Forum Forum podatkoweInne

Rząd wygrywa bitwę podatkową

Rząd wygrywa bitwę podatkową

Money.pl / 2006-10-26 19:35
Komentarze do wiadomości: Rząd wygrywa bitwę podatkową.
Wyświetlaj:
tatko / 2006-10-28 22:03 / Tysiącznik na forum
Bitwa to jeszcze nie wojna...
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-10-27 14:10
PiS to kłamcy! Miały być niższe podatki a będą wyższe poprzez wzrosty akcyzy. 20% ciemnoto narodowa popierająca PiS i koalicjantów- sama podcinasz gałąź na której wszyscy siedzimy
bizon / 83.17.143.* / 2006-10-27 11:16
I tak mają być utrzymani ludzie w Polsce??? wyjadą jak nic, a Kaczki będą się ciszyć że im spadło bezrobocie i to ich zasługa - bezczelni kłamcy obłudnicy!
diety w sejmie i wypłaty w ministerstwie powinny być na poziomie minimum socjalnego to może wtedy otworzyły by im się oczy i wzieliby się w końcu do porzadnej roboty
Baśka Kraków / 83.13.74.* / 2006-10-27 09:04
Według mnie taka postawa Komisji Finansów Publicznych do spraw polskiego Narodu jest zupełnym absurdem. Żyjemy w kraju gdzie o potrzebach drugiego człowieka myśli sie w kategorii "mieć" a nie "byc" . Ciekawa jestem co zrobilib\y członkowie komisji na miejscu np. emerytki której ledwo starcza na życie , młodego człowieka który dopiero zaczyna pracować i któremu brakuje na starcie na utrzynanie rodzyny , rodzin biednych którym brakuje na chleb. Cała Komisja uwazą że ją ten problem nie dotyczy ponieważ ma co jeść ma za co kupic lekarstwa. Druga sprawa bardzo powiedziałabym cyniczna to fakt zniesienia jednorazowego 30% odpisu amortyzującego to są juz kpiny .Dlatego też pytam sie jak my pracownicy firm, urzędów publiczych, banków ogolnie mówiąc instytucji finansowych bedziemy funkcjonować korzystając ze starego wadliwego sprzeętu. Nikt nie pomyślał jak ta cała sytuacja wpłynie na rozwoj naszej gospodarki. Spadnie liczba innowacji nie bedzie postepu technologicvnzego w firmach. Ta cała sytuacja jest bardzo niekorzystna dla przedsiebiorców, którzy powinni być kreatywni, aby móc poprawnie funkcjonawać na rynku . Na podstawie powyzszych stwierdzeń moge sadzic ze zaistniała sytuacja w przyszłości nie rokuje wzrostem dochodów budzetowych z tytułu podatku . Według mnie jeżeli ktoś zamierza rzadzic w tym ktaju to najpierw powinien sie zastanowic czy posiada odpowiednie preferencje . Na zarzadzających ciazy odpowiedzialnosć za to co robią . Jesteście odpowiedzialni za Nasz kraj dlatego apeluje nie miejcie ambiwalentnego stosunku do tak waznych spraw . Dziekuje...
arahat / 83.24.156.* / 2006-10-26 19:35
wolnych plemikow opodatkowanych za samo juz pomyslenie o seksie...powyzszy belkot na poziomie dabaty podatkowej...
Urukhaj / 141.194.7.* / 2006-10-27 07:16
No tak, jak dowalic to tym najbiedniejszym. Czy Ci na gorze nie potrafia myslec?!!!
"Według wiceministra finansów Jarosława Nenemana, przyjęcie tego zapisu zachęcałoby przedsiębiorców do zwalniania pracowników i zatrudniania ich ponownie, by płacić niższe podatki"
Hm, ciekawe jakie minister ma wyksztalcenie, moze jest .... , rece opadaja!!! Czy tak trudno stworzyc logiczny zapis eliminujacy takie ponowne zatrudnianie?!Co ma sklonic pracodawcow do zatrudniania nowych pracownikow jak nie ulgi????!
Skoro ministrowie to Nasi przedstawiciele to dlaczego sa tacy TĘPI!!!!
KOALA / 83.29.167.* / 2006-11-06 22:45
Samo zdjęcie mówi wszystko mają pełne kieszenie a jeszcze językiem oblizują się na grosz biedaka ręcisty i
emeryta.
Jak hieny łapać wszystko co się tylko rusza a jak niema już
co to żrą się pomiędzy sobą.
Od państwa ani rządu nie dostałem nic ani złamanego grosza więc za co pytam płace wat ,moje narzędzie do wykonywania pracy z kturego nie mogę odliczyć watu to ręce którymi im więcej ruszam to więcej watu oddaję kochanej ojczyźnie.TO BANDA WŚCIEKŁYCH HIEN
KOALA / 83.29.167.* / 2006-11-06 22:44
Samo zdjęcie mówi wszystko mają pełne kieszenie a jeszcze językiem oblizują się na grosz biedaka ręcisty i
emeryta.
Jak hieny łapać wszystko co się tylko rusza a jak niema już
co to żrą się pomiędzy sobą.
Od państwa ani rządu nie dostałem nic ani złamanego grosza więc za co pytam płace wat ,moje narzędzie do wykonywania pracy z kturego nie mogę odliczyć watu to ręce którymi im więcej ruszam to więcej watu oddaję kochanej ojczyźnie.TO BANDA WŚCIEKŁYCH HIEN

Najnowsze wpisy