Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

Samochód zastępczy z OC po prostu ci się należy

Samochód zastępczy z OC po prostu ci się należy

Wyświetlaj:
dkpolisy / 95.160.158.* / 2021-03-12 22:45
Sprawdź tanie OC/AC na stronie http://mtuoc.pl Stawki już od 350 zł rok za duże pojemności! Polecam!

Polecam DK Finanse Ubezpieczenia http://dkpolisy.pl, a sprawdzą ofertę we wszystkich firmach. Telefon do nich 737 951 558
toles / 79.185.221.* / 2021-02-04 18:33
Witam jestem poszkodowanym, szkoda z OC sprawcy. Mój pojazd znajduje się w serwisie na naprawę bezgotówkową. Dziś samochód zastępczy który dostałem z TU został zabrany. TU tłumaczy swoją decyzję że naprawa przeciąga się z mojej winy, ponieważ TU niezaakceptowało kosztorysu z ASO i napisałem odwołanie, odwołanie zostało odrzucone i serwis naprawia według kosztorysu TU ,ich kosztorys zakładał czas na naprawę który już minął, dlatego auto zabrali. Czy mogę wynająć spokojnie podobne auto i ubiegać się od TU zwrotu po czasie odbioru swojego auta ASO?
dobry wujek / 84.10.65.* / 2022-11-21 19:48
towarzystwa lecą w kulki. tak było jest i będzie. Warto skorzystać z firm ktore się zajmują od a do z takimi sprawami. Ja w moim regionie korzystalem z autozamienne i premcar. pl Super sprawa nowe autka, wydali od razu po szkodzie i jezdzilem za darmo 2 miesiace.
Kamil45 / 31.178.167.* / 2020-05-24 07:56
Kilka miesięcy temu mój pojazd uległ awarii. Samochód oddałem do serwisu www.boschcarservice.com.pl. Na miejscu otrzymałem auto zastępcze o podobnym standardzie. Pojazd był utrzymany w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Na szczęście usługa dużo mnie nie kosztowała.
kriss3de / 185.96.122.* / 2020-02-17 18:08
Jadąc do pracy baba skasowała mi cały tył auta. Nie mogłem dodzwonić się infolinii towarzystwa ubezpieczeniowego. Znalazłem w google ofertę wypożyczalni www.okey-car.pl i tam w zakładce http://okey-car.pl/index.php/samochod-z-oc-sprawcy/ znalazłem kontakt. Zadzwoniłem i w ciągu 20 minut podstawili mi auto. Cała transakcja bezgotówkowo. Polecam
Marek711 / 80.52.246.* / 2019-07-23 11:48
Polecam zajrzeć w wolnym czasie tutaj:
http://wroom.com.pl/zastepczy-samochod-z-oc-sprawcy-co-warto-wiedziec/
Dużo przydatnych informacji na ten temat
tadekzawko / 72.35.247.* / 2019-07-19 13:04
Takie auto zastępcze uratowało mnie w sytuacji, gdzie po wypadku zostałem "uziemiony" . Jakoś musiałem dojeżdżać do pracy, a komunikacja miejsca nie wchodziła w tym przypadku w grę. Takie auto zastępcze miałem załatwione od wypożyczalni Nadcars z Łodzi wypozyczalnia-busow.com.pl
furrrkk / 2.58.194.* / 2020-03-15 23:38
Swego czasu wynajmowałem od nich luksusowe auto z OC sprawcy właśnie i mogę potwierdzić . Wszystko załatwione bardzo sprawnie - z ogromną dbałością o zadowolenie klienta.
Jan958 / 217.97.68.* / 2019-02-21 22:03
Czy warto brać zastepcze od ubezpieczyciala?
adrianek88 / 84.10.65.* / 2022-11-21 19:51
poczytaj sobie https://premcar.pl/auto-zastepcze-z-oc-sprawcy-jak-to-dziala-komu-przysluguje-belchatow-warszawa/ firma spoko ja zaufalem i sie nie zawiodlem, autko nowe podstawione pod nos i za nic nie placilem.
Monika76852 / 31.178.167.* / 2018-10-27 22:07
Zgadzam się w zupełności. Jeśli jesteśmy poszkodowani to samochód z oc sprawcy nam się należy. Jednak niekiedy to my ponosimy winę za wypadek. Wtedy musimy skorzystać z pakietu assistance lub sami organizować pomoc. Ja posiadam wykupione samo OC i nnw. Niedawno gdy przydarzyła mi się awaria na drodze musiałam wezwać pomoc www.pomocdrogowanowytarg.pl. Na szczęście szybko zareagowali i udało im się uporać z usterką.
Ola Loska / 5.173.120.* / 2018-12-30 10:25
My tak korzystaliśmy z takiego auta zastępczego z firmy Ready to Go - dobrze, że mają taką opcję bo kurczę ktoś Ci walnie w samochód a potem zostaniesz bez środka transportu
marcin0779 / 188.146.226.* / 2018-06-12 15:29
Najgorsze to są pieniądze, które ubezpieczyciel później wypłaca za stłuczkę. Rzeczoznawca z towarzystwa ubezpieczeniowego wycenił mi szkodę na niecałe 1 200 zł. Poszedłem do mechanika, który jak zobaczył tę kwotę to powiedział, że nawet zderzaka mi za te pieniądze nie wymieni. Na szczęście podał mi nr do babeczki, która zajmuje się dopłatą do zaniżonego odszkodowania i ona powiedziała, że może mi zaoferować dodatkowe 1 600 zł. Teraz za każdym razem korzystam z jej usług i wszystkim dookoła polecam. Także jakby co podaje namiar, może komuś się przyda: tel. 575 353 560
pinokio2016 / 95.41.181.* / 2016-10-13 16:13
Pzu auto zapewniło tylko na 7 dni ,a mój samochód dalej stoi w serwisie, bo nie dostarczyli dokumentów i naprawa nie została nawet rozpoczęta.Teraz muszę pokrywać wypożyczenie auta z własnej kieszeni
zadowolony_pan / 84.10.65.* / 2022-11-21 19:52
jak sie zgodziles, to tak juz jest. oni odhaczyli ze dali ci auto i sam oddales wiec duzo nie ugrasz. lepiej korzystac z firm co sie na tym znaja. ja bralem z premcar.pl dostarczaja na terenie calej polski. troche sie balem na poczatku, ze cos mnie to bedzie kosztowac, ale nie dosc ze auto za darmo to jeszcze pomogli z likwidacja szkody i wywalczeniem odpowiedniej kwoty odszkodowania zupelnie za darmo - polecam :)
Sebastian1982 / 89.69.80.* / 2017-09-27 13:38
Ja miałem identyczną sytuację PZU po 7 dniach kazało mi zwrócić auto, mimo że naprawa mojego potrwała jeszcze blisko miesiąc - wypożyczalnie proponowały wynajęcie auta ale tylko za gotówkę, potem miałem te pieniądze odzyskać z PZU samemu. Skorzystałem z wynajmu bezgotówkowego na stronie http://odszkodowania.auto.pl/auto-zastepcze
Marianna830 / 81.161.192.* / 2016-08-20 19:39
Pewnie, że się należy. Ja skorzystałam z takiej możliwości we Wrocławskim oddziale [...]. Dostarczyłam wymagane dokumenty i całą papierologie załatwili za mnie. Polecam wykorzystać taką opcję, bo w wielu przypadkach posiadanie samochodu zastępczego jest niezbędne więc nie bądźmy na tym stratni.

[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Jad90 / 89.67.117.* / 2016-07-13 23:06
No właśnie, nalezy się i już
zxxx / 164.126.194.* / 2015-04-07 18:18
dla mnie delikatnie mowiac podwysza to bardzo koszt ubezpieczen i moze i nalerzy ale uwarzam ze kazdy ma wybor czy tego chce i chce zaplacic za te opcje wsadzanie tej opcji ludziom na sile i drosze ubezpieczenia maja JEDEN CEL NAKRECIC SPRZEDARZ NOWYCH AUT DILEROM ,,politycy jakos dziwnie te opcje przeglosowali nie patrzac ZE WIEKSZOSC KIEROWCOW TO LUDZIE BIEDNI ale maja auto bo dzis to podstawa bytu. dla mnie te prawo auta zastepczego jest prawem ,,pomylonych politykow
Zastepcze.Auto.pl / 31.183.11.* / 2015-04-07 17:26
a wystarczy wynająć auto i powierzyć całość roszczenie wypożyczalni - przecież każdy duży wynajmujący bez problemu wynajmie poszkodowanemu auto bezgotówkowo, podpisze na koniec cesje i odzyska sobie w sadzie należność. To raczej najprostsze rozwiązanie. Całość wynajmu pokryje T.U. sprawcy zdarzenia- w przypadku szkody całkowitej na pełny okres likwidacji szkody (tj. do dnia wypłaty odszkodowania), a przepadku kosztorysu i sz. częściowej na czas niezbędnej naprawy uszkodzeń.
KOnrad 1234 / 31.183.64.* / 2015-04-07 14:51
Uważajcie na Ergo Hestie! To cwaniactwo i .....! Nie wypłacają należnych pieniędzy! Robią biznes na ludzkiej krzywdzie! Ludzie! Jesteście poszkodowani, a te sk.. zamiast wam pomóc w krzywdzie, którą ponieśliście, to robią wszystko żebyście stracili nerwy i zdrowie, które de facto straciliście już podczas wypadku nie z waszej winy! Utrudniają wszystko, zaniżają robią z was idiotów i żuli! A wy tylko chcecie odzyskać to co mieliście przed wypadkiem! Kogo tak naprawdę interesują wyliczenia z jakiegoś info experta, która nie mają nic wspólnego z realnymi cenami na rynku, według nich każdy z nas powinien dzwonić do wszystkich sprz3dawców w internecie i powiedzieć im, że zawyżają ceny aut, bo w info expercie są one o 50 % tańsze! Ciekawe co na to sprzedawcy? he he he Sprawdzałem setki ofert w internecie i potem w ich infoexpercie i okazało się, że wszystkie oferty są zawyżone, więc w momencie szkody ze sprawcy OC dostaniemy g..wno! Ergo Hestia daje tylko auto na 7 dni, za resztę dni wam nie zapłacą!
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy