Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd ułatwi zakładanie żłobków

Rząd ułatwi zakładanie żłobków

Money.pl / 2010-03-30 13:46
Komentarze do wiadomości: Rząd ułatwi zakładanie żłobków.
Wyświetlaj:
aga--- / 83.238.236.* / 2011-01-19 11:01
Zanim założysz żłobek (szczególnie jeśli sama jesteś matką) miej świadomość że:
ZUS przestanie Cię chronić, twoje macierzyństwo będzie bez znaczenia ZOSTANIESZ PRZEDSIĘBIORCĄ! - CZYLI OBYWATELEM DRUGIEJ KATEGORII. Będziesz ograbiana z każdej złotówki, nikogo nie interesuje że nie masz na chleb ...ZUS i podatki trzeba płacić! Dla przedsiębiorcy nie ma pojęcia "minimum socjalne". Jak ci wpadnie ZUS na konto to zabiorą wszystko: pensje dla ludzi, pieniądze na rachunki i kasę na mleko dla twojego dziecka. Dla urzędników staniesz się wrogiem, oszustem, wyzyskiwaczem swoich pracowników. I będą ci to udowadniać na każdym kroku. Kiedy spóźnisz się ze składką na chorobowe (bo bank nie przelał pieniędzy na czas) nikt ci nie wypłaci chorobowego...ZA TO KAŻĄ CI PŁACIĆ ZUS MIMO ŻE LEŻYSZ W SZPITALU I NIE MOŻESZ PRACOWAĆ! Dobrze się zastanów MATKO POLKO zanim zdecydujesz się oddać swoje życie w ręce urzędników - ludzi którzy zazwyczaj nigdy nie mieli swoich firm i nie są w stanie nawet sobie wyobrazić jak ciężko jest przetrwać na rynku W TYM DZIWNYM KRAJU GDZIE PRACOWNIK JEST PRAWIE ŚWIĘTY A PRACODAWCA TO WRÓG PUBLICZNY A NIE CZŁOWIEK.
RENATARC / 77.115.18.* / 2011-08-10 01:55
Dobre. Podpisuję się pod tekstem, wszystkim co mam.
Żłobek – miejsce przyjazne dziecku czy GEHENNA.
Zakładam taki żłobek. Nieporozumienie. Nie mam siły już na nic. Przystosowuje budynek mieszkalny na żłobek i przedszkole GEHENNA . Zachciało mi się to mam. W nadziei , że to koniec wymogów, że tylko ta klapa dymowa za bagatela 6 tys. Nie jeszcze przeglądy, jeszcze oświetlenie awaryjne, bo schody maja o parę centymetrów mniej od jakiejś chorej normy. Nie mam siły pieniędzy i wołam RATUNKUUU , niech ktoś mi pomoże. Miało być tak domowo, dzieci miały przebywać w higienicznych warunkach. NIE!!!!! MUSI BYĆ ZACHOWANE ZLII , ZMYWARKA, STERYLIZATOR DO BUTELEK. CYRK CYRK. Żadnej pomocy znikąd. Miałam takie marzenie, chciałam tworzyć MIEJSCE PRZYJAZNE DZIECKU, mam karty zgłoszeniowe, dzieci, które do mnie przychodzą są zadowolone. Niestety nikt na to nie patrzy,, bo jak się cos stanie , to urzędnik z sanepidu odpowiada, strażak odpowiada. Jeśli nie wiecie, to w takim miejscu nie należy się opiekować dziećmi tylko przeprowadzań naukę wzniecania i gaszenia ogniska, oczywiście nie domowego, tylko niewolniczego . USTAWA MIAŁA POMÓC. Niestety stworzyła GEHENNĘ. Jeśli jest ktoś co może mi pomóc wyjść z tej pułapki TO WOŁAM O POMOC . renatarc@wp.pl
visloc / 88.220.142.* / 2010-03-30 14:12
no,jeśli tak będzie,to trzeciego dzieciaka zmajstruję szybciej, aniżeli żem myślał
janiszek72 / 2010-03-30 14:07 / Tysiącznik na forum
To dobry prognostyk na przyszłość. W czym jeszcze pomoże nasz cudowny rząd? I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-03-30 13:46
Nie lepiej wprowadzić dobrowolnie, pod przymusem - aborcję dziecka wraz z matką, na życzenie, nie znoszącego sprzeciwu, postępu?

Najnowsze wpisy