaczego mają być uprzywilejowani? Poza tym nie stać nas jako państwa na emerytury górnicze. Tak jak już gdzieś napisałem, górnik powinien liczyć się z tym, że nie będzie to jego jedyny zawód, bo po przepracowaniu X lat będzie musiał się przekwalifikować.

PS. A ten wielki informatyk "siedzi na dupie" bo na to zapracował.

Pozdrawiam
sylwia / 83.30.255.* / 2005-11-30 23:36
A ty co adwokat? nie umie sam za siebie mówić? jakiś zakompleksiony czy jak?
Ferdy / 80.55.74.* / 2005-11-30 11:37
Jak to skąd ZUS weźmie kasę dla uprzywilejowanych grup zawodowych no górników .. sprzeda kopalnie i to obcemu kapitałowi a potem dziadkowie górmicy bedą utrzymywać ze swoich "emerytur" swoje dzieci i wnuki .. u nas zawsze musi byc inaczej niż gdzie indziej .

Najnowsze wpisy