Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Są wyroki dla opozycjonistów z Mińska

Są wyroki dla opozycjonistów z Mińska

skomentuj
Wyświetlaj:
ROZSĄDNY / 87.205.70.* / 2010-12-21 11:39
ŻEBY STWORZYLI USTRÓJ JAKI PRAGNĄ. , 80 % CHCE ŁUKASZENKI ,PRAWA DEMOKRACJI.
tymoteusz $$ / 79.162.104.* / 2010-12-21 10:21
wylądowały w szpitalach po podroży pociągami PKP w ostatnich trzech tygodniach? Czy te ofiary interesują Polskie władze i media? czy też to wszystko jest wliczone w koszta własne egzystowania Polskiej Nieudolnej Państwowości i niemożności zagwarantowania podstawowego prawa do bezpiecznego życia w polskiej szarej żeczywistosci.
O ile wiem poza standartowym pałoweniem nie było żadnej innej przemocy wobec demonstrantów w Mińsku. W krajach UE w ostatnich miesiacach były stosowane o wiele ostrzejsze represje wobec demonstracji sprzeciwu obywatelskiego.
Jest zwykła zmowa medialna sterowana centralnie mająca wywolac po raz setny histerię w Polsce związaną z Białorusią. Tymczasem ludzi w Polsce ta sprawa wogóle nie interesuje.
Wesolych Świat !!
T. / 81.190.70.* / 2010-12-21 22:48
Dokładnie !
Jak ostatnio we Francji kolorowi robili zamieszki , palono samochody , sklepy plądrowano , w Niemczech również były burdy ,gdzie policja ostro interweniowała i pałowała gdzie popadnie , to w naszej telewizji tylko krótka wzmianka była o tym i to wszystko .
Nie było protestów z Polskiej strony , jakichś list protestacyjnych z podpisami posłów i Bóg wie ,co jeszcze, że krzywda ludziom w krajach UE się dzieje . Woda w ustach .

Zaś o Białorusi klepią do znudzenia . Przecież byli tam międzynarodowi obserwatorzy , którzy pilnowali urny.
Mieli jakieś zastrzeżenia co do legalności wyborów na Białorusi ???
skomentuj

Najnowsze wpisy