rzecz o Fasingu

michallewoc / 2007-04-04 14:04
to co się na nim dzieje daje do myślenia,needle-troszke kupiłem z tego co mi zostało po sprzedazy IBS dwa dni temu, a co do vistuli hm pewnie ze wcześniej lepiej było kupic, ale kupiłem teraz a i tak po 14 dniach mam zysk na poziomie 25 proc.,muszę tylko podumac jak moze wygladac raport ,ktory bedzie opublikowany 5 czerwca,jesli bedzie dobry to trend bedzie zachowany-chyle czoła -szacunken
Wyświetlaj:
needle / 2007-04-05 00:28 / Bez rangi
Wszystkie spółki o których mówimy są niezłe, ale wybijający się technicznie i fundamentalnie IBS ( i ja sprzedałem) może się skorekcić lekko;
VISTULA - po połączeniu rzeczywiście jest spółka perspektywiczną i nie powinna oddać pola konkurencji bo ma markę (właściwie dwie) i dobre wyroby - mam i wiem;
a FASING po trwałym przebiciu 31zł już się nie podda, no i znacznie lepszych wyników w pierwszym półroczu się spodziewam;
i mam nadzieję, że masz Q?
michallewoc / 2007-04-05 09:02 / portfel / Bywalec forum
Q mialem ale oddalem po 12,70 i kupilem msx ale sie pojawila ta sprawa z Instalem Lublin i jeśli ogłosza upadłosc a giełda zawiesi notowania to chyba troche pokisze te papiery,bywa i tak-mialo byc wieksze zróznicowanie portfela ale sie okazalo ze wszystko jest raczej perspektywiczne
michallewoc / 2007-04-05 09:12 / portfel / Bywalec forum
swoją drogą Q ma bardzo dobre info
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy