Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rząd wydaje miliony na telefony

Rząd wydaje miliony na telefony

Money.pl / 2008-08-09 11:05
Komentarze do wiadomości: Rząd wydaje miliony na telefony.
Wyświetlaj:
Handel wyrokami 1 / 83.26.7.* / 2008-08-10 11:58
A czy premier Schecio dalej wysała SMSami info na kogo dzisiaj plujemy ?
Pilsener / 2008-08-09 22:25 / Sofciarski Cyklinator Parkietów

można by zaoszczędzić nawet 4,5 miliona złotych.
- tak, i wybudować za to 10.000 km autostrad, haha. Dlaczego ciągle karmi się opinię publiczną takimi nic nie znaczącymi duperelami? Na emerytury dla górników idzie 20 MILIARDÓW i jakoś nikogo to nie martwi. Ile wynosi budżet polski? A ile wydajemy na utrzymanie sektora publicznego? Ile kosztuje podatników utrzymywanie 50 tysięcy intratnych stanowisk z klucza partyjnego? A tu wielkie halo o jakieś 4,5 miliona, to jest po prostu żal. Tak samo jest WSZĘDZIE - wielkie halo, że urzędas kupił samochód za 100 tysięcy - a to, że liczba urzędników wzrosła trzykrotnie (bo PZPR się rozpadł na PIS, LID i PO) jakoś nikogo nie drażni. Dlaczego nikt nie pisze o zbędnych urzędnikach i urzędach? Dlaczego nikogo nie drażni to, że na poczcie ludzie z PZPR (czy jakiejś innej partii, nie ma znaczenia jakiej) wydają gazetki za grube miliony? Ile jest takich spółek i przypadków? Precz z sektorem publicznym i społecznymi pasożytami. Nie chcę utrzymywać rolników ani górników, nie chcę się dzielić emeryturą z nauczycielem, który umie może ułamek tego co ja - DOŚĆ! Czy wszyscy muszą z polski wyjechać, żeby coś się zmieniło na lepsze? Dlaczego ciągle mają być równi i równiejsi? To ma być demokracja? Ja pie... taką demokrację, za komuny było tu lepiej.
wkurzona / 79.185.160.* / 2008-08-10 08:22
Twój podtytuł jest znamienny:
Odwracanie uwagi

Rząd szuka oszczędności (gdziekolwiek, bo przecież nie tylko w telefonii)-odwracanie uwagi od...
Premier opublikował raport o zdrowiu-odwracanie uwagi od...
Palikot pyta-odwracanie uwagi od...
Poproszę "o inny zestaw"!

Precz z sektorem publicznym i społecznymi pasożytami. Nie chcę utrzymywać
rolników ani górników, nie chcę się dzielić emeryturą z nauczycielem, który umie może
ułamek tego co ja - DOŚĆ!

Najbardzij podoba mi się, Twoja wysoka samoocena na tle nauczycieli. Niezmiernie rzadko zdarza się, aby uczeń przerósł mistrza, ale...Chociaż Twoja wypowiedź wskazuje raczej na ogromną frustrację spowodowaną chyba niepowodzeniami zawodowymi. Chcesz kogoś obarczyć winą za swoje niepowodzenia? Rząd i demokracja? Na mnie nie mają aż takiego wpływu. No i ta tęsknota za komuną..."czy się śpi, czy się leży...".
Pilsener / 2008-08-10 12:27 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
1. Nauczyciele pracują ile średnio godzin tygodniowo? (wliczając wakacje, ferie itp)
2. Nauczyciele ile zarabiają na czarno na korepetycjach?
3. Wg nauczycieli jestem debilem, bo choć przeczytałem tysiące polskich książek i świetnie posługuje się tym językiem, miałem w jednym semestrze 23 jedynki z polskiego - podobnie było z matematyki "twierdzenie, definicja, aksjomat" - co za bezsens, nauczyciele klepią w kółko to samo i nawet nie rozumieją tego, co klepią
4. Gdybym marnował czas w polskiej szkole (zamiast np. uczyć się programowania czy relacyjnych baz danych) to g.. bym w życiu osiągnął.

A na koniec muszę jeszcze pracować na ich płace i emerytury, tylko to mnie frustruje, nic innego, frustruje mnie, że w polsce gloryfikuje się miernotę i nieróbstwo, nagradza kombinatorstwo i cwaniactwo, premiuje niegospodarność i marnotrawstwo.
wkurzona / 79.185.159.* / 2008-08-12 20:53
A kto Cię uczył programowania i relacyjnych baz danych ? Miernoty?
taktodziała / 213.158.196.* / 2008-08-10 18:03
wiadomym było w komunistycznych czasach PRL-u, kto zagraża socjalistycznemu rozwojowi. Szukano i znaleziono - spekulantów. To oni wykupywali deficytowe towary, utrudniając życie pracującym masom. Nic tak nie jednoczy, jak wspólny, nawet wyimaginowany, wróg. Przeszliśmy na nowy etap rozwoju, jakoby w innym systemie, ale potrzeba szukania owych wrogów, na nowej wytyczonej drodze rozwoju pozostała i trwa. Pojawiają się zatem coraz to nowi wrogowie, tutaj akurat nauczyciele. Pusty śmiech ogarnia, kiedy porównuje się oświadczenia pracownic łódzkich zakładów włókniarskich (pełno ich było w TV), jak to pracują na nierobów i spekulantów, z oświadczeniami "oświeconych" w ostatnich kilkunast latach działania PRL-bis. Ten sam szajs propagandowy i ta sama pusta i śmieszna argumentacja, tyle że zakodowana i rozpowszechniana już bez udziału TV>
wkurzona / 79.185.160.* / 2008-08-10 08:22
Twój podtytuł jest znamienny:
Odwracanie uwagi

Rząd szuka oszczędności (gdziekolwiek, bo przecież nie tylko w telefonii)-odwracanie uwagi od...
Premier opublikował raport o zdrowiu-odwracanie uwagi od...
Palikot pyta-odwracanie uwagi od...
Poproszę "o inny zestaw"!

Precz z sektorem publicznym i społecznymi pasożytami. Nie chcę utrzymywać
rolników ani górników, nie chcę się dzielić emeryturą z nauczycielem, który umie może
ułamek tego co ja - DOŚĆ!

Najbardzij podoba mi się, Twoja wysoka samoocena na tle nauczycieli. Niezmiernie rzadko zdarza się, aby uczeń przerósł mistrza, ale...Chociaż Twoja wypowiedź wskazuje raczej na ogromną frustrację spowodowaną chyba niepowodzeniami zawodowymi. Chcesz kogoś obarczyć winą za swoje niepowodzenia? Rząd i demokracja? Na mnie nie mają aż takiego wpływu. No i ta tęsknota za komuną..."czy się śpi, czy się leży...".
obywatel g / 77.115.28.* / 2008-08-09 20:52
dawaj fotę tuska
obserwator / 2008-08-09 18:14 / Tysiącznik na forum
na telefony nie warto zalowac, jezeli maja przyspieszyc decyzje warte miliardy. Tu i teraz z powodu straty czasu, traci sie miliardy bo nieudolnosc organizacyjna, polityka silnej zlotówki powoduje ze pomoc unijna kurczy sie w planowanym okresie o dziesiątki miliardow, media piszą o kwocie ok 50 miliardow. Te drobne kwoty wydawane na telefony to drobiazg nic nieznaczacy przy stratach powalajacych kazdego ktory wie co to sa pieniadze. Nie czas tu pisac o szczególach: ale plaowanie oszczednosci w wydatkach telefonicznych, to mi wyglada na pijar, tak ostatnio modny.
Mam nadzieje, ze rzadzacy jeszcze sprawe przemysla bo inaczej straca rozum z braku rozsadku.
hen / 83.12.76.* / 2008-08-09 17:59
z kwotami rzecz jasna i przynależnością partyjną
anty_ / 78.88.174.* / 2008-08-09 14:36
to Napieralski jest w rzadzie ??
bax / 83.11.167.* / 2008-08-09 11:06
130zł/mc na urzędnika to powalająca kwota
trzabędzieurządzićjakąśbalangę! / 213.158.196.* / 2008-08-09 11:05
rząd zaoszczdzęci na telefonach posłów 4,5 mln zł. Ho, ho, ale zaje... kasa! Ale z tym wyznaczeniem jednego operatora dla posłów to git pomysł. Jedno przyłącze i już będzie wiadomo o czym opozycja tak gardłuje za pośrednictwem komórek. Tak trzymać!
mac78 / 79.97.90.* / 2008-08-09 11:33
biedaczki w takim drogim kraju nie stac ich na komórki Co jeszcze im potrzeba zwrot czynszu na mieszkanie dopłata paliwowa i bony na żywność?
Zorro123 / 2008-08-09 18:29 / -
Dla urzędnika państwo daje wszystko: biurko, telefon, często samochód, pensję i pieniądze na podatek, często fundusze reprezentacyjne i wczasy. Mieszkanie musi sobie jednak sam załatwić (co nie jest trudne).

Najnowsze wpisy