Forum Polityka, aktualnościPolityka

Samoobrona bierze się za dziennikarzy

Samoobrona bierze się za dziennikarzy

Money.pl / 2007-06-29 07:53
Komentarze do wiadomości: Samoobrona bierze się za dziennikarzy.
Wyświetlaj:
historyk / 80.50.180.* / 2007-07-02 20:02
To że media prowadzą politykę to nie ulega żadnych wątpliwości, systematycznie czytam róznę gazety i ogladam rózne stacje w tym zagraniczne i widze że każda stacja nie kieruje sie obiektywizmem tylko komentuje w interesie opcji politycznych czy grup zawodowych, nie dopuszcza sie jednych do głosu a innych powiela sie przez cały dzień. Po kilku miesiacach obserwacji sceny medialnej wyrażnie widać że media prowadzą swoista wojne z rządem i odwrotnie. Marcinkiewicz jak miał znaczenie jako szef Warszawy to jak szegł do kibla to dopadali go dziennikarze i pisali o kazdy jego p********** jak prezysentem jest Gronkiewicz to nawet nie wiemy że zmieniono jest poplecznika szefa Rady Warszawy za to jak mówią że bez dyskusji z Radą był powolny pani prezydent a media nic wprawdzie niewielka notatka o dziwo w GW ale TVN 24 ani słowa i właściwie tak naprawdę my warszawiacy nie wiemy co robi pani Gronkiewicz i jaki dała prezent na imieniny Wałęsie a może nic nie robi i to jest ten obiektywizm mediów, niktóre tematy wałkowane i podnoszone do niebotycznych rozmiarów jakie to wystarczy dokładnie obserwować, dlaczego to wystarczy spojrzeć kto jest właścicielem stacji czy gazety
Oczywiście to nie zmienia postaci że Samoobrona nie jest najuczciwsza ale co to ma do rzeczy czy Leper nie prowadził protestów w interesie rolników wysypując zboże czy wywożąc na taczkach syndyka, czy nie robił podobnie jak obecnie pielęgniarki i lekarze w szpitalu na Ochocie w Warszawie chorych na bruk i co na to media a co było jak Leper organizowanie blokad szos czy wtedy SLD go popierało i czy Kwaśniewska ofiarowywała mu pomoc
Jestem daleki od popierania Samoobrony ale oni mają rację media nie są wolne od polityki i od interesów mówił już o tym rzad SLD. Chciałbym żzyć w kraju w którym w mediach obywatele sami sobie wyciągają wnioski na podstawie podanych faktów
frydero / 85.128.68.* / 2007-07-02 08:42
Buehehe, dziennikarze się sami o to prosili. Bo jak te chamy mogły napisać o uczciwych posłach Samoobrony, że weksle jakieś, że molestowanie seksualne. Przecież w IV RP tak się nie godzi.... Kolejny układ do rozbicia :)
Problem polega na tym, że nie mamy prasy polskiej, a polskojęzyczną. Nasz Dziennik to za mało. Axel zaczyna już nawet pisma sportowe przejmować. Musi być Ustawa jak we wszystkich cywilizowanych państwach - min.50% kapitału ma być krajowego.
pchelek / 2007-07-02 11:12 / Tysiącznik na forum
bu ha ha - nic nie zmienisz w tej kwestii - ustawa tez g..no da jak to kazda ustawa bolszewikow z PiSdzielcowa
Bull / 2007-07-01 13:44 / Bywalec forum
no no, witamy czytelnika szanownej gazety "Nasz dziennik" :)
Witam, witam. Co poradzić jak wybiórczej brzydzę się brać do ręki.
pchelek / 2007-07-02 11:12 / Tysiącznik na forum
wez g..no - tylko uwazaj bo cuchnie
obserwator / 2007-06-30 14:40 / Tysiącznik na forum
Nareszcie zawita porzadek prawny, prawo i sprawiedliwosc a sady pokaza czy wydaja wyroki czy sprawiedliwość. Ostatnio dużo nominacji sędziowskich otrzymali młodzi wiekiem sędziowie, bez bagazu dawnych lat, bo do dnia dzisiejszego, nie czytałem aby wramach oczyszczenia środowiska jakikolwiek sedzia otrzymał sprawiedliwy wyrok za przekręty sadowe i wydane wyroki smierci na patriotach polskich. Man nadzieje że młode pokolenie sedziów poradzi sobie z tym problemem. Nawet wyrok TK nie da zatrzymać sprawiedliwości, nie moga kaci , kto by to nie był, żyć sobie w Polsce wygodnie i pobierac wysokie, bardzo wysokie emerytury, a ich ofiary umierają w biedzie a ich rodziny nigdy nie miały szansy na rozwoj. Prezydet ułaskawil dzienikarza skazanego na odsiedzedzenie wyroku , sedziowie go skazali, nikt z dziennikarzy nie zadał żadnego pytania w tej sprawie a pytali sie zainteresowani o inne sprawy nie bedące przedmiotem konferencji. Dziennikarz dzienikarzowi nie rowny, tak pisze jak mu placą, każdy się ugnie bo życia dzisiaj bez pieniędzy to katorga. Mam nadzieję że prawo i sprawiedliwość a nie pieniądze bedą wyznacznikiem rzetelności dziennikarskiej, bo że tak nie jest wystarczy poczytać gazety. Wyborcy winni wiedzieć że dzienikarze dostaja pieniądze , zwiększone pieniądze bo za kazdy artykuł, nawet wielokrotnie powielany , to obowiązuje 50% stawka kosztow uzyskania przychodów. I tu jest pies pogrzebany, jak redakcja jest bogata i może sobie pozwolić na powielanie to i dziennikarzowi dobrze się żyja, ma pieniądze , duże pieniadze, na wszystko wystarczy.
Dzienikarz partiotyczny praktycznie żadnych pieniędzy nie ma, bo mu nikt nie zaplaci. Czy dwie predkości w uzyskiwaniu wynagrodzen za dzialalność dziennikarską to dobra droga, czy tez droga do nikąd. Myśle że Prawo i sparwiedliwość z Samoobrona i Liga Polskich Rodzin ma racje żeby z buszu zrobic piekny ogród kwiatow dziennikarskich. Czas najwyzszy że pieniądze są wydatkowane na metną wode bo tak ja odbieram dzienikarzy, ale sa juz wyjątki chwalebne np. Program 3 Telewizji, Nasz Dziennik, są to jaskólki zwiastuny wiosny.
kpiarz / 83.7.142.* / 2007-06-29 19:38
Szkoda gadać, taki kmiot i przekręt za cenzurę chce się zabrać. KPINA!
WydymanyPrzez IV RP / 137.226.13.* / 2007-06-29 10:02
Wprowadzić Główny Urząd Kontroli Publikacji i Widowisk. Najwyraźniej likwidacja cenzury (z punktu widzenia PiS-SO-LPR) była błędem.
A jak karani będą politycy za kłamstwa wypowiadane w mediach? Czy taki zapis też tam się znajdzie? A może za takie kłamstwa karani będą redaktorzy naczelni programów w których występują Wielcy Politycy?
Dlaczego wybieramy idiotów i kryminalistów do Sejmu?
Podobno każdy kraj ma taki rząd na jaki zasłużył. I coś w tym jest. Sami większością wepchnęliśmy ich na stołki.
bywaj / 83.17.92.* / 2007-06-29 11:10
śpiąca królewna obudziła się ! a ty biedaku skąd jesteś ? Twoja ukochana Trybunna, NIE, i śmieć wyborczy obrażający katolików niemal każdego dnia sa twoimi drogowskazami i juz po latach ich czytania nie potrafisz formuować samodzielnie swoich mysli.
saa / 83.10.84.* / 2007-06-30 11:03
Twój argument, to żaden argument, a jedynie idiotyczna insynuacja. Jaką gazetę byś nam polecił? Zaznaczam, że
N(W)asz Dziennik odpada w przedbiegach.
QAD / 87.206.200.* / 2007-06-29 11:32
Tak jest,przestepcy bedą cenzurować swoje przekrety.Do tego jedruch darzy.
aab / 193.201.167.* / 2007-06-29 07:53
wkońcu to nowa RP ...myślę, że kodeksem karnym Samoobrona niech też się zajmie... :) ..był taki film "Niko ponad prawem" ze Stevenem Sigal...

Najnowsze wpisy