Forum Polityka, aktualnościPolityka

Samoobrona w opozycji?

Samoobrona w opozycji?

Money.pl / 2005-12-03 12:09
Komentarze do wiadomości: Samoobrona w opozycji?.
Wyświetlaj:
krytyk / 83.18.7.* / 2005-12-03 12:09
Żal mi ich wszystkich. PiS najpierw wyrolował PO teraz Samoobronę. Wszyscy tańczą jak PiS zagra. Ludzie zacznijcie mysleć. strach pomyśleć co to będzie. czy w naszym kraju nie ma normalnie myslących polityków?
Marek / 83.24.7.* / 2005-12-03 23:40
Najpierw PiS WYROLOWAŁ SLD i UP. Przyjaciele z PO nie chcieli, by przyjaciele z SLD czuli sie osamotnieni i przeszli do opozycji. Teraz Samoobrona - co by nie mówić nieodrodne dziecię SLD, próbuje starych sztuczek. Ludzie, zacznijcie myśleć, w opozycji tworzy się koalicja SLD-PO jako jedynie słuszna alternatywa dla niestety niedoszłej PO-PiS.
Ale ta "jedynie słuszna" też się nie obejdzie bez Samoobrony.

Najbardziej jednak mnie dziwi ( a może nie powinno), że zwolennik PO, podobno z natury przeciwny populistycznej Samoobronie tak się nagle nad nią użala. Przecież powinien się cieszyć, że Marcinkiewicz nie poddaje się szantażowi.

Może wreszcie dotrze, że nie poddawanie się sztuczkom LPR i Samoobrony, stanowi rękę wyciągniętą w stronę PO.

Głosowałem na PiS licząc na koalicję PO-PiS. I wcale nie chciałem układów z LPR i Samoobroną.
A głupich i szantażystów wcale mi nie żal.
Selsdon / 2005-12-03 12:50
Moim zdaniem Samoobrona dobrze wie, że PiS nie zgodzi się na koalicje z ich partią. Stąd tyle hałasu. A bycie w opozycji dla Samoobrony jest wspaniałe - można robić dużo hałasu, krytykować poczynania PiS-u jednocześnie głosząc gotowość do rządzenia (mimo minimalnych realnych szans wejścia do rządu). Endrju musi się spinać, bo w sondażach blado wypada.

Najnowsze wpisy